Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 2019

Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 2019
17.09.2019

Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 89

Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar

Cafe Rönesans (Nizhny Novgorod), banket düzenlemeleri için şehrin en iyi yerlerinden biridir. Düğün, mezuniyet partisi veya doğum günü - burada tatil unutulmaz olacak.

salon

Kafede "Rönesans" (Nizhny Novgorod) dört muhteşem salonda: mor, altın, beyaz ve bordo.

Mor 300 kişi için tasarlanmıştır. Salon uygundur çünkü ayrı bir giriş ve gardırop vardır. Davet edilen sanatçılar için özel bir oda var. Konuklar şenlikli büfeden yorulduysa, salona gidebilir ve yumuşak kanepelerde rahatlayabilirsiniz.

Altın salonun büyüklüğü yarım. Büyük bir kristal avize, doğal renk tonlarının altındaki altın tonları ve duvarları olan kumaşlar, rahat ve lüks hale getirir. Ayrı bir giriş, bir gardırop, davetli sanatçılar için özel bir oda ve biraz dinlenebileceğiniz ve biraz temiz hava alabileceğiniz balkondan çıkabilirsiniz.

Beyaz Salon hala biraz daha küçük, 100 için tasarlanmışinsanlar. Nötr bir açık renk şeması sayesinde, dekoratif tasarımı ile herhangi bir ruh hali yaratabilir, büyük pencereler odayı aydınlık ve havadar hale getirir. Ayrıca ayrı bir giriş ve gardırop, camlı bir balkona erişim imkanı mevcuttur.

Bordo salonu 70 kişi kapasitelidir. Onun iç orijinal ve etkileyici. Duvar resimleri, büyük pencereler, kestane kanepeler, muhteşem bir avize, şenlikli bir atmosfer yaratır.

Salonlar bir eğlence programı için gerekli tüm ekipmanlara sahiptir.

Tenha bir ortamda rahatlamak isteyenler için, 4-10 kişi için tasarlanmış rahat ayrı VIP salonları bulunmaktadır.

Nizhny Novgorod'da Rönesans kafe

Yaz verandası

Cafe Rönesansı (Nizhny Novgorod)Böyle harika bir yaz terası olduğu şehirde tek yer. Sadece fotoğrafa bak! Çeşmeler ve yapay bir gölet havayı tazelik ile doldurur, köprü ve fenerler romantik bir ruh hali yaratır, yeşilliklerin bolluğu bu yeri bir çeşit vaha haline getirir. Bakımlı temiz bölge, küçük bir yürüyüş ve düğün fotoğrafı seansı için harika bir yerdir.

Küçük dostluk toplantıları için birkaç tane var.kapalı çadır çadırları. Her çadırda ışık ve bir stand vardır, böylece bir şeyleri bir araya getirmeniz uygundur. Perdeler sayesinde meraklı gözlerden saklayabilirsiniz. Kafe Rönesansı (Nizhny Novgorod) 'daki yazlık veranda, hem temiz havada hem de düğün veya kurumsal etkinliklerde arkadaşlarla şiş kebap yemek için iyidir.

kafede doğum günü

Ziyafet tutan

Bütün koşullar içinziyafetler. Bazı salonlar sayesinde ferahlık için uygun bir seçenek seçmek daha kolaydır, yaz verandası bir çıkış kaydını tutmayı veya temiz havada bir kafede doğum gününü kutlamayı mümkün kılar.

Buradaki fiyatlar demokratik, bir ziyafetin bedeliKişi başı 1500 ruble. Çok çeşitli alkollü ve alkolsüz çeşitler olmasına rağmen, içeceklerinizi ziyafetde kullanmak mümkündür. Bu mantar ücreti alınmaz. Bu, koşulları daha da kârlı hale getirir ve bir eğlence programında veya başka bir şeyde tasarruf etmenizi sağlar.

Menüdeki zengin yemek seçeneklerinden herhangi birinin aç kalmasına izin verilmeyecek, tadı için mutlaka bir şey, orijinal servis ve benzersiz tarifler en iyi anıları bırakacaktır.

Özel araçlarda kalan konuklar çok rahat olacaktır, çünkü kafenin kendi otoparkı vardır.

ziyafetler

menü

Kafe "Rönesans" (Nizhny Novgorod) menüsü Avrupa ve Doğu mutfağı servis etmektedir. Her yemeğin ayırt edici bir özelliği harika bir çıkış yolu olduğundan, hiçbir konuk aç olmayacaktır.

Uzmanlık, şiş kebap. Burada, özel bir doğal baharatın kullanılmasıyla, özgün bir orijinal Kafkas tarifine göre hazırlanır, bu sayede et özellikle hassas ve hoş kokulu hale gelir.

