Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 2019

Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 2019
21.09.2019

Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 99

Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları

Ekim ayında avlanma çok etkili veçok ilginç. Bu dönemde su yeterince soğudu, gece uzun ve soğuk. Hava donuk ve rüzgarlıdır, bu kıyıda alacakaranlıkta duran bir avcı için daha iyi olabilir. Sonuçta, burtotu yakalamak için en elverişli koşullar vardır ve kimsenin yakalamadan eve dönmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

En favori zaman burbot

Ekim ayında buruşuk yakalamak

Ekim ayında burun yetiştiriciliği için avlanma başlarSadece güneş ufukta gizlenir ve alacakaranlık gelir. Bu balık utangaç bir şey değil. Tersine, dikkatini çekmek için özel olarak yakılan yangınların gürültüsüne ve ışığına yelken olur. Ancak gündüzleri yakalamak neredeyse imkansızdır. Sürüklenir ağaçların altında, çukurlardan gizlenir.

En ilginç şey kötü hava üflemeyi seviyor olmasıdır. Hava durumu ne kadar kötü olursa, onu yakalama şansı da o kadar artmıştı. Yağmur, ıslak kar ya da nemli bir rüzgar rahatsız etmeyeceğim. O gün avlanır, kafası karışık küçük balıkları bekleyerek, salyangoz alarak, bazen de atık yapar. Nalima rezervuar sanatoryumu olarak düşünülür ve bu unvana layıktır.

Sonbaharda buruşuk yakalamak nasıl

Ekim ayında okları okyanusta yakalamak

Ekim ayında avlanma altta yapılırDişli. Birçok ırkçı kıyıda yaklaşık 10 ya da daha fazla donki yere koyun ve uyku gitmek. Ve sabahları dönüp avlarını değerlendiriyorlar. Kural olarak, toplantılar neredeyse gözlenmez, çünkü balık yemleri derinden yutar. Fakat bu yöntem yetersizdir, çünkü tek bir kupa sadece bir kupa getirecektir. Fıçı zamanında avlanır ve bir başka atış yapılırsa, avlanma kuşkusuz artar. Evet ve zamanla balıklar kıyıya teslim ettikleri zaman saklanmasına engel olur ve çizgiyi sersemletmez.

Ancak çoğu balıkçı severbalıkçılık sürecine katılmak. Sahilde oturuyorlar, ateşle ısınıyorlar ve ısırıkları işaretleyerek çanların canlı bir zil sesi bekliyorlar. Burabuluk avı zorlu bir romantizmdir. Ve sadece en kalıcı iyi bir başarı elde etmeyi başarır.

Burtotun üstesinden gelin

Ekim ayında kamışı yakalamak

Böylece, Ekim ayında buruşuk yakalamak altta yapılırmücadele. Bu en üretken yöntemdir. Donka, bir makara üzerinde bir balıkçı çizgisi olan bir olta olmadan kolay olabilir. Ancak böyle bir mücadele vyvazhivanii için pek uygun değildir. Bir balıkçı çubuğu olan bir dunk kullanmak daha iyi. Kısa bir eğirme olabilir, kırık bir tepe için oldukça uygundur. Her balıkçının kırılmış bir çubuğu vardır ve muhtemelen değildir. Çapı 0,3 - 0,35 mm olan geleneksel bir olta takviyesinin üstünde, makaranın iyi kapasiteli güçlü bir çoğaltıcı veya ataletli bobin ile donatılmıştır. Sonunda bir platin (en az 100 g) bağlanır. Bir kanca takılmıştır. Küçük bir çift olabilir. Genel olarak, kanca, beklenen kupa ağırlığına dayanılarak kullanılan yemle uyumlu olarak seçilir.

