CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 2019

CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 2019


CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 42 30.01.2019, 00:14

CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor

CNR Kitap Fuarı,1-9 Mart 2014 tarihleri arasında, Yeşilköy’dekiCNR EXPO‘da kitapseverler ile buluşmak için gün sayıyor. CNR EXPO’da ilk kez düzenlenecek olan fuarda 250 marka, 150’nin üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşlarının katılımının yanı sıra, çeşitli yarışmalar düzenleniyor.

“Hadi Anlat Bakalım”

CNR Kitap Fuarı’nın en ilgi çekici etkinliklerinden birini http://buhangikitap.com üzerinden gerçekleştirilecek olan ve okulların yarışacağı yarışmalar oluşturuyor.

Öğrenciler, yarışma kapsamında Twitter üzerinden“Hadi Yaz Bakalım”konulu yarışmaya katılarak, seçtikleri bir kitabı 140 karakter ile anlatmaya çalışacak. 7 Şubat-7 Mart tarihleri arasında düzenlenecek yarışma sonunda, 1. olan kişiye ödül olarak Vestel Tablet ve 50 TL’lik hediye kartı verilecek.

“Hadi Anlat Bakalım” konulu diğer yarışmada ise, öğrenciler Instagram üzerinden çekecekleri bir video ile yine bir kitabı anlatmaya çalışacak. 7 Şubat-7 Mart tarihleri arasında düzenlenecek yarışma sonunda, 1. olan kişiye ödül olarak Vestel Tablet ve 50 TL’lik hediye kartı verilecek.

“Telif Hakkı İhlalleri”

Öğrencilerin yanı sıra, öğretmenler için de bir yarışma düzenlenecek. Öğrencilerini “Telif Hakkı İhlalleri” konusunda bilgilendirmek için projeler üreten öğretmenler, bu projelerini buhangikitap.com üzerinden paylaşacak. 20 Ocak-7 Mart tarihleri arasında düzenlenecek yarışma sonunda 1. olan öğretmen, hem kendisi hem de okulu için Akıllı Tahta, Vestel Tablet ve 50 TL’lik hediye kartı kazanacak.

CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 2019

CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 2019

Related news

 • Peynirli Kroket
 • Yüz Şekline Göre Saç Modelleri
 • Sibel Kavaklıoğlu Örgü Çocuk Hırkası Yapılışı

 • CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 55

  CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor


  CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 10

  CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 74

  CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 85

  CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 30

  CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 11

  CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 49

  CNR Kitap Fuarı’nda Okullar Yarışıyor 65