Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 2019

Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 2019
10.05.2019

Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 54

Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim?

Herkes bilir ki hediye daha güzel değildir veBağımsız yapılanlardan daha değerli, tanıdık gelen tüm materyallerin yardımıyla. Örneğin, bu ürün kumaştan veya külotlu çoraptan yapılmış hoş bir bebek olabilir. Ev yapımı bebeklerin bugüne kadar bu kadar popüler olduğu uzun bacaklı modeli olan Barbie'ye benzetilmemiş çekicilik ve münhasırlıktan farklılık gösterir. Sonuçta, bu tür oyuncakların her biri gerçek bir başyapıt olup, bireysel "karakterine" sahip ve evin sıcaklığını ve konforunu yaşatıyor.

bebeği nasıl dikersin

Birçok ipucu veBir bebeği kendi elleriyle nasıl dikersin. Aslında, imalat teknolojisine hakim olmak, deneyimli bir uzman ya da basit bir iğne sever olmak isteyen herkesin gücü içindir. Bir sürü cesur fikirden faydalanmak ve yaratıcı hayal gücünü artırmak kolaydır, çünkü örneğin kapron taytları veya çorapları, bez parçaları veya eski kıyafetler gibi çeşitli iş malzemeleri kullanabilirsiniz. Bir bebeği dikmeden önce, iki tür oyuncak olduğunu bilmelisin- bunlar iskelet bebekleri ve üç boyutlu çerçevesiz. İlk seçenek en basit olanıdır. İlk olarak, oyuncağın gerekli tüm parçaları yoğun bir kartondan kesilir, daha sonra bej külotla sıkılırlar ve meme bebeğin arkasındaki naylon üzerine bağlanır. Şimdi tüm parçaları birkaç gizli dikişle birleştirmek yeterli. Uygun düğmeler, gözlerin rolü, yün iplikler - duyunun yoğun başı ve ağız ve burun için bir işaretleyici ile kolayca çizilebilir. Zarif elbise, bitmiş bebeğin benzersiz görünümünü tamamlar. Tek dezavantajı, oyuncağın düz olması, ancak daha önce takılı bir mıknatısa asarak muhteşem bir hediyelik eşya haline getirebilirsiniz.

Bir bebeğin kendi ellerinizle nasıl dikileceği

Şimdi bir bebek nasıl dikileceğinden bahsedelim,daha görkemli biçimlerde farklıdır.Kaset çerçevesiz oyuncak, paketleme sonrasında birlikte dikilerek, sintepon veya pamukla doldurulmuş ayrı bir parçadır. Aynı şekilde yukarıda tarif edildiği gibi saç, yüz ve uygun kıyafetler yapılır.

Bir bebeği nasıl kumaştan dikerim

Iyi seçenek, yapılmış görünüyortel bir tel çerçeve olarak kullanma. Nasıl bir bebek yapmak, aşağıda ayrıntılı olarak açıklanan. Öncelikle, oyuncunun sadece şekli korumakla kalmamasına, aynı zamanda ellerinizin ve ayaklarınızın hareketini kendi takdirine göre düzeltmesine izin verecek şekilde sağlam sağlamlığa sahip bir kablo kullanın. Telden bir iskelet adamı oluşturmalısın. İkincisi, bitmiş çerçeveyi pamuklu yün ile tamamen sarın, tutkalla kaçırın. Üçüncüsü, gerekli tüm unsurları külotlu çoraptan çıkarmak ve onları çerçeveye sabitlemek. Son aşamada bir yüz çizilir, bir saç şekli oluşturulur ve ilgili bebek elbisesi seçilir.

Bu basit ilkeleri bilmek ve uygulamak kolaydırKendi elinizle bir bebek nasıl kumaştan dikileceğini öğrenin. İş dünyasına yaratıcı bir yaklaşım, bir damla sabır ve talimatları izleyerek size ve sevdiklerinize sıcaklık ve sevinç kazandıracak gerçek bir eser yaratmaya yardımcı olun. Bu durumda, kendi elleriyle yapılmış, mağazadan almayan bebek, dolabın veya masanın rafında daha iyi görünüyor.

Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 2019

Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 2019

Related news

 • Halkbanktan esnaf kredilerinde faiz indirimi
 • Evde Tavuk Izgara Videosu
 • Sütün Faydaları, Zararları, Besin Değerleri
 • Çikolatalı Aşk Pastası
 • Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi 2018 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

 • Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 18

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim


  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 5

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 71

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 8

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 4

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 63

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 78

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 11

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 1

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 53

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 31

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 99

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 59

  Doğaçlamalı araçlarla bir bebeği nasıl dikerim 53