Sonbaharda ben burbot bulabilirim

Ekim ayında Oka, Kama, Irtysh’deBu balığın yerini bulmak zor. Rezervuar bilinmediği takdirde özellikle zor. Yani, çöpçü - özel toprak tercihleri ​​bir balık. Kayalıkların yakınındaki sitede devam edecek ve büyük derinliklere ulaşacak. Genellikle küçük kolların ve akarsuların nehirlere aktığı alanlarda bulunur. Burbot burada ya en akan nehirde ya da kesişme noktasında sığ suda olacak. Ayrıca, dibin doğasına dikkat etmelisiniz. Burbot kayalık toprağı tercih ediyor. Geceleri, o sığ ve acele için acele ediyor. Büyük bireyler derinlemesine araştırılmalı, küçük olanlar zayıf akımlı alanlara yapışmalıdır.

Sonbaharda balıkçılık için yem yem

Volga üzerinde Ekim ayında gişe yakalamak

Burbot'un Ekim ayında nerede yakalandığı önemli değil -Kama, Volga veya Angara üzerinde. Bu balık aynı alışkanlıklara ve tercihlere sahiptir. Burbot üzerindeki yem olarak, genellikle bir kiriş tarafından kancaya tutturulmuş birkaç solucan kullanılır. Bir yırtıcı böyle bir yemden geçmeyecek. Ayrıca küçük bir kızartma kullanabilirsiniz. Küçük bir pislik ya da küçük bir orospu için oldukça iyidir. Bu arada, ve yarısı hurma kabuğu ile birlikte gelen küçük çaplı çöpçü de reddetmeyecek. Eğer tüm balıklar çok büyükse, parçalara ayırabilirsiniz. Bu yem, solucanlardan biraz daha kötü "çalışır", ama hala üzerinde bir yırtıcı kötü değildir.

Ekim ayında burbot yakalama çok iyiVolga ve diğer büyük nehirler tavuk karaciğerinin parçaları haline. Bütün gece boyunca bu yan ürünün yarım kilogramı yeterli. Bütün bir parça kancaya konur. Hızlı tutmalı ve kaymamalı. Açgözlülük yemi alır, yırtıcı onu yutar. Kanca midede derin. Bu nedenle, yedek kancaları ve tasma kayışlarını önceden hazırlamanız gerekir.

Ekim ayında "dışkı" borçlanması

Ekim ayında bir filiz dokunarak yakalıyor

Burbot son derece sınırlı koşullarda besleniyorgörünürlüğü. Bu nedenle, onun görüşüne güvenmiyor. Başka hisleri var. Avlanma sırasında Burbot, koku, dokunma ve tabii ki işitme duyusuna dayanır. Avcılar tarafından kullanılan olta takımı, üzerinde tahriş edici bir etkiye sahip olmalı ve ilgi uyandırmalıdır. Bu, tekneden düzenli olarak "dışkıda" kalkan balığı yakalayan Transbaikalia sakinleri için kolaydır.

"Stukalka" bir kaşık-yemektir, satışta olmazlar,balıkçılar onları elleriyle yapar. Bu çeviriciyi yakalamanın taktiği basit. Tekneden gelen balıkçılar yavaşça dibe doğru batırırlar, sonra 20 cm kadar kaldırırlar ve yere indirirler. "Tabure" metalden yapılmıştır. Buna ek olarak, üzerine çarptıran bir demir halka monte edilir. Zemin böyle faydasız hale mücadele, çamur tabakası ile kaplı ise "Metronom", kayalık altındaki en sık kullanılır. Balık avı ekmeği Ekim ayında "dışkı" üzerine - süreç çok zahmetli, bu yöntem kış dönemi için daha uygundur.

Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 2019

Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 2019

Related news

 • Bıldırcın yumurtasının faydaları
 • Sivilceye neden olan besinler
 • Gelecekte Rusyanın neyi beklediği: Doğru kim
 • Konya Haberleri: Barındığı çatı katındaki depoyu, kovulduğu için yakmış
 • Kilo Verme Sonrası Sarkma Olur Mu Nasıl Önlenir

 • Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 83

  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları


  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 10

  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 5

  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 7

  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 58

  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 55

  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 40

  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 15

  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 6

  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 21

  Ekim ayında buruşuk yakalamak. Burtotun üstesinden gelir ve yemle uğraşır. Konutları 62