Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 2019

Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 2019
14.05.2019

Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 7

"Dom-2" projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovsky'nin biyografisi

Wenceslas Vengrzhanovsky (biyografigerçek adı - Yaroslav Shurupov) - skandal teleproject "Dom-2" de çirkin ve sıradışı bir katılımcı. Yaroslav, 12 Mayıs 1981'de Krasnodar'da doğdu. Biyografi Wenceslas Vengrzhanovsky az bilinen ve çok mütevazı ama bu genç adam Rusya'nın tamamını biliyor. Bazen kendisi hakkında yeni bir şeyler anlatır ve bazen de meraklı bir halk onun hakkında bazı bilgiler öğrenir, böylece kişiliği etrafında dedikodu ve dedikodu yayılır.

Wenceslas Vengrzhanovsky biyografi

Wenceslas Vengrzhanovsky: biyografi

Ebeveynler Yaroslav çok erken geçti,böylece adam yetimhaneye kaldırıldı. Wenceslas'a göre ailesinin zengin Polonyalı kökenleri var, bu yüzden zaman zaman kendini bir Kutup olarak görüyor. Yetimhanedeki yaşam yılları Ventsa için kolay değildi - adam sürekli kendi sorunlarını çözdü ve birinin yardımını beklemedi.

Wenceslas Vengrzhanovsky biyografisi aşırı kalabalıksert durumlar ve yaşam zorlukları bolluğu. Çocukluğunun gerçekleri onun adresinde duyduğu sürekli alay ve alay konusu. Wenceslas, sosyal bir ikilemle savaşmaya kararlı, zayıf ve kayda değer bir arkadaştı. Hiç kimse bunu ciddiye almadı - konuşma kusurları, düşük büyüme ve saçma yürüyüş sadece ona karşı bir tavır takınmasına neden oldu. Wenceslas Vengrzhanovsky, kendi içindeki tüm hakaretlere maruz kaldı, ama kendini hedefine koydu - herkesin değerini kanıtlamak için.

Wenceslas Vengrzhanovsky biyografi ebeveynleri

Wenceslas Vengrzhanovsky biyografisi olurBir adam büyüdüğünde daha ilginç. Bir orta eğitim aldıktan sonra, adam iş arıyor ve para kazanıyor. İki kere düşünmeden, dijital teknoloji satan bir mağazada sıradan bir danışman olarak görev alır. Para her zaman kısa arz edildi, maaş çok düşüktü. Hayat gerçek deneyler attı - paraların yiyecek için bile olmadığı günler vardı.

Rutin günlük yaşamda, adam hala zaman buluren sevdiği meslek için - beyaz büyü çalışması. okumak çeşitli edebiyat ve internette "Büyülü hikayeleri" çeşitli olması, genç adam eski Slav çevrilen bir takma "Vaclav", seçme kararı "zafer ile taçlandırılmış." Wenceslas Shurupov - genç büyücü şimdi kendini böyle gösteriyor. Yakında size ailesi için alternatif almak gerektiğini karar verir, bu yüzden onun "takma" için icat "Vengrzhanovsky" devamında ile daha uyumlu olduğunu.

Wenceslas Vengrzhanovsky: biyografi, fotoğraf, televizyon ve popülerlik

Wenceslas TV kameralarıyla ilk yakın iletişimo ünlü TV şovu elini çalıştım ben kendi üzerinde hissetti "medyumlar Savaşı." Bir sebepten dolayı kazanabileceğinden emindi ve beyaz büyü bu konuda ona yardımcı olurdu. Ancak, tüm arzuları ve hedefleri meyve vermesi gelmez - hayır durugörü yetenekleri Ele çünkü Vaclav kendi yanılsamalar kurbanı oldu.

