Diplanning: evde bakım, özellikleri 8 16.02.2019, 04:17

Diplanning: evde bakım, özellikleri

Binayı süslemenin bir yolu, her türlü bitki yetiştirmektir. Bazı flora türleri, oldukça kaprislidir ve biraz dikkat gerektirir.

Bugüne kadar çok amaçlı hale geldi.Bir ev iç mekanı için dekorasyon olarak kullanılan popüler ve modaya uygun bir çiçek. Doğada bitkiye ulaşabilen büyüklükte, seraya atıf yapılmalıdır ve bu büyük odaları süslemek için tasarlanmıştır.dipladenia evde bakımFakat eğer diplapasia evde bakım yaparsauygun olanı alır, ilkbahardan başlayıp sonbahara kadar her dairedeki gözü memnun edecektir. Bu ya da bu yılın gerektirdiği çiçek bakımının özelliklerini ve kurallarını anlamaya çalışalım.

Dipladeniya. Ev bakımı

Güney Amerika'dan bir yerli çiçek. Dağlık alanlarda yetişir. Doğada büyük boylara ulaşabilir, ülkemizde toprak ve toprak sıcaklıklarının en az 12 derece olacağı koşullarda ekim yapılabilir.

Dalgıçlı çiçekler büyüktür. Bazı türlerde çiçek açan tomurcukların çapı 10 mm'ye ulaşır. Bitki sulama koşullarına ve sıcaklık değişimlerine karşı hassastır. Çiçekleri düşer, yapraklar sararır.

İlkbaharın sonundan sonbaharının sonlarına doğru bakımda ana kural nemli bir tropik iklim koşullarının sağlanmasıdır. Bu ne anlama geliyor?diplazing çiçeklerigeçerli:

 • Hava ve toprağın kalıcı nemi.
 • Suyun durmaması.
 • Ani değişim olmadan pürüzsüz sıcak sıcaklık.

Bu tür koşullar diploposition çiçeği gerektirir. Evde bakımbol sulama, sabit hava nemlendirmeçevresindeki ve bitki kendisi sprey. İlkbahar-yaz döneminde düzenli ek gübrelemeye ihtiyaç duyuyor. Onun için kompozisyon - standart, güzel çiçekli bitkiler için tasarlandı.terry diplomaları

Dönem içerisindeki diplomasi içeriğinin sıcaklığıçiçeklenme ve büyüme - 21-25 derece. Mümkünse, termometrenin kolonu gece 22 derece altına düşmediğinde konteyneri temiz havayla çıkarın. Bitki bol çiçeklenme ve aktif büyüme ile teşekkür edecektir.

Bununla çalışırken, bu çiçeğin zehirli olduğunu unutmayın, çünkü kutrovs ailesine aittir. Küçük çocukların ve evcil hayvanların bulunduğu bir evde kalmak için bir yer seçerken bu dikkate alınmalıdır.

Tropikler sadece ısı anlamına gelmez. Diplapia gibi bir bitki için, kışın evde bakım en az 12 derecelik bir sıcaklık anlamına gelir, ancak en fazla 15 derece, aksi takdirde çiçeğiniz ilkbaharda çiçek olmaz. Şu anda, o sizin dikkatinize çok fazla ihtiyaç duymaz, aksine, barışa ihtiyacı vardır, nadir bir sulama, beslenmeye ihtiyacı yoktur. Bu güneş seven bitki, direk ışınları sevmez. Evde, doğuya veya güneybatıya bakan pencerelerin pencerelerine çiçek koymalısınız. Böyle bir yer yoksa, özellikle sıcak yaz döneminde bir gölge uygulayın.

Dükkanlarda bu çiçeklerin farklı türleri sunuyoruz. Diplazheniya terry, Bolivya, parlak - herhangi birini seçebilirsiniz, hepsi sizin zevkinize bağlıdır. Bu bitkinin her türlü bakımı kesinlikle aynıdır.Related news

 • Kırmızı Biberli Kabak Graten Tarifi
 • Çok İzlenen Videolar
 • Real Madrid üst üste üçüncü kez şampiyon

 • Diplanning: evde bakım, özellikleri 100

  Diplanning: evde bakım, özellikleri


  Diplanning: evde bakım, özellikleri 8

  Diplanning: evde bakım, özellikleri 31

  Diplanning: evde bakım, özellikleri 34

  Diplanning: evde bakım, özellikleri 74

  Diplanning: evde bakım, özellikleri 33

  Diplanning: evde bakım, özellikleri 59

  Diplanning: evde bakım, özellikleri 78