Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 2019

Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 2019
21.09.2019

Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 11

"Cationorma" nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar

Tüm ilaçların aktif maddeleri vardır. İlaçlar tamamen farklı şekilde çağrılabilir, ancak aynı zamanda aynı bileşimi de içerir. Bu durumda analog olarak kabul edilecektir. Ayrıca, bazı ilaçlar aynı eylem ilkesine sahiptir, benzer bir etkiye sahiptir, ancak aktif maddeleri farklıdır. Bununla birlikte, bu tür ilaçlar da değiştirilebilir olarak kabul edilmektedir. Bugünkü yazı size "Cationorma" analogunu anlatacak. Ne tür bir preparat olduğunu ve hangi şekilde değiştirilebileceğini öğreneceksiniz.

analog katyon

Orijinal ilacın tanımı

Göz damlaları "Cationorm", 10 hacminde üretilirmililitre. Bu yaklaşık 700 ruble ilacın bir miktarına değer. İlacın etkisi gözün mukoza yüzeyini nemlendirmektir. İlaç bir damla günde 4 kez uygulayın. Aşağıdakileri tarif eden bileşenler bileşenlerine yalnızca artan hassasiyetle kullanmak için kontrendikedir:

 • mineral yağlar;
 • tiloksapol:
 • gliserol;
 • tris
 • cetalkonium klorür;
 • poloksamer;
 • su.

Damlalar kontakt lenslerle birlikte kullanılabilir. İlaç kurumasını engeller, dış etkenlerden kaynaklanan yorgunluğu, görme bozukluğunu önler.

Mevcut görüş

Birçok tüketici Cationorm ilacını övdü. İlaçlar, gözdeki kum hissi ile başa çıkmada hızlı bir şekilde yardımcı olduğunu söylüyorlar. Uygulamadan sonra rahatsızlık ve yanma hissi kaybolur. Aynı zamanda, hastalardan ilaçların yüksek maliyeti hakkında bilgi sahibi olabilir. Gerçekten, göz damlası ucuz değildir. Ama onlar olmadan yapamazsan ne yapabilirsin? Bu çok basit: analog "Cationorma" seçin. Önceden doktorunuza danışmanız tavsiye edilir. Pahalı bir takımın yerini alabileceğiniz ana seçenekleri düşünün.

İlaç "DEFISLES"

katyon fiyatı

Göz damlası "DEFISLES" reçetesiz satılmaktadır. Onlar orijinal ilaç yanı sıra, 10 mililitrelik şişeleri mevcuttur. Ortalama 60 ruble değerindedir. Gördüğünüz gibi, bu orijinal ilacın 10 katından daha azdır. Bu damlaları aşırı duyarlılık için kullanmayın ve korneayı yakmayın.

Yorumlar bu damlaların geri yüklendiğini söylüyorGözyaşı filminin bütünlüğü, nemlendirir ve yumuşatır. İlaç ayrıca göz sıvısının azaltılmış salgılanması söz konusu olduğunda gözü korur. Damla bileşimi hipromellozu içerir. Tüketiciye göre, ilacın dezavantajı, uzun bir süre ve aynı anda kontakt lensler ile kullanılamaz olmasıdır. Ayrıca, araç sürücüleri ile dolu olabilir kör görüş vizyonu.

"Artelak" damlası

oksi talimatı fiyatı

Bir sonraki "Cationorm" analoğu - ilaç"Artelak". 10 mililitre damlalar için yaklaşık 750 rubleye mal oluyor. Bu, orijinal ilaçtan daha pahalıdır. Kompozisyon hipromelloz ve selüloz içerir. Bu, önceki (ucuz) tıbbın mutlak bir alternatifi gibi görünüyor. Ancak, hastaların geri bildirimlerini dinlerseniz, çok ilginç şeyler öğrenebilirsiniz.

İlaç "DEFISLES" aksine, göz damlası"Artelak" uzun bir süre kullanılabilir. Ayrıca tedavi sırasında, kontakt lens kullanımı yasaktır. Tüketiciler, aksine, ilacın vizyonu geliştiren bu tür yardımcı maddelerin kullanımı sırasında kuru göz etkisini ortadan kaldırdığını söylüyorlar. Hastaların dikkati Arlélac damlalarının çocuklarda kullanılmadığı gerçeğine çekilir. Ayrıca, talimat, solüsyonun uygulanmasından sonra (genellikle 10 dakikaya kadar) görsel netlik geri yüklenene kadar sürüşten kaçınılmasını önerir.

