Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisiElena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi


Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 53 04.02.2019, 21:09

Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi

Bugünkü kahramanımız Elena Koreneva. Aktrisin biyografisi hala sayısız taraftarıyla ilgileniyor. Birkaç yıl boyunca onun hakkında hiçbir şey duyulmadı. Yetenekli bir aktrisin bu zamana kadar nerede olduğunu öğrenmek ister misiniz? Kişisel hayat Helen Koreneva siz de ilgileniyor musunuz? Sonra makalede sunulan materyali okuyun.Elena rooteva biyografisi

Kısa biyografi

Rus sinemasının yıldızı ortaya çıktı3 Ekim 1953'te Moskova doğumhanelerinden birinde hafif ışık yaktı. Elena'nın geleceği önceden belirlendi, çünkü babası ve annesi sinemayla doğrudan ilişkiye girdi. Alexei Korenev bir yönetmen olarak karısı farklı roller için oyuncu seçimi yapıyordu.

Kahramanımızın çocukluğu Arbat'ı geçti. Orada ortaokula gitti. Bugün biyografisini düşündüğümüz Elena Koreneva, balerin olacaktı. Hatta uzman bir okula girmeye çalıştı, ancak sınavları geçemedi.Elena köklü bir oyuncu

çağrı

Elena Koreneva, Tanrının aktrisidir. Herhangi bir rol almaya - en azından dramatik, hatta çizgi roman - başardı. Aktif yetenek Lena ilk önce babası tarafından fark edildi. "Sen Taimyr tarafından çağrıldın" filminin filme alınması için sadece hoş bir yüzü olan 17 yaşındaki bir kıza ihtiyacı vardı. Duni'nin rolü için kızını doğruladı ve yakında onun yanılmadığını fark etti. Film çekme süreci bizi küçümsemedi, aksine, kahramanımızı teşvik etti. Filmin ekranlardaki serbest bırakılmasından (1970) sonra kız nihayet mesleğine karar verdi. Yeni insanlarla tanışırken şunlara verildi: "Elena Koreneva, aktris".

Resmi elamanları "Sen Taimyr tarafından çağırılırsın" diyen kız şarta bağlı olarak Tiyatro Okulu'na kaydoldu. Shchepkin. Ve altı ay sonra ana gruba girdi.Koreneva Elena ailesi

Film kariyeri

70'lerin başında, Elena'nın kim olduğunu çok az insan biliyordu.Korenev. Oyuncu olarak biyografisi 1971'de yeni bir aşamaya geldi. Daha sonra resmin katılımı ile ekranda belirdiği ortaya çıktı. Adı "Şarkı, şair söyle" deniyordu. Elena, seyirci tarafından neredeyse hatırlanmayan epizodik bir role sahiptir. Ama kız kalbi kaybetmedi.

Elena Koreneva 1974'te ünlü olarak uyandı"Aşıkların Romansı" filminin geniş ekranında serbest bırakıldıktan sonra. Resim direktörü Andrei Mikhalkov-Konchalovsky idi. Kahramanımız zekice Tanya'nın rolünü oynuyordu.

Kişisel yaşam elena kökü

Elena Koreneva'nın kişisel hayatı

Her zaman gri gözlü minyatür sarışınerkeklerin dikkati çekiyordu. Ergenlikte, Elena'dan sonra birkaç adam koştu. Ama hiçbiri ile bir ilişki kurmayacaktı. Koreneva gerçek aşkı bekliyordu. Ve yakında oyuncu bu hissi yaşadı. Mezun olduktan sonra güzel bir gençle tanıştı. İlk günde bir kıvılcım onlara doğru koştu. Sonra güzel kurban, romantik tarihler, sıcak kucaklamalar ve öpücükler vardı. Elena, sevgilileriyle lüks bir aileye ve güçlü bir aileye sahip olmayı hayal etti. Ama kader aksini kabul etti. Bizim için bilinmeyen nedenlerden dolayı, çifti ayrıldı.