Wenceslas Vengrzhanovsky biyografisi

"Psişik muharebesi" konusundaki başarısızlık,TV'de "kızdırma" arzusunu olumsuz yönde etkiler. Kısa bir süre sonra Wenceslas, "Dom-2" adlı televizyon programına katılım için bir anket doldurdu. Kural olarak, bu projede insanlar "ikinci yarısını" bulurlar, buluşur, evlenirler, birlikte yaşarlar - yani, gerçek zamanda sıradan bir aşk hayatı. Böyle bir bakış açısı Venca'yı çok memnun etti, çünkü onun kalbi özgürdü. Aşk bulma arzusuna ek olarak, Vengrzhanovski "kara büyü" den geldiği iddia edilen Vlad Kadoni'yi "tasfiye etmek" için projeye gitti.

Projedeki ilk aylar

Ventsu'yu seven ilk kızNadezhda Ermakova'nın ünlü sloganı "Aşkınızı İnşa Edin!" sloganıyla teleprojisyona dönüştü, ancak Vengrazhanovski'nin dikkatini çekmeye yönelik tüm girişimleri etkisizdi. Ermakova açıkçası Wenceslas'a alay etti ve onu ciddiye almadı.

Yakında proje yeni çıktı - Innahızla kahramanımız ile yakın temas bağladılar ve yakında onlar (bir çift için proje üzerinde ikamet yeri seçildi) "şehir daire" içinde kolonize Volovicheva. Görünüşe göre, Inna Volovichova Venz ile aşk ilişkileri kurmayı hedeflemedi. Kız, yeni bir kadın bulmasına yardım etmek için Vengrzhanovsky ile yerleşmeyi kabul etti.

Wenceslas Vengrzhanovsky biyografi fotoğraf

assolist

Tele-house "Dom-2" de uzun yıllar boyuncaAdam hem şans hem de başarısızlık yaşadı. Katılımcıların çoğunluğu (yıllar boyunca sürekli değişti) Ventsa hakkında ciddi değildi ve bu şaşırtıcı değil, çünkü adam şüpheli düşmanlık ve rezonans davranışları için proje ile meşhurdu. Wenz ile proje üzerinde ilk gerçek ilişki doğu güzellik Zhanayim Alybaeva ile kuruldu. Ancak, sürekli anlaşmazlıklar ve kavgalar bir aşk kıvılcımı ortaya çıkardı ve birkaç ay sonra çift ayrıldı.

Wenceslas kızlar geldi ve gitti.TV şovunun "Dom-2" nin ayrılmaz bir parçası. Projenin notları sadece onun yüzünden gündeme getirildi, bu yüzden çoğu zaman telgrafların "tavan döşemesi" olarak adlandırıldı. Toplamda, projede yaklaşık yedi kız vardı, bazıları da bir düğün yaptı, ancak Wenz hiçbir yerde mutluluk bulamadı.

Şimdi Vengrzhanovsky için başarılı bir iş varçevre "Doma-2" yanı sıra çoğu zaman çeşitli televizyon şovlarına davet edilir. Wenceslas Vengrzhanovsky biyografisi ayrıntılı gerçekler ve detaylarla dolu değildir. Bu konuyla ilgili tüm haberler, izleyicinin “Dom-2” adlı TV şovunu görüntülemesinden kaynaklanıyor, çünkü program katılımcılarının hayatını gerçek zamanlı olarak yayınlıyor. Bu kişi henüz toplum tarafından tam olarak incelenmemiştir, bu nedenle gazeteciler ve popüler medya kaynakları sürekli olarak Ventsa'yı programdaki yerlerine ikna etmeye ve onlarla görüşmeye çalışmaktadır.

Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 2019

Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 2019

Related news

 • Kurallara uymayan belediye başkanı bisikletten düştü
 • Pasifikte düşen ABD uçağındaki kayıp denizcilerle ilgili yeni gelişme
 • Şal Yakalı Selanik Çocuk Yeleği Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Evgeny Kuzmin: Biyografi ve Yaratıcılık
 • MTSye trafik eklemek için: bağlantı için mevcut olan tüm seçeneklerin açıklaması

 • Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 79

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi


  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 61

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 26

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 62

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 90

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 83

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 34

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 84

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 53

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 46

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 52

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 50

  Dom-2 projesinin ana teması olan Wenceslas Vengrzhanovskynin biyografisi 34