Egzotik stenografi kedi

Egzotik stenografi kedi

Egzotik stenografi kediBu Pers çok benzer olması ile esas olarak karakterize edilir. Bu kayaçlardaki tüm parametreler, renkler, indeksler uyuşmaktadır. İstisna uzunluğu, yün kalitesi ve uzun saçlı kediler gizlenmiş tüm olası hatalar, bu sergilenmektedir söyledi. Egzotik uzun saçlı kedi, sadece daha iyi hemen hemen aynı olması gerektiğini sonucuna varılabilir. , Shorthair dengeli Egzotik kompakt, masif, ağır kemik vardır. Bu durumda, hiçbir köşeleri vardır. şık yuvarlak top gibi - Hepsini. Yuvarlak kulaklar, yuvarlak şekilli kafa, hafif konveks, anlamlı, geniş gözlü. Kısa boyun, dolgun yanaklar. cins Temsilcisi küçük bir kuyruk kısa kalın bacaklar güzel bir kız gibi görünüyor.

Egzotik kediler oynak ve kolayÇocuklara ve yetişkinlere büyük zevk veren, evin hayatına kolayca uyum sağlamalarını sağlayan karakter. Çok nazik ve sevecen exotics sakin bir şekilde ellerinize atlamak ve pençelerinize sarılmak için izninizi bekler. Büyüleyici, bakımı kolay, iyi beslenmiş, neredeyse mükemmel evcil hayvanlar. Bu türün gerçekten göze çarpan başka bir özelliği de görkemli yündür. Yoğun, yumuşak, orta uzunlukta, ipeksi, cilde ulaşmayı zorlaştıran bir astar olmalıdır. Eğer uzunluktan bahsedersek, o zaman bu ilkesiz bir sorundur, asıl mesele yünün "kalın" olduğu ve yoğun kalın bir astar sayesinde elde edilen "ayakta" olmasıdır.

Egzotik olduğuna dikkat edilmelidirShorthair sempatiklerinde yeterince seçicidir. Onun tüm sevgisi ve sevgisi için, ilk başta ona ilgi duyan kişiye herhangi bir ilgi göstermeden önce yakından bakar. Ama o zaman dokunmak sevgisi, bakımı ve takdiridir.

Egzotik kediler - dürüst ve idealarkadaşlar. Bu türün hayvanlarının içeriği özellikle zor olmamakla birlikte, bunların dikkat edilmesi gerekmediği anlamına gelmez. Exotics, ustanın aşkı için hayati önem taşır. Herhangi bir seyahat, sahibi yakın ise, bunun için seyahat bir sorun olmayacaktır. Diğer avantajlara ek olarak, egzotik kısa tüylü özenli ve özenli bir anne. Bununla birlikte, sadece çocuklarla oynamak için çocuk doğurduğu görünebilir.

Bu kedileri yıkamak ve taramak içinÇocukluktan öğretmek. 3 aya kadar, kedinin kirlenmesini beklemeden, haftalık olarak yıkanabilirler. Uyum için bu en önemli yaştır. Bakım için, yuvarlak, sık ve kısa dişleri olan bir metal tarak, antistatik bir kaplamaya sahip birleşik bir fırçaya ve bir lastik eldivene ihtiyacınız vardır. Ayrıca rengi gösteren ve cildi nemlendiren balmumları, antistatik maddeleri, kremleri ve şampuanları satın almak da arzu edilir. Bütün bunlar artık evcil hayvan mağazalarında mevcut.

Gündelik bakım arzu edilir, ancak yaşamsal değildirgerekli. Taraklamanın temel amacı, derinin kan dolaşımını uyararak cildin daha yoğun ve kalın olmasını sağlayan bir masajdır. Bir lastik eldiven yardımıyla, midesin mideye girmesini önlemek için ölü yünü çıkarılır. Aynı sonuç, genellikle moult döneminde kullanılan bir masaj fırçası ile elde edilebilir.

Saç büyümesi çok güçlü ise,beraberlik ve dumanlı Renk hiçbir süsleme ve fakat hayvanları kırparak. Bir hafta sonra, yetişkin yuvarlak dişleri metal tarak tarak gerekir. Egzotik banyolar ayda en az bir kez önerilir. Beslenme konusunda en iyi seçenek en yüksek sınıfı beslemektir.Related news

 • Sigarayı Bıraktıktan Sonra Balgam Söktürücü Olarak Ne Yapılmalı
 • Kedi Sevmeyen Komşusuna Kapak Yaptı
 • 2019 Kış Modası Bayan Giyim
 • Ispanaklı Poğaça Tarifi
 • Yeni Yıl Bekliyor: Yeni Yılın Kompozisyonları Kendi Elleriyle

 • Egzotik stenografi kedi

  Egzotik stenografi kedi


  Egzotik stenografi kedi

  Egzotik stenografi kedi

  Egzotik stenografi kedi

  Egzotik stenografi kedi

  Egzotik stenografi kedi

  Egzotik stenografi kedi

  Egzotik stenografi kedi

  Egzotik stenografi kedi

  Egzotik stenografi kedi

  Egzotik stenografi kedi