Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 2019

Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 2019

Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 85 17.02.2019, 21:27

Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk

Ejderha'nın işareti altında doğmuş insanlar, farklıneşe, zeka ve görgü ve bazen kibir. Her ne yaparlarsa yapsınlar, herşeyi sonuna kadar götürürler ve herşeyi başarmaya çalışırlar, ek olarak, onlar mükemmel mükemmeliyetçilerdir. Doğrudan ve uzlaşmaz, zarif ve çekici, sadece Dragons. Amaçlanan hedeften ayrılmayacaklar, güç ve azimle dolular. Mutluluk ve şans onlara her zaman eşlik eder. Bazen, elbette, güçlerini abartıp hatalar yapabilirler, ama sonra her şey düzelecektir. Ejderha nadiren aşk cephesinde problemler yaşar, çünkü onlara aşık olmak tipik değildir, ama birisinin hayranlığının nesnesi haline gelebilir.

Dişi bir ejderha her zaman ne istediğini bilir.kendi sorunlarını çözmeyi tercih eder ve asla duyguların üstesinden gelmesine izin vermez. Suçludan intikam almak yerine acı çekecek ve ağlayacaktır. Ejderha Kadını bir kariyeri, ama her zaman evde evde olacak. Erkek ejderha her zaman aşırı değerlenmiş benlik saygısını daha da arttıran taraftarlarla çevrelenir. Bu adamda karşı cinsi daha fazla çeken bir tutku var. Ancak çoğu zaman, kadınlar bunlardan memnun değiller çünkü gözlerine toz atıyor ve hedeflerine ulaşıyorlar, erkek Ejderha artık ilginç değil.

Ejderha'nın diğer işaretlerle uyumluluğu.

Ejderha ve Boğa. Bu işaretlerin uyumluluğu çok şüphelidir. Bu işaretlerin her ikisi de birbirine çekilir, ama sonunda birbirleriyle enerjilerini ezeceklerdir. Sürekli anlaşmazlıklar ve her ikisi de ilişkilerde lider olma arzusu, evliliğini yok eder. Ejderha ve Boğa - uyumluluk, ancak bunlardan biri çok nadir olan "palmiye ağacı" na yol açıyorsa yapılabilir. Finansal açıdan, Dragon her zaman Boğa'dan daha yüksek olacak, ikincisi sırayla devam edecek. Ejderha ve Boğa işaretleri arasında, çiftlerde uyumluluk, ne zaman erkek Ejderha ve dişi Bull, neredeyse gerçek değil. Materyalist ve muhafazakar - Bull, enerjik ve neşeli bir ejderha ile birlikte yaşayamayacaktır. Uyumluluk Erkek Ejderha ve dişi Öküz çok ağır ve karmaşıktır, aksine tersine daha da zorlaşır. Boğa adam her zaman ihanet ejderhası kadınından şüphelenir, kıskanır ve ilişkiyi öğrenir. Uyumluluğu fazlasıyla arzu edilen Ejderha ve Boğa, evlilik dışındaki diğer ilişki seçeneklerini dışlamaz.

Ejderha ve Sıçan. Rat'tan daha iyi partner, Ejderha bulmak zor olacak. Bu, söyleyebilirsin, en başarılı ittifaktır. Fare, ejderhaya duygusal olarak bağlanacak ve onu tüm nimetlerle özendirecek. Sıçan her zaman ihtiyacı olan her şeyi ve hatta onun umursamazlığını affetmeye eğilimlidir.

Ejderha ve Yılan. Bu sendika da başarısız olamaz. Akıllı ve vizyoner Yılan her zaman çabuk temperli Ejderha'ya yardım edecektir. Özellikle başarılı olan, Dragon Man ve Snake Woman'ın uyumunun açık olduğu bir ittifak olacaktır. Güzelliği, zekası ve çekiciliği, Dragon'u seçtiği kişiyle gururlandıracaktır.

Ejderha ve Yaban domuzu. Kötü bir birlik değil. Yaban domuzu sürekli olarak Ejder'e hayran kalacak ve bunun için ona çok minnettar olacak.

Ejderha ve tavşan. İki entelektüellerin birliği. Özenli Tavşan her zaman Ejderha'ya yardım eder ve ona kendisinden bile daha fazla ilgi gösterir. Ve bu Dragon'un ihtiyacı olan şey. Laik ve düşkün Tavşan, her zaman mizacına sahip Ejderha'ya bir yaklaşım bulabilir.

Ejderha ve Horoz. Bu işaretlerin ikisi de biraz benzer. Eşit derecede aktif ve dikkat gerektiriyorlar, ama bu durumda, Dragon, elbette, daha güçlüdür. Özellikle de erkek Horoz, Ejderha kadına çekilir, çünkü toplumda sıklıkla yüksek bir konuma sahiptirler.

Ejderha ve Maymun. Bu iki işaretin birbirine ihtiyacı var. Maymun Dragon bir kuvvet gerekir ve Ejderha bir hile aşan hatta bir maymun kaçırmayacaksınız.

Ejderha ve at At, bencilliği bastırabilirse ve bu ejderhaya her zaman ne kadar harika olduğunu hatırlatırsa, bu birlik başarılı olacaktır.

Ejderha ve kaplan Bu birlik, problemler ve yanlış anlamalar ile dolu olacak. Çoğu kavga yurtiçi ve mali sorunlardan kaynaklanacaktır.

Dragon ve keçi. Keçi Ejderha'yı çekebilecektir, ancak aşırı egoizmi onu hemen yabancılaştıracaktır. Ne de olsa, Dragon hayranlık duymalı ve Goat sadece kendini takdir ediyor.

Ejderha ve köpek En talihsiz ittifak. Kötümser Köpek, ejderhanın bulutlarında ebediyen gezinip kalmamaya devam edemez.

Ejderhanın diğer işaretlerle uyumluluğu, iki Dragons'ın uyumluluğu kadar kötü değildir. Bu sendikadaki skandallar sonsuz olacak ve hiç kimse vermek istemeyecek.

Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 2019

Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 2019

Related news

 • Aşk büyünün ana belirtileri
 • File Üzerine Renkli Motif Çiçek Süslemeli Çeyizlik Bayan Yelek Tarifi. 38 . 40 Beden
 • Ekşi krema. Yoğunlaştırılmış süt, jelatinli, lor
 • Narlı Roka Salatası

 • Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 13

  Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk


  Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 68

  Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 27

  Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 15

  Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 68

  Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 40

  Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 59

  Ejderha ve Boğa. Evlilikte uyumluluk 81