Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruzDomates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz

22.05.2019

Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 98

Domates için "Fitosporin". Phytophthora ile savaşıyoruz

domates için fitozporin

Her bireyin beslenme şekli farklı olmalıdomates dahil sebzeler. Dahası, insanlar için ilk on faydalı gıdada ilk sırada yer alırlar. Burada keyfini yanı domates gibi saklar yıl boyunca var. beyaz "iskeleti" görmek eti ince bir tabaka olabilir domates bakmak için büyük ve güzel bir kesme: Ama başka bir sorun vardır. Domates sertliği veren ve onları taşınabilir kılan odur. onlar uzun vadeli ulaşım taşıyan ve bakımlı bol miktarda verecek gerekli çeşitleri ve melezleri, çünkü Üreticileri, anlayabilir. Bu domateslerin tadı eksikliği ile ilgili bir tüketici şikayetleri haklı, ancak kurallar piyasada tarafından dikte edilir.

Bu durumda, sahipleri daha avantajlıhanlar ve mutfak bahçeleri yanı sıra kırsal sakinleri. Sonuçta, lezzetli ve sağlıklı domates yetiştirmek için para biriktirebilirler. Ama burada bile tuzaklar var. Her kamyoncu, iyi bir domates hasatına yetişemez. Bu durumun nedenleri çoktur ve bunlardan biri fitototradır. Bu rahatsızlık domatesleri düzenli olarak etkiler. Ogorodniki, elbette, savaşmak için gereken araçlara sahiptir. Ve bunlardan biri domates için "Fitosporin" hazırlanması.

fitozporin tedavisi

Dayalı bir çevre dostu fungisit,Bacillus subtilis içerir. Bu hümik bir taşıyıcı üzerinde doğal ve samimi bir bakteri kültürüdür. Domates için "Fitosporin" hazırlanması, çeşitli bakteri ve mantar hastalıklarına karşı etkilidir. Uyuz, siyah deri, solgunluk, geç yanıklık ve kök çürüklüğüne karşı kullanılır. Bu çare tohum kalıplama, çürüyen fide, kahverengi pas, külleme, kabarcıklı ve tozlu smut, alternaria, septoria ve daha birçok hastalık ile mücadele için yardımcı olur. Domates için hazırlık "Fitosporin" güçlü immün sistemi uyarıcı ve anti-stres özelliklerine sahiptir. Uygulaması büyümeyi hızlandırır, bu kültürün verimliliğini artırır ve yeniden enfeksiyon olasılığını azaltır.

Ama "Phytosporin" ile tedavi daha fazla olacakTohumlar için de kullanıldığında etkilidir. Ve fide yetiştirirken, bitkiler periyodik bir "Phytosporin" çözeltisi ile sulanmalıdır, bu domates bağışıklıklarını artıracaktır. Kalıcı bir yere inişinden sonra, domates çalıları zaman zaman aynı ilaca püskürtülmelidir. Fakat hepsi aynı ise, fitotofanın ilk belirtileri ortaya çıktıysa, bu prosedür düzenli olarak gerçekleştirilir ve bitkilerin etkilenen kısımları çıkarılır. Domatesler için "Fitosporin" preparatının biyolojik bir ilaç olduğunu belirtmek gerekir, bu nedenle domatesler tedaviden hemen sonra tüketilebilir.

fitosporin tozu talimatları

Bu ilacın iki şekli vardır. Birincisi makarna, ama "Fitosporin" tozu daha popüler. Kullanım talimatları her birine eklenmiştir. Ürün, 400 mililitre su içinde yetiştirilen 200 gramlık torbalarda mevcuttur. Ve sonuçta ortaya çıkan çözelti, tedavi tipine bağlı olarak zaten kullanılıyor. Örneğin, domates tohumlarını ıslatmak için, bir bardak su üzerine 2-4 damla bir "Phytosporin" çözeltisi alınır. Ve bitkileri püskürtmek için, 10 litre su içinde bu ilacın 2-3 çay kaşığı sulandırmak gerekir. Bu 100 kare kare için yeterli olmalıdır. Ayrıca kompostu da halledebilirler. Bunu yapmak için, bir çorba kaşığı çözelti, bir litre su içinde seyreltilir ve bu hacim, 50 kilogram kompost kütlesine işlenir. Ayrıca, kazma sırasında toprağı sulamak için "Fitosporin" kullanılabilir. Burada 2 karede 10 litre su içinde çözülmüş ilacın bir çorba kaşığı gerekir.

Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruzDomates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz

Related news

 • RTÜK, Erkekler eşlerini çaktırmadan aldatsın diyen Hülya Avşara kestiği cezayı affetti
 • Sevde Bayazıt Kaçar biyografi
 • Kakaolu Çatlak Kurabiye
 • Tığ İşi Dantelli Örgü Bayan Yelek Modeli
 • 3 adımda besin etiketi okuma yöntemi

 • Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 80

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz


  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 75

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 20

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 25

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 94

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 49

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 74

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 40

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 32

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 26

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 63

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 36

  Domates için Fitosporin. Phytophthora ile savaşıyoruz 27