İlk başta Korenev çok endişeliydi. Elena kız kardeşleri, küçük İskender ve yaşlı Meryem tarafından desteklendi. Onların kaderleri farklı şekillerde gelişti. Masha profesyonel bir piyanist, Moskova'nın müzik okullarından birinde öğretmen olarak çalışıyor. Alexandra "grafik sanatçısı" mesleğini aldı. ABD'de birkaç yıldır yaşamaktadır.

İş, kahramanımızdan kurtulmasına yardımcı oldu.Depresyon ve yeni bir hayata başlar. "Aşıkların Romantizmi" adlı resim setinde Elena, yönetmen Andron Konchalovsky ile aşk ilişkisi kurdu. Oyuncu onun için derin hisler besledi. Fakat ilişkilerinin gelecekten olmadığını anladı. Gerçek şu ki Konchalovski bir Fransız vatandaşıyla evliydi ve Rusya'dan göç edecekti.

Başka bir ülkede hayat

Elena Koreneva hiç mutlu muydu? Aile - bu oyuncu hayal kurdu. Ve yakında ona gözüktü. Moskova'da minyatür bir sarışın ABD vatandaşıyla tanıştı. Yeni seçiminin bir poliglot olduğu ortaya çıktı. Rus ve edebiyat öğreterek yaşamını kazandı. Yakında Kevin, Elena'nın ABD'ye göç ettiğini öne sürdü. 1982'nin sonunda, onların yerini aldı. Ve bundan önce Moskova kayıt ofislerinden birinde imzaladılar.

Çift Virginia'ya yerleşti. Kevin öğretim faaliyetlerine devam etti. Ve Elena yerel bir kafeteryada garsonluk yapmak zorunda kaldı. Beklentilerin aksine, aile yaşamı mutsuz ve uzun sürmedi.Elena kökü çocuklar

dönüş

Aktris hakkında neredeyse 11 yıl hiçbir şey duyulmadı. Taraftarlar bir sürü soru biriktirdi. Elena Koreneva nereye gitti? Hiç çocukları var mı? Amerikalı kocasıyla mutlu mu? 1993 yılında oyuncu anavatanına döndü. Gazeteciler kişisel hayatının ayrıntılarını bulmayı başardılar. Kevin Koreneva'dan boşanmış olduğu, çocuk sahibi olmadığı ortaya çıktı.

Aynı yıl, kahramanımız filmde rol aldı"Şeytanın Fascination". Direktör Vladimir Potapov, Elena Koreneva ile işbirliği yapmaktan memnundu. Sette oyuncu Andrei Tishkov'la tanıştı. Geçiş romanı vardı. O sırada, Andrei yasal olarak evliydi. Ve Koreneva, güvenecek hiçbir şeyi olmadığını çok iyi biliyordu. Ama bir süre sonra Tishkov'un aile hayatı kırıldı. Yine bir bekar oldu. Yakında Elena ile tek çatı altında yaşamaya başladılar. Oyuncu mutluydu. Ancak, Tishkov'un bir gün ailesine dönmesinden korkuyordu. Bu gerçekleşene kadar.

Sonuç olarak

Şimdi nerede doğdunuz, biliyorsunuz vehangi filmler Elena Koreneva tarafından çekildi. Aktrisin biyografisi, bizden önce - çok amaçlı ve çalışkan bir insan olduğunu gösteriyor. Kişisel yaşamındaki aksaklıklara rağmen, Elena aşka inanmayı bırakmadı.

Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisiElena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi

Related news

 • 11. Türkçe Olimpiyatları ve Kültür Şöleni Başlıyor
 • Çekyadan Türkiyeye sığınmacı sorunlarının çözümü için 11 milyon euro
 • Norveç desenleri - örgü için düğüm yok
 • Ruslar, Antalyada tüm zamanların rekorunu kırdı
 • Bebek arabası bebek zamanı: yorumlar, fotoğraflar, farklılıklar
 • Çok İzlenen Videolar

 • Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 19

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi


  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 90

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 53

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 100

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 60

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 90

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 55

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 35

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 34

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 26

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 65

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 26

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 53

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 63

  Elena Koreneva: Ünlü aktrisin biyografisi 70