Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi 2019

Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi 2019 Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

Bir kişinin kalitesinde Dikkat, eğilimdirAdam aşırı herhangi denecek üzerindeki talepleri ve bu konuda küçük iddiaları için, getirmek seviyesi değişmez aksesuarları için bazı gaflar ve hatalar şişirmek için, doğası özellikleri, onları çok önem vermek.

Seçici bir kişi,bir şırınganın sürekli enjeksiyonu. hoşnutsuzluk kızı - hata bulma parlak çıkmaya, el altında araçları cephane dolusu kullanır - suçlamaları sitem eder, sitemler, yorum, eleştiri, kınama. Kural olarak, küçük, kompleks ve hassas olduğu için, kompleksleri için misilleme olarak, kızgınlık ve zayıflık, her direğe önem verir. İstisnalar, yaşlı deneyimli kişinin seçiciliğinin gerekli ve gerekli olduğu yalnızca hayati faaliyetlerin bazı türleri ve özellikle aşırı durumlardır. Bu kadar seçiciliğin omuzlarının ardında insanların yaşamı ve sağlığı vardır.

Örneğin, herhangi bir ordu disipline dayanır,bu yüzden arıza bulma olmadan yapmak zordur. askeri birimde Lenin Mozolesi gönderseniz bile üzere, kimin asker disiplin ve temizlik standarttır bir şirketti. Komutan, merak komutanına bakmak istedi. Şirketin komutanı Kıdemli Teğmen Golopupenko heyetle bir araya geldi. Dudaküstü yumruklarını, tehditkar gelişmiş çenesini, dar alnını ve göz matkaplarının keskin, delici bakışlarını vurdu. Komutan yaklaşırken, derhal ona: "Doğru bağlayın. Pugovichku tunik düğmede. " General, şefkatli rejim komutanına baktı. Komutan'a atladı ve kulağına fısıldadı: "Şirketin söylediğini hemen yapın. Bunu iki kez tekrarlamaz. "

Muddling bastırılmışın sonucudurolumsuz duygular. Bir kural olarak, arıza bulma kaynakları dört duygu - öfke, utanç, korku ve umutsuzluk ya da pişmanlık, melankoli. Negatif duyguların etkisi altındaki uzun süre bir kişi kendini tehlikeye maruz bırakır; çünkü olumsuzluk sağlıktan zarar verir. Bir kişinin uzun mahallesiyle ilişkili olan bu hastalıkları negatif duygularla sayan ruh halini bozmayız. Aynı zamanda, insan robot değildir, hem olumlu hem de olumsuz duyguların tümünden korunamaz. Ölümcül bir işgal olumsuz duyguları bastırmaktır. İçinde yıkıcı bir felakete yönelmek demektir. Olumsuz duygular bastırılmamalı, kültürel olarak tecelli edilmelidir. Öfke bir yastıkla boğulamaz. Bir kişi olumsuz duygular içeren yola çıkarsa, psikolojik blok üreticisi haline gelir.

Muddling psikolojik bir engel,Bastırılmış olumsuz duygulara dayanarak yaratılan ve bunun yüzünden sevgisizlik. Kötülüğün kökü burada gizlidir. Tamamlayıcılık, bastırılmış duyguların yükü nedeniyle aşkı göstermeme becerisidir. Bir karısı, kocası için saçılmış kıyafetler, tuvalet kapağı, "tüylü" sabun ve efsanevi çorapları öfkelendirseydi nasıl sevgi gösterebilir? Daha çok sinirlilik, kapitalizm bloğu ne kadar güçlü olursa aşkın ortaya çıkma ihtimali engellenir.

Muddling, aşkın tezahürü için bir kama. Psikolojik blok dırdır reçel her iki taraf nedenlerini sevgi herhangi tezahürleri, sahte ego durumunu protesto. Bir koca eylemlerini eleştirerek karısıyla ilgili bir hata bulur. Örneğin, birçok değil rasyonel boşa para, bir kelime, israf onu suçluyor. Kusur bulucu "de, başka ne senden beklenmelidir", "her zaman olduğu gibi" kelimeleri, "hiçbir zaman", "Ailen", "Annen çok sever." Bu sözler - sahte ego kırmızı paçavra: "Parayı güvenme - koca, diyor - Her zaman açık-shmantsy hendekleri çarçur. Dikkatsizsin, annen gibi. Bütün ailen böyle, sadece siz kendiniz düşünün. Ben deli annesinden, küçük aile hakkında konuşmak olmaz: - müsrif ve babası - Bir Annesi kadından başka ne beklenir bir spendthrift "Böyle bir yanlış ego eşi sonra uyandı ve başladı ve kelimeleri sıçramış durumda bir şey değildir" alkollü - baba, haydutlar - kardeşler ve fahişeler - kız kardeş. Hiçbir şey söylemeyeceğim Senden daha soyluyum. Ben senin gibi küçük ve aç gözlü kaba değilim. " Böylesine "tatlı bir konuşmadan" sonra, herhangi bir aşk hakkında, uzlaşma sağlanıncaya kadar hiç bir soru çıkmadığı açıktır.

