Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 2019

Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 2019
20.09.2019

Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 23

Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar

Dünya Tankları - oldukça kapsamlı veklan sistemini görmezden gelemeyen, oyuncuları kendi aralarında birleştiren ve ek fırsatlar sunan devasa bir çok oyunculu oyundur. Tank Dünyası'nda, klanlar ek fırsatlar kazanma rolünü üstlenirler, böylece küresel harita üzerinde konuşabilir ve kendi karargahınızı donatabilirsiniz. Buna ek olarak, özellikle klanlar için çeşitli rekabet savaşları, grup turnuvaları ve daha pek çok etkinlik düzenlenir. Kendi klanınızı yaratmaya karar verirseniz ve rolünü tam olarak anlamadıysanız, bu makale sorularınıza verilen tüm cevapları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Neden klanlara ihtiyacımız var?

Her şeyden önce Dünyalar Tankları klanlarının oyundasosyal rol, diğer bir deyişle oyuncular birleştirin, iletişim kurmalarına, ortak hedefler gerçekleştirmelerine ve sonunda arkadaş olmasına izin verin. Ancak bu sadece asıl amaç, diğerleri ise oyun parası kazanma ve bu sanal dünyadaki genişlikte iyi bir varlığı garantilemek için bir şans veriyor. Örneğin küresel haritada hareket ederek, klan hazinesine belli miktarda altın getiren bölgeler için savaşabilirsiniz. Bir merkez inşa edebilir ve mevcut gümüşe ve deneyiminize çeşitli bonuslar kazandırarak geliştirebilirsiniz. Ancak Tanklar Dünyası klanlarının sorumluluklarını yerine getirmesi gerekir. Toprakları bir harita üzerinde ele geçirmiş veya bir karargah inşa ettiyseniz, bunların hepsinin diğer klanlardan korunması gerekecektir.

Dünyalar Tankları klanları

Görevler ve fırsatlar

Değerlendirdiğimiz başlıca fırsatlar, ancakbelirtti. Bu iç oyun topluluğunun en büyük avantajı, takım çalışması deneyimi kazanmaktır. Tank Dünyası'nda klanlar, bir grup oyuncu tarafından ortak bir oyunun deneyimini elde etmek için büyük bir fırsat ve şirketin emri. İyi bir klanda her oyuncu çok farklı bir rol oynamaya çalışır ve bu da her bir kullanıcı için büyük bir olumlu etki yapar. Görevlerde olduğu gibi, klan başkanının önce 2500 altın bedel ödemeli ardından o kişiyi örgüt ilan etmesi ve çeşitli faaliyetlerde bulunması gerekiyor. Bütün süreçlerden sorumlu kafa, ancak asistanları atayabilir (saha komutanı, sayman ve diğerleri).

top klanlar Tanklar Dünyası

Birincil gol

Dünya Tanklarının en iyi klanları - ana hedef buher kullanıcı derneği Klantan önce en iyi 10'a girdikten sonra gerçek özgürlük açılıyor, şöhret. profesyonellerin Devlet organizasyonu yenilendiği, kavgaları daha iyi, daha fazla altın alıyorsanız, bir klan oyuncuları nihayetinde sen eSports fethetmek ve eskisinden çok daha yüksek sesle kendisi iddia başlar, arkadaş olurlar. Tüm dernekler masasındaki klanınız ortaya çıktığında, sanal işinizi daha fazla fırsat alacak ve başarıyla gerçekleştireceksiniz. Önemli olan - vazgeçme, bu uğraşma ve kimseyi yok etme, doğal olarak, gerçek anlamda değil, kendi yolunda duracak. Sadece sizden, komutanınız ve takımınız, klanınızın başarısına, hazinedeki altın miktarına ve tüm Dünya Dünyası Trafiği oyun topluluğu içindeki genel popülerliğine bağlı olacaktır.

Tank Dünyası klanının derecesi

Derecelendirmeler ve güç

Tanklar Dünyası klanının derecesi bir göstergedirBirliğin başarısı. Klan ne kadar yüksek olursa, o kadar güçlü, daha güçlü ve daha popüler olur. Böyle bir klana katılmak büyük bir onur ama komutanlığın altında böyle bir klanın bulunması en azından başarı. sıralamasında, çeşitli turnuvalara katılmak ve puan kazanmak için sürekli dünya haritası üzerinde mücadele etmek gerekir ve kazanmak tırmanmaya için, onların klanının gücünü ve diğer boylarla diplomatik müzakereleri yürütmek hakkına korumak için deneyin. Düşünülmeye değer ve birliğinizin bir diğer önemli noktası da bu oyuncuların gücü. Bu, oyuncuların kendilerinin elindeki üst düzey teknoloji miktarından oluşur. Bu, World fo Tanks oyunu için çeşitli özel servislerin bulunmasını mümkün kılacaktır. Artık seçim sadece sanal dünyayı dernekler saflarında fethetmek veya kendiniz için bir fatih haline gelmek için size kalır.

Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 2019

Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 2019

Related news

 • Ayakkabı bağcıkları nasıl temizlenir
 • Uyuma pozisyonuna göre ilişki analizi
 • Fırında barbekü soslu tavuk tarifi
 • Ünlü sanatçının hayati tehlikesi devam ediyor
 • Form, yazım kuralları ve aile nedenlerine örnek uygulama

 • Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 41

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar


  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 69

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 76

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 55

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 44

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 58

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 96

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 36

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 5

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 22

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 38

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 41

  Dünya Tankları oyunu: klanlar - amaç, hedefler ve sorumluluklar 94