Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değilEkaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil


Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 21 14.02.2019, 08:09

Ekaterinburg'dan Novosibirsk'e: mesafe bir engel değil!

Yekaterinburg ile Novosibirsk arası mesafeen küçük değil - bin kilometre daha. Kendiniz için konfor ile üstesinden gelmek her zaman mümkün değildir. Sonuçta, kabul edeceksin, harekete geçirmek için zaman harcamak istemiyorsun. Bu nedenle, sizin için bir şehirden diğerine rahatlığınızla ulaşmanıza yardımcı olacak birkaç optimum seçenek topladık.

Makine: kendiliğinden

Yekaterinburg'dan Novosibirsk'e olan mesafearaba 1559 kilometre yapar. Onu hızla aşmanın mümkün olmayacağı açıktır. Yolculuk ortalama 22 saat sürer. Ve bunu durdurmasına gerek kalmadan hareket etmenize rağmen. Sürücü yalnızca bir ise, atıştırmalıklar ve uyku için bu zamanı ekleyin. Bu durumda, en az bir gün sonra Novosibirsk'e varacaksınız.

Hâlâ kendine göre bu tür seçtiysenulaşım, sonra Ekaterinburg'dan ayrılırken M-51 otoyoluna girin. Kavşağa ulaştığınızda, P-354'ü alıp Novosibirsk'ten takip edin.

екатеринбург - uzakta Novosibirsk

Böyle bir seyahatin size çok pahalı bir kuruş vereceğini lütfen unutmayın. Sadece benzin için en az 5 500 ruble verecektir. Böyle bir yolculuk için ödemek zorunda kalacağınız azami fiyat 8,500 ruble olacak.

Değişiklik üzerine

Bazen Novosibirsk veEkaterinburg, Bla Bla Car servisinin yardımıyla aşılabilir. Diyelim ki bir şehre gideceksin. Seyahatin o kadar pahalı olmasını sağlamak için, aynı yönde ilerleyen bir dost yolcusu bulabilir ve yanınızda götürebilirsiniz. Tabii ki, benzinin maliyetinin bir kısmını karşılaması şartıyla. Böylece maliyet kısmını kapsayacak çünkü sen kazanmıştı ve Seyahat arkadaşınız az para için doğru onu şehre elde edebildi.

Maalesef, "Novosibirsk -Ekaterinburg "çok küçük olduğu ve dolayısıyla. Aynı yolla giden bir adam bulmak şans çok popüler değil. Seyahatinizi planlarken Ancak, Sonra. Sitesine gidin ve yine de istenen şehre gönderilir birden bire birilerinin hepsini kontrol etmek tembel olmayın, önemli ölçüde bilet tasarruf etmek mümkün olacak: Bla Bla Car fiyatı genellikle oldukça düşüktür.

Konfor mu ihtiyacınız var? Treni yakala!

Konforda gitmek istersenizEkaterinburg - Novosibirsk tren yolculuğu ile. Tüm yolculuk yaklaşık 18 saat sürüyor. Yatarken yatar ve arabada dolaşırken, bu çok korkutucu değildir.

araba ile uzaklık

Bu durumda hareket etme maliyeti 1,700 ila 5000 ruble arasında değişmektedir. Aynı zamanda, bilet kalkış tarihine ne kadar yakın olursa, bunun için fazla ödeme yapmanız olasılığı o kadar yüksek olur.

Tren bileti almak sorun değil: Günde 5 kez ayrılıyor. Zamana bakarsanız, kompozisyonlar 06.29'da gönderilir; 09,52; 16.33; 16.41 ve 19.50. Her halükarda, tren istasyonunu önceden aramak ve değişme özelliğine sahip olduğu için programı belirtmek daha iyidir.

Rezerve koltuk bilet fiyatları koltuk başına 1.700 Rus rublesi ile başlar. Ama kupanın daha fazla ödeme yapması gerekecek - en ucuz bilet 3 200 rubleye mal olacak.

Yekaterinburg'dan Novosibirsk'e uzaklık olabilirgeçen trenlerin üstesinden gelmek için. Doğru, biraz daha uzun sürebilir. Örneğin, geçerken "Moskova - Tomsk" trende yolculuk 22 saat kadar sürecek. Ayrıca, yürüyüş Khabarovsk'a Abakan, Ulan Bator, Chita, Novokuznetsk, Severobaikalsk ve Neryungri Moskova'dan geçer trene binebilirsiniz. Adler'den doğrudan doğruya Novosibirsk'e giden bir tren Ekaterinburg'dan geçiyor. Ayrıca Ekaterinburg'dan Novokuznetsk'e trenle gitme imkanı var.

Novosibirsk ve Ekaterinburg arasındaki mesafe

Maliyet de önemli ölçüde değişebilir. Bir rota koltuk başına 1.900 rubleden başladığı zaman, bir diğerinde, aynı araba kategorisi için 4.500 Rus rublesi ile başlar.

Uçak yolculuğu

Yekaterinburg'dan Novosibirsk'e kadar olan mesafeuçakta üstesinden gelmek için. Bu seçenek en hızlı olanıdır: uçuşta yaklaşık iki buçuk saat geçireceksiniz. Aynı zamanda, biletler nispeten küçük bir fiyata - tek yön bilet için 1,700 ruble bulunabilir. Bu doğrultuda, S7 Havayolları, "Zafer" ve "Yamal" gibi uçakların uçakları uçuyor.

Tabii ki, biletler önceden satın alınmalıdır, çünküyolculuk tarihine daha yakın, her zaman yukarı çıkıyorlar. Ayrıca, mümkünse, cuma günü uçmayın. Hafta sonu biletlerinden önce her zaman daha pahalıdır. Bir hafta sonu gezisine çıkmak daha iyidir: bu zamanda biletler genellikle en ucuzudur. Böylece Ekaterinburg'dan Novosibirsk'e kadar olan mesafe hızla ve nispeten ucuz bir şekilde üstesinden gelinebilir.

Havaalanına nasıl gidilir?

Ekaterinburg'un merkezinden havaalanına kadar1 numara ve 10 numaralı otobüse binin. Şehrin ana otobüs durağından her 10 dakikada bir ayrılırlar, ancak önceden varmak daha iyidir: Sürücü yeterince insan yazılana kadar bekleyebilir. Yolculuk bir saatten biraz fazla sürüyor ve 60 rubleye mal oluyor.

trende mesafe

Tolmachevo havaalanına geldiğinizdeNovosibirsk, 11E otobüsüne binin. Her yarım saatte otobüs istasyonundan ayrılıyor. Biletin fiyatı 60 ruble ve son turun süresine - 35 dakika.

Gördüğünüz gibi, Ekaterinburg'dan Novosibirsk'e gitmek çok zor değil. Uçak için bütçe biletlerini bulmak zor değildir ve birkaç saat içinde hedef şehre iniyorsunuz.

Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değilEkaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil

Related news

 • Semizotlu Kısır Tarifi
 • Renkli Cepken Yeleği Yapılışı
 • Kaşarlı Omlet Tarifi Videosu
 • Kuzu Kaburga
 • Çatalla kurdela nasıl yapılır
 • Yastıklar nasıl yıkanmalı

 • Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 62

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil


  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 19

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 55

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 98

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 17

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 47

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 47

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 57

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 12

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 54

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 63

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 26

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 97

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 29

  Ekaterinburgdan Novosibirske: mesafe bir engel değil 100