Popüler "Vizin - saf gözyaşı"

artelac damlaları

Başka hangi analogu seçebilirsin? "Cationorm" tüm ünlü "Vizin" ile değiştirilebilir. Bu çözümün sadece doğru alt tipini seçmek önemlidir. o etkiyi nemlendirici ve göz yüzeyinde koruyucu bir film tabakası oluşturarak söz konusu sonra, ilacın tercih vermek gerekir "Visine -. Net gözyaşları" Suyun yanı sıra mannitol, polisakkaritler, sodyum hidrojen fosfat ve dihidrojen fosfat içerir. 10 mililitrelik standart hacim yaklaşık 600 rubile mal oluyor.

Damlalardaki yorumlar "Vizin - temiz bir gözyaşı"uzun bir süre kullanılabilirler. Ayrıca ilaç koruyucu içermez. Ama bu yüzden uzun süre saklayamazsın. İlaç, doğal insan gözyaşlarına olabildiğince yakındır. Kontakt lenslerin aynı zamanda talimatlarda kullanılması olasılığı bir şey söylemez. Ancak birçok tüketici, bunları giydiğinde ilacı kullanır.

"Oxyal": talimat

göz damlaları

Bu ilacın fiyatı ortalama 50010 mililitrelik şişe başına ruble. Borik asit ve hiyalüronik asitin sodyum tuzunu içerir. İlaç dış etkenler nedeniyle ortaya çıkan kuruluk ve tahriş kaldırmak için tasarlanmıştır. Bu ilaç ayrıca kontakt lens kullanıldığında rahatsızlığı gidermek için kullanılır. Talimat, doktor tarafından başka bir rejim reçete edilmedikçe, gerektiği şekilde 1-2 damla uygulanmasını önerir.

İlacın hakkında yorum yaptığınız yorumlar60 güne kadar zamana ihtiyacın var. Bu süre zarfında flakonu tamamlamadıysanız, kalanlar atılmalıdır. Bu oldukça ekonomik değildir, çünkü damlaların fiyatı yüksektir. İlaçların diğer göz preparatlarıyla eşzamanlı olarak kullanılamayacağı bilinmektedir. Bu, belirli bir maddenin etkisinde bir azalmaya yol açabilir.

"Sistemin ultra"

İlaç "Cationorm" fiyatı ile ilgili olarakÇok yüksek, daha ekonomik bir araç satın alabilirsiniz. Örneğin, bir Systein Ultra çözümü. Maliyeti, her biri 0.7 mililitrelik 5 mono dozluk 150-200 ruble aralığındadır. İlacın 3 mililitre içeren şişe 200 rubleye mal olacak. Damlaların bileşimi polietilen glikol ve propilen glikol, borik asit ve sodyum klorür, hidroklorik asit ve su içerir.

Yorumlar bu ilacın olabileceğini söylüyoraçıldıktan sonra iki ay içinde başvurunuz - bu diğer yollardan farklı olarak ekonomiktir. İlaç göz yüzeyini mükemmel bir şekilde nemlendirir, kuruluk hissini giderir. İlaveten, ilaç doğrudan kontakt lenslere uygulanabilir. Bu uygulama rahatsızlığı ortadan kaldırır ve mukoza zarının pH değerini korur.

göz damlası sağır

En iyi analog: karşılaştırmalı özellik

"Cationorm" 'un analogu en iyi ne olabilir? Tüketicilerin geri bildirimlerinden yargılanırsanız, sunulan tüm ilaçlar işlerini iyi yapıyor. "Systemin Ultra", diğerlerine göre daha uzun süre depolanabileceğinden, ekonomik olarak kabul edilir. "Katyon" fiyatının çok yüksek olduğunu düşünüyorsanız, o zaman ucuz bir "DEFISLES" satın alın. Herhangi bir ilacı tercih etmeden önce bir doktora danışmayı unutmayın. Doktor size seçiminize karar vermenize yardımcı olacak bireysel tavsiyelerde bulunacaktır.

Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 2019

Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 2019

Related news

 • Lipaz nedir
 • Bir sunumda resim nasıl eklenir Arka plan ve Animasyon
 • Karnıbahar Salatası Tarifi – Salata Tarifleri
 • Banyo Doğal Malzemelerle Nasıl Temizlenir
 • Çilekten Gül Yapımı

 • Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 68

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar


  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 96

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 64

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 3

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 63

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 90

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 70

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 20

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 26

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 64

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 13

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 86

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 48

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 15

  Cationorma nın en iyi analogu. Yorumlar ve fiyatlar 59