Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 2019

Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 2019
09.05.2019

Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 50

Daniel Byazini: Romy Schneider'le hayat

Belki de, sadece yetenek adamalarıaktris Romy Schneider Daniel Byazini adını tanıdı. Şimdi yalnızca büyük aktrisin hayatı ve yaratıcı mirası ile ilgilenen kişiler onu ve bundan sonra da Biasini tomurcuklanan bir senarist yaptı. Aşağıda, Fransız hayatının, Romy Schneider'le olan ilişkisinin ve eşinin ölümünden sonra hayatının nasıl oluştuğu hakkında konuşacağız.

Daniel Byazini

Romy Schneider ile bir ilişki başlat

Aktris Biazini ile görüşmeden önceStüdyo "Lira", "Train" filminin setinde Romy Schneider ile bir araya geldi. Harry Mayen'le evlendiği günlerde kişisel sekreteri ve şoförü oldu. 1973'te çift, birlikte gittikçe daha çok fark etti ve yakında aktrisin kocasıyla boşanması resmileştirildi. Daniel tomurcuklanan ve çok yetenekli bir oyun yazarı olarak düşünülmüştü. Romy'den çok daha gençti ve çağdaşlara göre, fotoğrafını aşağıda görebileceğin Daniel Biasini, bir film yıldızı hayatının en büyük aşkı genç Alain Delon'a çok benziyordu. Deon ile ikinci ayrılmasından sonra içine düştüğü depresyondan aktrisi çekebilen, Byazini'ydi. 1975'te iki yıl sonra çift evlendi.

Büyük bir aktrisle evlenmek

İlişki resmileştirildikten sonraresmen, çiftin daha da mutlu olması gerekir gibi görünüyor. Ancak bu gerçekleşmedi, törenden sadece birkaç hafta sonra çift, bir araba kazasında bulundu ve bunun sonucunda Romy Schneider ikinci çocuğunu kaybetti. Byazini için ilk doğan olabilir. Her ikisi de bir çocuk hayal ederken, aktris kaybı çok endişeliydi ve yine depresyona düşmeye başladı - çok çalışmak ve çok içmek.

İlişkilerinin görgü şahitleri,Byzazni çok incelikli değildi ve aktris'i sertçe kınadı. Çiftin tanıdığı birçoğunun Fransız'ı sevmemesi onu sadece bir ömür lambası gibi görüyordu. Görünüşe göre bir yıldızı olan bir evliliğe ihtiyacı vardı, sadece parasını cezasız kalması için harcıyordu. 1980'de sadece film, Byazini senaryosuyla üretildi, "Bad Son" adlı filmin yönetmeni Claude Sote, çoğunlukla Schneider'i filmlerinde çekti.

Özel hayatı - Daniel Biazini'in özel hayatı

Bir kızının doğum ve boşanma

1977'de eşi iyileştikten sonraZor bir operasyonun sonucundan doğan ilk doğan Byazini - Sarah Magdalene'nin kızı. Doğum zordu, sezaryen aldı ve bundan iki ay sonra bebek özel bir kutuya yattı. Ancak her şey iyi bitti, kız her iki anne ve babanın da hoş bir çocuğu oldu. Görünüşe göre uzun zamandır beklenen mutluluk gelmelidir, ancak iki yıl sonra, Romi'nin olmadan önce bir hayat kurmayı başaramamış olan eski kocası intihar etti.

Ve iki yıl sonra, Sarah dört yaşındayken,çift ​​ayrıldı. Daniel Byazini'nin iyi bir koca haline gelemediği, karısının arkasındaki romanları açtığını, çalışmadığını, Romy'nin parasını kullandığını düşünüyorlar. Bununla birlikte, Schneider'in tekrar içki içmeye başladığı, şüpheli maceralara başladığı ve sayısız skandalın kocasına yuvarlandığı biliniyor. 1981'de çift resmi olarak boşandı, Schneider yeni bir adam tarafından taşınmaya başladı.

