Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 2019

Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 2019
01.04.2019

Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 88

Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır.

Dizinin altında, üstünde veya biraz üstünde elbiseler -Bu uzunluk "midi" olarak adlandırılır. Onun için moda 50'li ve 60'lı yıllarda döndü, 70'lerde ve perestroika zamanında popülerdi, ama sonra bunu unutmuşlardı. Ve şimdi bu model yine modaya dönüşüyor. Midi, yaştan bağımsız olarak, herhangi bir makyaj ve büyümenin kadınına uyan evrensel bir uzunluktur.

Moda elbiseler

dizlerinin altında elbise

En popüler üç trend var.moda tasarımcılarını benzer kıyafetlerden oluşan kendi koleksiyonlarını oluşturmak için kullanın. Bunlardan ilki dizinin altında siyah elbiseler. Bu durumda, stillerin çeşitlerinin hiçbir sınırlaması yoktur. Sonraki - geçmişe bir tür referans. Bu modellerin kesilmeleri, uzunlukları ve hacimleri farklı olan manşonlara sahiptir. Yine bu trendde, çoğu zaman maksimum ve yakalara kapalı olan geleneksel kesikler sıklıkla kullanılmaktadır. Ele alınan trendlerin sonuncusu, yemyeşil bir etekle dizlerin altında bir elbise. Böylece, cesurluğu ve romantiği birleştirir. Burada, boyun çizgisine veya kuşaklara vurgu yapılır. Bu etkileşimin bir örneği, sıkı bir retro tarzı gösteren bir elbise korse olabilir, ancak aynı zamanda görsel olarak yemyeşil bir etek sayesinde rakam daha kırılgan hale getirir. Onun için kumaşlar çeşitli kullanır: ince, akan ve uçan, ağır, açık ve derin kıvrımlar vererek.

modellerin çok çeşitli seçmenize olanak verirSıcak bir yaz ya da soğuk bir kış olsun, herhangi bir sezon için diz altında elbise. Ancak, bu kıyafet için aksesuar ve ayakkabılarınızı dikkatli bir şekilde seçmeniz gerektiğini unutmayın, böylece görüntünüzü uyumlu bir şekilde tamamlarlar. Ayrıca yardımı ile figürün kusurlarını gizleyebilir ve haysiyetini vurgulayabilirsiniz.

Şekil ve kıyafet

diz altında elbiseler

Seçim yapıldığından, bacakların şekli göz önüne alındığındaOldukça dolu buzağılarla diz altı kıyafetler seçilmeli, bu da onları biraz örtecek. Bel çizgisini vurgulamak ve kalçaları görsel olarak arttırmak istiyorsanız, sıkı bir üst kısım ve yemyeşil etekler ile midi kıyafetlerine dikkat etmelisiniz. Ancak, tam tersine, geniş kalçalar varsa ve mideyi gizlemek için tamamen anlaşılabilir bir arzuya sahipseniz, bu durumda, mükemmel bir çözüm, dar bir etek ve serbest tepeli bir elbise modeli olacaktır.

Şimdi şık ilavesi inceparlak renkler kemeri. Kızlar, yoğun pamuktan yapılmış kombine modellere daha yakından bakmalı ve çan-çan eteği hafif kumaştan yapılmalıdır. Bu kıyafet hem günlük kullanım hem de tatil için uygundur.

Bu sezon dizinin altındaki renkli elbiseler bakımından zengindir. Bazı fotoğraflar makalede sunulmuştur. elbette, klasik siyah, gri, kahverengi, bordo, turkuaz, pembe, mavi, haki ve: Çeşitli moda koleksiyonları arasında parlak için pastel gelen tonları geniş gösterir. Hemen hemen çoğu zaman bir kafes ya da eşkenar dörtgen baskı var. kürk, deri, tüy, kadife ve brokar süs olarak böyle ayrıntılı olarak ifade edilir etnik motifleri, unutmayın. Ayrıca saçak ve pompalı kullanmak da mümkündür. Dantel ve saydam kumaşlar - Bu prodemonstratsii kadınlık, cinsellik ve lüks giysiler için kendi koleksiyonlarında birçok tasarımcılar tarafından kullanılan malzemelerdir.

Elbise ile kombinasyonlar. Ayakkabı ve aksesuarları seçin

Dizimizin altındaki kıyafetleri birleştirmek için, fotoğrafları makalemizde sunuldu?

Yani, yılın daha sıcak bir döneminde, elbise-midi yapabilirsinizKısa deri ceketler, sıcak ceketler, ceketler ve hırkalar ile birleştirin. Ayrıca, düz ve takılmış bir siluet bir kat iyi görünecek ve uzunlukları diz veya midi'den daha yüksek olabilir.

diz fotoğrafın altındaki elbiseler

Akşam resminizi düşünün, dikkatliceKıyafetinizle uyumlu görünecek aksesuarları alın. Elbisenizin dizinin altında bir boyun çizgisi varsa, kolye veya boncuk gibi süs eşyaları dikkat etmektir. Yayınızı uzun bir kayış üzerinde bir debriyaj veya çantayla etkili bir şekilde tamamlayın. Ancak ayakkabılar, olayın ne kadar ciddi olduğuna bağlı olarak şunları seçebilir: ayakkabı botları, ayak bileği botları, klasik "saç tokası" veya sandalet olabilir.

Ancak spor ayakkabıların giyildiğini hatırlamakta fayda var.midi elbiseler altında hiçbir durumda, aynı mokasen ve uzun çizmeler için de geçerlidir. Bacaklarınızı görsel olarak uzatmak istiyorsanız, o zaman ayakkabı ve tayt (veya çorap) tonunu seçmelisiniz.

Iş tarzı ve elbise uzunluğu "midi"

Görüntünüze bir iş stili vermek içinelbiseler seçmek için. Daralmış ve düz bir etek gibi bir varyant mümkündür. Ek olarak bir ceket, yelek veya hafif hırka kullanabilirsiniz. Aksesuar, ayakkabı ve el çantası tasarımının dikkatli olması gerektiğini unutmayın.

diz altında siyah elbiseler

Küçük bir sonuç

Dizlerin altında bir elbise olan şeyDolabında mutlaka bir yer bul. Bu kıyafetle, çok sayıda farklı şaşırtıcı ve inanılmaz derecede kadınsı kombinasyonlar yapabilirsiniz. Giysilerin gerekli özelliklerinin seçiminde size iyi şanslar dileriz!

Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 2019

Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 2019

Related news

 • İlk ihale yapıldı: Bor Şeker Fabrikası Doğuş Yiyeceke satıldı
 • Şeftali Marmelatı Videosu
 • TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÇOK KOLAY ÖRGÜ BAYAN PATİK
 • Feyhaman Duran İki Dünya Arasında – Ücretsiz Bebek Etkinlikleri
 • Polina Dibrova: ünlü Rus şovunun genç karısının biyografisi

 • Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 47

  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır


  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 86

  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 40

  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 52

  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 99

  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 95

  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 91

  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 79

  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 52

  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 60

  Dizlerin altında bir elbise kadın gardırobunun gerekli bir elemanıdır 24