Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayıEgor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı

22.05.2019

Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 41

Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı

Yegor Titov, Rusya'dan bir futbolcudur. Geçmişte başkentin Spartak kaptanıydı. Titov, önemli bir başarıya imza atmayı başaran ve bu sporun birçok taraftarı tarafından hatırlanan bir futbol oyuncusu. "Spartacus" ile birlikte altı şampiyonanın yanı sıra ülkenin iki kupasını da kazanabildi. Milli takımın bir parçası olarak, 2002 yılında gerçekleşen Dünya Şampiyonasına katıldı. 2003 yılında, yasaklanmış bir uyuşturucu kullanmak için yakalandı, bunun sonucunda bir yıl süreyle askıya alınmış bir diskalifiye oldu ve ardından Moskova ekibinin kampına geri döndü. Rus takımında kariyer 2007 yılında tamamlandı. Nedeni kişisel şartlar. 2008 yılında, baş antrenör ile anlaşmazlıklar nedeniyle "Spartacus" bıraktı. Bir futbolcu parlak oyununu hatırlatan Yegor Titov, 2012'de futbolu bıraktı.

baştankara oyuncu

biyografi

Tarihin en iyi oyuncularından biri olarak kabul edilir.modern Rusya. Titov biyografisi hem iniş hem de çıkışlarla dolu bir futbolcu. Ancak, her zor durumdan Rus orta saha oyuncusu her zaman başını yüksek tutarak çıktı.

Erken yıllar

Titov Egor Ilyich 29 Mayıs 1976'da doğduyıl. Doğum yeri Moskova. Gelecekte futbol efsanesinin ailesi atletikti. Egor'un babası sürat pateninde bir spor ustasıdır. Erken yaşlardan itibaren çocuk çeşitli bölümlerde tanımlanmaya başladı. Ancak, patenlerle ilişkili spor Yegor'u çekmedi.

Egor Titov futbol oyuncusu

Titov bu tür düşkün bir futbol oyuncusuerken çocukluktan spor. Çoğunlukla çocuk stadyumu ziyaret etti, burada oyunu izledi, ünlü oyuncular hakkında detaylı bilgi topladı ve neredeyse tüm yayınları televizyonda izledi.

Ilk adımlar

Yegor Titov sekiz yaşındaykenMoskova "Spartacus" okulunda futbol dersleri. Futbolcu, profesyonel olma sürecinde kendisine yararlı olan ilk becerileri aldı. Başkent kulübünün okulunun bir başlangıç ​​futbolcusu evinden yeterince uzak olduğu belirtilmelidir. Egor'un yolda bir saatten fazla harcadığı ve bu sadece bir yol olduğu biliniyor. Ancak, başka bir akademiye geçiş yapmayı bile düşünmedi. "Spartacus" onun rüyasına dönüştü. Devamlılığı nedeniyle, kariyeri yeni başlayan bir futbolcu olan Yegor Titov, mentorların dikkatini çekti. Onun yaşının en umut verici oyuncularından biriydi.

 baş futbol oyuncusu numarası

Bir çifte oyun

Sürekli eğitimde çalışan Titov,"Spartacus" yedek ekibinin koçunun dikkatini çekiyor. Başkent Tiran'daki sayısı 9 olan futbolcu olan Yakut Titov, "Spartacus" un üniformasını giydi. Koçluk kadrosundan aldığı oyunuyla ilgili en incelikli yorumlar. Ancak, oyuncunun sportif olmayan tenli olması nedeniyle, ana takımı oyunlara çağırmak için acele etmediler.

Yine de, bir süre sonra, mükemmelTitov'un endeksleri, koçları ona göstermeye zorladı. Pek çok uzmanın da belirttiği gibi belirleyici söz, Moskova kulübü Romantsev Oleg zamanında baş antrenör tarafından tanıtıldı. Orta sahayı kişisel olarak ana oyuncuya davet etti ve onunla bir sözleşme imzalamakta ısrar etti.

Birincil Takım

tith futbol oyuncusu Spartak

Son tahlilde, bu karar daha fazla olduğu ortaya çıktı.hem takım hem de futbolcu için başarılı olmaktan çok daha iyi. Oyuncunun ilk kez 1995 yılında gerçekleşti. Hemen, ana diziye mükemmel bir şekilde sığar ve oldukça kısa bir sürede önde gelen oyunculardan biri oldu. Yegor Titov - bir futbolcu, "Spartacus", sık sık attı, yanı sıra çok yardımcı verdi. Birçok taraftar ve uzman, "Titov dönemi" nin Moskova'dan gelen takımın en iyilerinden biri olduğuna inanıyor. O zamanlar birçok gazete ve spor dergisinde yer alan bir futbolcu olan Yegor Titov, Rusya'daki en güçlü orta sahalardan birinin ünvanını aldı. Kolektif liderin bahşedilmesi sayesinde, "Spartak" ülkedeki en güçlü kulüp oldu. Titov'un sermaye takımının kampında geçirdiği on üç yıl boyunca, kulüple birlikte altı altın madalya kazandı ve aynı zamanda iki Kupa Rusya kazanmaya da yardım etti. Daha az güçlü olan "Spartacus" ve Avrupa Kupası oyunlarındandı. Takım, Euro sahasında önemli sonuçlar elde edemese de, "Spartaistler" birçok Avrupalı ​​gecekondu için bir savaş başlattı.

