Doğru dağ çizmelerini seçme 2019

Doğru dağ çizmelerini seçme 2019 Doğru dağ çizmelerini seçme

Doğru dağ çizmelerini seçme

Aktif istirahat artıyorpopülerlik. Bu eğilim, turistik teçhizat pazarına yansıdı ve dağ çizmelerini atlamadı. Bu seçim sayesinde çok daha fazlası vardı, ancak bu ideal ayakkabı modelinin bulunması sürecini zorlaştırıyordu.

dağ botları

Kullanım Kapsamı

Dağ çizmeleri aşırı koşullarda ve dağlık ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Aşağıdaki özelliklere sahip olun:

 • yüksek,

 • sert

 • yalıtım ve su geçirmez kaplama.

Buzulları ele geçirmek için gidiyorsanız, ayakkabıların kaymazlık önleyici uçlarla donatılması önemlidir.

Aşağıdaki dağlık bot türleri dikkat çekiyor:

 • Yürüyüş için spor ayakkabıları.

 • Trekking veya turist botları.

 • Dağ zamları için ağır çizmeler.

 • Dağcılık için çizmeler.

turist botları

Turist ayakkabıları kendi görüntü hibritleritırmanmak ve tepeden tırmanmak için dağ manzarasını aşmak için geleneksel olarak tırmanıcılar tarafından kullanılan yürüyüş ve tırmanma modelleri için ayakkabılar.

Kaliteli malzeme - uzun yıllar hizmet vaadleri

Yürüyüş için profesyonel ayakkabılar sadecegüçlü malzeme, baskın doğal deri veya süet. Bu seçim şu avantajlardan kaynaklanmaktadır: mekanik strese karşı direnç, nem girişine karşı koruma ve hava geçirgenliği. Mekanik hasarların ve nemlerin süet için neredeyse korkunç olmadığını unutmayın. Nubuk ayakkabıları taşlarda yürümek için uygun değilken. Üzerinde kolayca çizik var.

Eğer zam yaz aylarında planlanıyorsa,modelde hafif malzemelerden, örneğin sentetiklerden küçük ek parçalar bulunduğunu belirtti. Bu, bagajın ağırlığını azaltmak ve daha iyi hava dolaşımı için gereklidir.

dağ botlarının büyüklüğü

Dağ çizmeleri nasıl seçilir?

Bir çift yürüyüş ayakkabısı satın almak özel gerektirirdikkat. Sonuçta, hareket konforu başarılı bir yolculuğun anahtarıdır. Montaj çok önemli bir andır. Ciddi hataları önlemek için, doğru dağ botlarının boyutunu seçin! Onları ilk eğittiğinizde, ayakkabı genişliğinin ayağa rahatça oturması gerektiğini unutmayın. Ayakları net bir şekilde düzeltmeliyiz. Bununla birlikte, ayakkabılar ayağı sıkmamalı, topuk ve ayakkabıların arasındaki mesafe eldeki kalem parmak kalınlığı ile olmalıdır.

Yeni bir çiftte yürüyüş yapmadan önceayakkabılar, evde ya da şehir etrafında kısa bir yürüyüş sırasında test etmek için gereklidir. Bunu, akşamları veya biraz fiziksel aktiviteden sonra, yani bacakların hafifçe şişmiş ve yorgun olduğu zaman yapılması önerilir. Her şeyden önce herhangi bir turistin bir yürüyüş sırasında bu nahoş hissi ziyaret edin.

Yolculuktan önce ayakkabı taşımazsanız, buBacaklarda ciddi çağrılar ile doludur. En popüler yollardan biri ayakkabıların ıslatılması ve kalın bir yün çorap üzerine yerleştirilmesidir. Bu yüzden, tercihen tamamen kuruyana kadar bir süre alır. Ama bu etki sizi beklemeyecek. Çift ayağınıza bir eldiven gibi oturacak!

dağ botları nasıl seçilir

Dağ ayakkabı aksesuarları

Konfor çorap üreticileri için geliştirdiközel uyarlamalar kümesi. Bunların arasında, bağlama işlemini kolay bir şekilde sabitlemek için özel blok ve kilitlere dikkat etmek gerekir. Membran, ayakkabıların ısı ve su direncini ortadan kaldırır. Sıcak mevsimde, ıslak çoraplarda yürümek istemezsiniz. Bu rahatsızlık getirir ve cilt hastalıklarının gelişmesine yol açabilir. İç taban, ayak üzerindeki yükü azaltmak için tasarlanmıştır. Düz ayaklardan muzdarip insanlar için vazgeçilmezdir.

Uygun bakım - turist botlarının uzun süreli servisini garanti eder

Satın alınan ayakkabı çiftinin işlevselliğini desteklemek, uygun bakımın yapılmasına yardımcı olacaktır. İşte hayatını uzatacak bazı basit kurallar:

 • Dağ botlarını yüksek sıcaklıkta ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın. Bunun için ideal sıcaklığın +20 olduğunu unutmayın.yaklaşıkC ve% 65 nispi hava nemi. Aksi halde malzeme kuruyabilir ve çatlayabilir.

 • Özel su itici emdirme kullanın.

 • Yıkarken, astarı dışarı çekin.

 • Şehrin etrafında bir kış yürüyüşünden sonra, kışlık kaymaz reaktiflerden ayakkabılarınızı silmek için fazla tembel olmayın.

Dağ botları - sevenler için gerçek bir tanrıçaaktif dinlenme ve konfor.

Doğru dağ çizmelerini seçme 2019

Doğru dağ çizmelerini seçme 2019

Related news

 • Bulgaristan bayrağı: tarih ve modernite
 • Neden cilt döküntüleri çocuklarda
 • Çiçek Pizza
 • Mutfakta kendi elleriyle tamir yapıyoruz
 • Pratik Kirazlı Pasta

 • Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme


  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme

  Doğru dağ çizmelerini seçme