Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 2019

Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 2019
26.08.2019

Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 78

Dağ kayak kompleksi "Yaprak" - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi

Açık hava etkinlikleri kayak severler içinKompleks "Mountain Leaf" tüm yıl boyunca çeşitli hizmetler sunar. Kışın kayak pistlerine binebilirsiniz. "Yaprak" daki profesyonel sporcular için tehlikeli inişler için tehlikeli. Yaz aylarında, bir araba binebilirsiniz ve bisiklet meraklıları iki bisiklet yolu ile sağlanır. Her zevke rahatlayın.

Tatil ve oraya nasıl gidilir?

Kayak kompleksi "Yaprak" bulunurBerezovsky (6 km) ve Yekaterinburg (15 km) şehirden yakın. Yekaterinburg'dan gelen tesise gelmek, "Lukoil" e yakıt ikmali yapmaya odaklanan Berezovsky rotası boyunca olabilir. Sağa ve sonra "Mount Leaf" tabelasına dönün. 6 kilometre dizininden. Ekaterinburg'u mikro bölge "Uralmash" dan terk ederek ikinci yoldan tesise gelebilirsiniz. Köprüden sonra - sağa, ve bypass üzerinde, Kozmonot Caddesi boyunca ilerleyin. Daha sonra "Sadovy" köyüne doğru ilerleyin, ondan 8 kilometre kayak merkezinden ayrılır.

Daha önce belirtildiği gibi, kayak merkezi"Yaprak döken" yıl boyunca bir tatil beldesidir. Yaz rekreasyon alanları için paintball, voleybol, basketbol oynamak için sağlanan, bir futbol sahası var. Ofiste kaykay ve dağ bisikleti çekebilirsiniz. Duvardan güzel bir şelale ile açık yüzme havuzunda yüzebilirsiniz.parke kayak kompleksi

İsteyenler, ata binebilir. Şiş kebap yapmak nerede. Bu amaçla, barbekü için özel yerler ayrılmıştır. Kompleksin topraklarında beş Rus hamamı vardır. Çok sayıda çardak vardır - açık ve kapalı. Onlar 15 kişi kapasitelidir. Kayak tesisinin yönetimi, çeşitli olayları kendi davranışlarının tam organizasyonuyla tutma fırsatı sunar.

Paten alanı

Kış kayağı sezonu Kasım ayından itibaren başlıyor.Nisan ayında sona eriyor. Dağ kayak kompleksi "Yaprak" eğitim ve eğitim merkezinin odağına sahiptir. Burada yarışma yok. Dağ-kayak kompleksinde, eğitmen ekibinin kayak eğitim becerileri konusunda ders verdiği okullar ve spor bölümleri vardır.

Kompleksin farklı karmaşıklık 3 yolu vardır veamatör kayakçılar ve yeni başlayanlar için kayak amaçlı. Parçaların kendi isimleri var. Yani, "Cephe" sadece 200 metre uzunluğa sahiptir ve yeni başlayanlar için tasarlanmıştır, yeşil yollar kategorisine aittir. 540 metrelik "Club" uzunluğu - kayaklarda sıkıca duranlar için. Daha karmaşık, mavi yollar kategorisine aittir. Genişliği 33,5 metredir ve bu da özel ve paralel slalom disiplinlerinde kaymanızı sağlar.dağ parke kayak kompleksi

Profesyoneller için "Snowpark" pistisnowboard ve amatörler. 70 metre yükseklik farkıyla 150 metre uzunluğundadır. Pistte eğitim ve profesyonel atlamalar, raylar ve komplike elemanlar var.

Iki tane var8 kilometre uzunluğunda kros kayağı için halka yolları, kilometreler ücretsizdir. "Vatrushechnikov" için bir boru hattı var, üzerinde bir teleferik var. Buz pateni meraklıları için bir buz pateni pisti var. Kayakın temellerini öğrenmek için gerekirse uzman eğitmenlere yardımcı olacaktır.

Rotaların ve kiralama noktalarının servisi

"Yaprak döken" yamaçlara dört tane servis edilirip yedekte Hava koşulları ve kar örtüsü ne olursa olsun, Yapay Kar Yapma Sistemi "Yapraklı" üzerinde çalışır. Yamaçlarda düzenli olarak kar-sızdırmazlık ekipmanı - retraki çalışır. Raylarda gece aydınlatması var.parke kayak merkezi nasıl gidilir?

Içinde "Kayak" kayak kompleksi kiralanmasıkış döneminde kayak, bot ve sopa içeren çocuk ve yetişkin kayakçı takımlarını kullanabilirsiniz. Bütün bunlar ayrı ayrı var. Gişede snowboard için - onlara snowboard ve botlar. Kask, gözlük, paten ve kros kayağı da kiralayabilirsiniz.

İkram ve konaklama

Kompleksin arazisinde iki kafe var. "Dinamit", Ono Dağı'nın tepesinde, 45 koltuk için tasarlanmıştır. İkinci - "Villa", iki katlıdır, 70 kişi ağırlayabilir.

Ev üssü değil. Ama orada bir kaç gün kalabileceğiniz rekreasyon merkezleri "Topaz" ve "Svetlaya" kayak kompleksi ile mahallede var. "Leafy" den çok uzakta olmayan, aşağıda fotoğraflı evler ve konforlu odalar bulunan "Lesnaya Polyana" kulübü de bulunmaktadır.parke ski resort yorumlarAralarında olmayanlar için binmek isteyenkayak kompleksi, Ekaterinburg veya Verkhnyaya Pyzma'deki otellerden birinde kalmak ve komplekse her gün gelmek için bir fırsat var. Bu süre bir saatten fazla sürebilir.

yorumlar

Her yıl kayak kompleksi "Yaprak"Bir aile tatili olarak daha popüler hale geliyor. Kayakçılara göre, kompleksin Yekaterinburg'a yakın konumundan memnunlar, "Yaprak" a ulaşmak kolay ve kısa. Bu, yeni başlayanlar için alp kayakçıları, çoğunlukla çocuklar için ideal bir yerdir. Bu hoş değil, ülkeye giriş için kendi ulaşım parası alınır. Dezavantajları bir kafede ucuz yiyecekleri içerir. Pek çoğu bir günlüğüne gelmek istemez, ancak komplekste konut olmadığı için, kayak pistine bir günlük turlar yapılmalıdır.

Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 2019

Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 2019

Related news

 • 2019 yılı sizin için nasıl geçti
 • Büyük Rasshen Boss. Kim bu ve neden yüzünü saklıyor
 • Bayat Ekmeklerden Yapılan Börek
 • Bykov Oleg Rolanovich: Rolan Bykovun oğlu
 • Rimel Fırçası Çeşitleri

 • Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 41

  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi


  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 84

  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 34

  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 42

  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 44

  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 37

  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 32

  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 97

  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 37

  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 24

  Dağ kayak kompleksi Yaprak - tam teşekküllü bir eğlence kompleksi 13