Dekoratif Duvar Saatleri

Dekoratif Duvar Saatleri
Dekoratif Duvar Saatleri


Dekoratif Duvar Saatleri

Dekoratif Duvar Saatleri

Dekorasyonunuzu tamamlayan en önemli ögelerden biri duvarınıza asmış olduğunuz saat ve tablolardır. Dekorasyonunuzu tamamlayarak bir bütünlük sağlar. Yazımızın devamında sizleredekoratif duvar saatlerimodellerini tanıtacağız.

Klasik Tarz Duvar Saatleri

Evinizin dekorasyonunu daha klasik çizgilerle oluşturmuşsanızklasik tarz duvar saatlerisizin için çok iyi bir tamamlayıcı olacaktır. Dekorasyonunuzu aynı çizgide tamamlamış olacaksınız.

Dekorasyonunuzda deri mobilya ağırlıklı olarak kullanmış iseniz bu saat modeli dekorasyonunuzu tamamlayacaktır.

fantastik-duvar-kagidi

Modern Tarz Duvar Saatleri

Evinizi klasik ancak modern döşediğinizi düşünüyorsanız bu tarz size uygun olacaktır. Mobilya tercihinizde koyu renklerden yana olmanız doğrultusunda seçeceğiniz en iyi model modern tarz olacaktır. Dekorasyonunuzu tamamlayacak ve evinizin şık, klasik ve modern duruşuna yardımcı olacaktır.

Modern tarz duvar saati seçiminizde bu şekilde büyük bir duvar saati yaniRetro tarzıtercih edebilirsiniz. Tabii evinizde bu duvar saati için yeterli alan bulunuyorsa.

Spor Tarz Duvar Saatleri

Evinizi rengarenk dekore etmişseniz duvar saati olarak çok fazla seçeneğiniz de bulunmamakta çünkü rengarenk olan evinize büyük ve koyu renk duvar saati iliştirmeniz tamamlayıcı bir öge olmayacaktır. Renkli olarak mobilya tercihinde bulunmanız doğrultusunda tercih edeceğiniz en güzel model renkli ve büyük bir spor tarz duvar saatidir.

İstasyon Tarzı Duvar Saatleri

Evinize farklı bir hava katmak ve biraz değişiklik yapmak istiyorsanız bu tarz tam da size göre. Hem değişik bir duruşa sahip hem de spor bir görünüme.

Bu tarz duvar saatlerinin genel adı istasyon tarzıdır. Evinizi ve dekorasyonunuzu diğerlerinden ayırmaya ve kendinize ait bir dekorasyon yapma imkanını sizlere sunmaktadır.

dekoratif-duvar-saatleri-yeni

Tablo Tarzı Duvar Saatleri

Günümüzde çok fazla tercih edilen bir model olan tablo tarzı duvar saatleri evinizde ki iki ihtiyacı birden karşılayacaktır. Hem duvarınızda bir tablo sergilenmesine yardım edecek hem de bir saatin eksikliğini giderecektir. Duvarınızı enine ve boyuna kaplayarak çok geniş ve güzel bir görüntü sergileyecektir. Evinizde ki dekorasyonunuzun rengine uygun olarak istediğiniz renk ve tasarımda saat ve tablo edinmiş olacaksınız.


Dekoratif Duvar Saatleri

Dekoratif Duvar Saatleri

Related news Dekoratif Duvar SaatleriDekoratif Duvar Saatleri


Dekoratif Duvar Saatleri


Dekoratif Duvar Saatleri


Dekoratif Duvar Saatleri


Dekoratif Duvar Saatleri