Boşanmadan sonra trajedi

Daniel Byazini ve Romy Schneider'den sonraBoşanmış, çocukları babalarıyla yaşadılar. Ve Бьязини ile sadece yerli kızı değil, ikinci evliliğinden de oğlu Schneider vardı. David, o zamana kadar bir ergen, üvey babasına çok bağlıydı, çiftin boşanmasından hayatta kalmak zordu. Bu arada, çocuk babasının soyadını Byazini'nin soyadıyla değiştirdi, çünkü evlatlık babasını gerçekten sevdi. Boşanmadan sonra, annesiyle birlikte bir ihanet eylemini düşündüğünden ve basının Romy Schneider'e zulmetmeye başlamasıyla pek baş edemediği için Daniel ile kalması konusunda ısrar etti.

Bu yüzden karar verildi, çocuklar Daniel, Romi ile kaldıyeni bir filmde uçtu. Kardeş ve kızkardeş, Saint-Germain-en-Laye'deki Biasini'nin ebeveynlerinin evinde yaşıyordu. Bir zamanlar, on dört yaşındaki bir David, bahçe çitine tırmanarak, rendeleyin kenarına doğru düştü. Genç, sadece Schneider için değil, aynı zamanda Daniel için de büyük bir trajediydi, çünkü çocuk neredeyse kendi oğluydu.

Kızı yetiştirme

1982'de oğlunun boşanması ve ölümünden bir yıl sonraRomy Schneider'in hayatı kısa kesildi. Biasini kızını sıkı sıkıya kaldırdı, çok değişti ve tamamen farklı bir yaşam tarzı kurmaya başladı. Kız, bohemyanın etkisinden korunmuştu ve sinema dünyasıyla temas etmemişti.Daniel Byazini fotoğraf 6Sorbonne Sanat Fakültesinden mezun oldu.Birkaç yıl boyunca onun sanatını galeri ve müzelerde aradı, ama çok geçmeden oyunculuğu öğrenmek için Amerika'ya gitti. Şimdi Sarah da bir aktris, tiyatroda meşgul ve birkaç filmde rol aldı. Çok az anne özelliği var, daha çok babası gibi. O da gerçek bir Fransız kadın olduğunu söyleyerek onun adını bıraktı.

"Romy" kitabı

1998'de ışık, yazdığı bir kitap gördüDaniel Byazini. "Romy'm" - işini böyle çağırdı. İçinde eski oyun yazarı, yıldızla ilişkisini, evliliğinin nasıl geliştiğini anlatıyor.

Kitabın bazı bölümleri, yazarın duygularına adanmıştır.Schneider hakkındaki düşünceleri, ancak genel olarak, yayın aktrisin hayatını ortaya koymaktadır. Kitap, Biasini ve kızı arasında, annenin hayatının olumsuz değerlendirmesini kabul etmeyen bir kavgaya neden oldu. Sarah, babasının Romy'i alkolizm eğilimli depresif bir kadına tanıttığını iddia ederken, yaşamda oyuncu çok nazik ve parlak bir kişiydi.

Daniel Byazini Benim Romy

Daniel Byazini'nin Hayatı

Daniel Byazini'nin söylediği gibi, kişisel hayatıSchneider'den boşanma ve trajedinin tecrübesi oldukça başarılı bir şekilde gelişti. 2003 yılında Gabriele Heydrich ile evlendi. Çift İbiza'da yaşıyor, Daniel eşinin oğlunun ilk evliliğinden üvey babası oldu. Kızıyla birlikte Sarah, oldukça sıcak bir ilişki sürdürdüğünü söyledi, “annenin özelliği olan ateş” de gördü. Şimdi Бязини bir emlakçı olarak çalışıyor ve sinematografik dünyaya dokunmak için talip değil.

Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 2019

Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 2019

Related news

 • Bir arkadaşın düğününe hediye. Hediye fikirleri, orijinal tebrikler
 • 10 kasım sözleri facebook kısa
 • Phenazepam ın yan etkileri ve kontrendikasyonları
 • Mucize Doğal Yağ Yakıcılar
 • Adeleden hayranlarına kötü haber

 • Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 54

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat


  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 60

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 99

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 84

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 36

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 81

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 55

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 59

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 37

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 43

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 93

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 7

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 85

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 44

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 20

  Daniel Byazini: Romy Schneiderle hayat 18