"Spartacus" bırakarak

2008 yazında "Spartacus" büyük bir "CSKA" yı kaybetti. Bundan sonra Yegor Titov, Cherchesov'un yedek takımına transfer edildi. Yakında, ağırlaştırılmış çatışma yüzünden Titov takımdan kovuldu.

"Khimki" ve "Lokomotiv (Astana)"

Ağustos 2008'de Titov, Khimki'nin bir üyesi oldu. O zamanlar Moskova bölgesinden gelen ekip bir yabancıydı. Yakında "Spartacus" sitesinde, Moskova kulübünün kampına erken bir dönüş için umut dile getirdiği Yegor Titov'un bir ifadesi ortaya çıktı. 2011'den önce Moskova bölge ekibi ile yeni bir sözleşme imzalandı. "Khimki" de 90 numarayı aldı.

baştankara futbol biyografisi

2008 sonu takım için zor çıktı. Yönetim, kulübün ağır mali kayıplara maruz kaldığını açıkladı. Bu durumun üstesinden gelmek için, oyuncuların maaşlarını azaltmak ve sözleşmeleri daha az elverişli şartlarda sunmak gerekiyordu. Başlangıçta, Titov bu şartları kabul etti. Bununla birlikte, 2009 yılının Şubat ayında, oyuncu, Moskova bölgesinden ekiple sözleşmeyi kırmaya karar verdi. Kalkış nedeni, Astana'dan "Lokomotiv" den daha ilginç bir teklif oldu. Orta saha oyuncusu iddia ettiği gibi, eski takım arkadaşı Andrei Tikhonov ile oynama fırsatı buldu.

Birkaç gün sonra oyuncular kabul etti"Lokomotiv (Astana)" ya geçiş ve yakında sözleşmeler imzalandı. Yaz aylarında, Astana'dan gelen kulübün ciddi maddi sıkıntıları vardı. Futbolculara maaş ve ikramiye ödenmedi. Bu sezon "Lokomotiv", Kazakistan şampiyonasında gümüş madalya kazanarak önemli başarılar elde etmeyi başardı. 2019 yazında, bilgi "Lokomotif" liderliğinin Titov ile görüşmelerde olduğu ortaya çıktı.

Khimki ve Lokomotiv (Astana) için oynayan Yegor Titov otuzdan az maçta oynadı.

Kariyer tamamlanması

"Spartacus" Yegor Titov'dan ayrıldıktan sonraBaşka bir takımda parlamaya başladım. 2009 yılında futbol kariyerinin tamamlandığını açıkladı. Yine de orta saha oyuncusu futbolu tamamen sona erdiremezdi. Ertesi yıl, Titov küçük bir kulüp "Sanatçı" için birkaç maç oynadı. İki yıl sonra futbolcu Tula Arsenal için birkaç maç oynadı. Aynı yılın sonbaharında, Yegor Titov resmen emekliliğini açıkladı ve Kiev'den Dynamo'ya karşı Moskova Spartak'ta bir veda maçı yaptı.

Kişisel hayat

Hemen hemen tüm hayatı boyunca Yegor Titov, Victoria adında bir kadınla evlenir. Karısı ile on üç yaşında tanıştı ve hemen aşık oldu. Bugün Moskova'da yaşıyor ve iki kızı var.

baştankara futbol oyuncusu

Titov hayatı boyunca kendini kanıtlayamadı.inanılmaz bir futbolcu rolünde, aynı zamanda bir aktör rolünde, aynı zamanda bir şarkıcı. Bir yıl süren askıda (2004) Yegor Ilyich, Nikolai Trubach'la birlikte "Bizler Ne Varız" adlı şarkıyı kaydetti. Birkaç yıl sonra "33 metrekarelik" filmde rol aldı.

Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayıEgor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı

Related news

 • Baklavalık Yufkadan Peynirli Sarıyer Böreği Tarifi Videosu
 • Sürpriz Çikolata Küresi Nasıl Yapılır
 • Güreşin tarihi
 • YAPIM AŞAMALI HAVLU KENARI ÇİÇEKLİ MODEL
 • Medipol Başakşehir: 3 - ADO Den Haag: 1 MAÇ SONUCU

 • Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 59

  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı


  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 12

  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 90

  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 53

  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 33

  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 74

  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 23

  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 3

  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 21

  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 28

  Egor Titov, futbolcu: biyografi, fotoğraf, sayı 100