Muddling, memnuniyetsizliğin sesi,memnuniyetsiz duygular Duygular aklın dokunuşlarıdır. Onlar olmadan, her yerde, aynı zamanda onlarla sorunlar. Onların doyumsuz doğası var: "Haydi ama sadece daha iyi". Doyumsuz, dizginsiz Messalina gibi tatmin olmazlar. Sunulmadıklarından gibi - her zaman daha yeni gereksinimleri açığa, zihin otlatmak. İlişkilerde, açlık, doyma, doyma ve tiksinti olmak üzere dört aşamadan geçiyorlar. Açlık döneminde sessiz kalıyorlar. Örneğin, bir kadın bir kadınla tanıştı ve hızla ilişkiler geliştiriyor. Duyuların okunması için hiçbir sebebi yoktur, acı çekerler ve zamanlarını beklemektedirler. Özellikle dokunma hissinden ile ilişkili olduğunu, dokunma keyfi anlamda beklentisiyle titreyen. Doldurulduktan sonra, duygular sarsılmaya başlıyor: "Yoruldum. Yeni bir şeyler verin veya sahip olduğunuz bir şeyi yeni bir yolla kullanın. Tek kelimeyle, bir şeyler düşünün, çünkü alışılmadık bir şey istiyoruz. " "Eh, ne bir tabut içinde ölü gibi yatarken: Akla itaatkar Adam, söyleyerek bu hoşnutsuzluk göstermek, bir kadınla hata bulmak başlar? Hey! Alt katta! Orada uyudun mu? "

Kocanın turşusu, olduğu gibi değil de bu -duygu ve davranışlarda sadakatsizlik veya eşine bir ihanet acı meyvesi verilir. Başka bir kadın düşünürken ya da sadece düşünmekle kalmayıp aynı zamanda kendisiyle doğrudan iletişim kurarsa koca karısından ve çocuklarından uzaklaşır. İhanete gelince, ailedeki her şey onu rahatsız etmeye başlar ve sonuç olarak, her seferinde sonsuz kısaltmalar görünür. Kiniklik yoluyla koca, davranışlarının faillerini bulmak için kendisini haklı göstermeye çalışır. Vicdan, eğer kalırsa, ona şöyle der: "Sen suçlu", fakat bu sözlerin haklılığını almak acıyor. Karınızı günahlarınız için suçlamak çok daha kolaydır. Bazıları saçmalıklara gidiyor, yirmi yıl önce, evlilikten önce bir adamı olduğunu hatırlatıyorlar. Kendini ikna edince, kocası seçici olmaya başlar. Aile arka plana giriyor.

Karışıklık, depresyondan,gerçekleşmemiş utanç, korku, öfke ve umutsuzluk. Yakın insanlar için ve olabilecek her şey için eleştirel bir zihniyet olarak, arıza bulma onun kusurunu tanımak istemez. Örneğin utanmak, kusurunuzu tanımaktır, görünüş, mesleki yetkinlik, kişilik kalitesi veya zihin halidir. Nesnelliği göstermek ve tüm insanların kusurlu olduğuna ikna etmek gereklidir. Varlıklarımızın dünyadaki anlamı tam da zihnimizin kendi bilincinde gelişmesidir. Uzun bir burnum varsa, bu durum ısınabilir, sadece aptalca bir insan. çünkü İster bu, üzgün utanan ve sonuç olarak, sevdiklerinin üzerine hile forma kötü ruh koparmak. Makul bir kişi iç dünyamla ve yüzeysel bir züppeyle - bir burun ve başka bir dış süsle - ilgilenecektir. Bir erkek kendisine bakmaya kez onlar vicdanı rahatsız önce işlenen değersiz, onursuz eylemlerin bir sonucu olduğunu fark onların kolaylığı yapmak, bu dört olumsuz duyguları keşfetmeye ve bir mucize olur - besleme ejderha titizlikle yoksun, yorgunluktan ölür.

Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi 2019

Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi 2019

Related news

 • Yıldız Pullu İğne Oyası Yapılışı
 • Halkalı sepet mdesenli 2013 havlu kenarları
 • Sulu Boya Lekesi Nasıl Çıkar
 • Burundan kanama
 • Deniz suyunun insan sağlıındaki zararları ve faydaları

 • Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi


  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi

  Dikkat Nasılı Kişilik Kalitesi