Ayrıca en geniş salata, atıştırmalık ve sıcak yemek seçeneği. Bu bir salata "Sezar", dilimleme - et, balık, meyve. Tatlı için - harika bir çikolata çeşmesi.

Azerbaycan şaraplarının popüler markaları da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede alkollü ve alkolsüz içecekler el yapımı sütten servis edilir.

menü kafe rönesansı alt novgorod

adres

Larina'da bir kafe "Rönesans" var.Novgorod), ev numarası 15B. Kurum, her gün saat 11-00 'den başlayarak, cuma ve cumartesi günleri hariç 01-00' de tamamlanacak olup, bu günlerde konuklar 03-00 'a kadar dinlenebilirler.

Çok uzun zaman önce aynı restoranda yeni bir restoran açıldı.sahipleri, "Bakü Caddesi" denir ve şu adreste bulunur: Nizhny Novgorod, ul. Yeni, 51. Gorky Meydanı'na yakın. Telefonlar: (831) 429-0-666 ve 415-0-666.

Bilgi için telefonlar: (831) 415-48-47 ve 466-94-04. Kafenin tüm önemli sosyal ağlarda grupları var: Facebook, VKontakte, Odnoklassniki. Ayrıca, kurumun resmi internet sitesinde bilgi bulunabilir.

Önceden masa rezervasyonu yapılması ve ziyafetler yapılması tavsiye edilir.

kafe rönesansı alt novgorod yorumlar

hisseleri

Kafenin özel teklifleri var. Her pazar günü rahatlama günü denilen bir olay var. Günün programı nikotinsiz iki nargile, lezzetli çay ve büyük ekranda filmi seyrediyor. Etkinlik için bilet fiyatı 600 ruble.

Doğum gününüz varsa, bir kafe alabilirsiniz% 15 indirim, bunun için sadece "VKontakte" grubuna katılmanız gerekiyor. Ayrıca grubun her bir üyesi, bir ziyafet siparişi verirken kurumdan bir hediye alabilir.

Hoş bir indirim elde etmek için başka bir fırsat da bir kulüp kartıdır.

Şiş kebap teslimatı

Akşam yemeği için ne hazırlayacağınızı bilmiyorsanız veya misafir gelmeniz gerekiyorsa, Rönesans kafe hizmetini kullanın ve evde lezzetli şiş kebap sipariş edin. Ortalama teslim süresi bir saattir.

Siparişler her gün 12:00 ile 23 arasında kabul edilir:00, miktar 400 ruble ise, o zaman dağıtım hizmeti ücretsizdir. Tüm bölgelere hizmet veriliyor, ancak daha uzak bir yer, sipariş miktarının daha yüksek olması ücretsiz teslimat için olmalıdır.

Ayrıca şiş kebaplarını ofiste de sipariş edebilirsiniz. Sipariş vermek için (831) 415-48-47 ve 466-94-04'ü aramanız gerekir.

Larina, Nizhny Novgorod Rönesans kafe

Eğlence programı

Bir kafede sadece herkese değilKonuklar rahat ve lezzetli, ama aynı zamanda eğlenceliydi. Düzenli olarak kışkırtıcı partiler düzenlenir, örneğin, "Kızlar ne ister?", "Kurallara göre sevinmeksizin ...". Periyodik olarak en iyi DJ'lerle konserler, diskolar var.

Her yıl cafeye bir grandiose etkinliği verilirşehir - gelinler geçit töreni. Nizhny Novgorod'un en iyi sanatçılarının katıldığı bu renkli şov, lezzetli yemek ve parlak bir programa ek olarak, misafirler ve katılımcılar da çok sayıda hediyeyi bekliyor.

Gösteri programı her cuma ve cumartesi günleri düzenlenmektedir. Parlak bir sunumcu, davetli sanatçılar ve müzisyenler, çeşitli yarışmalarda yer alma ve değerli hediyeler alma fırsatı.

VKontakte sosyal ağındaki Rönesans kafe grubunda bulunabilecek tüm etkinlikler hakkında bir fotoğraf raporu var.

Cafe Renaissance (Nizhny Novgorod): yorumlar

Konukların bu yer hakkındaki cevapları çelişkilidir. Gerçekten hoşlanan konuklar var, ama olumsuz izlenimler de var.

Kafe ne için övdü? İyi servis, mükemmel bir eğlence programı. Yeni evliler, kafenin yaz terasında düzenlenen çıkış kayıtlarına olumlu yanıt veriyor. Esaslar kurumun geç kapatıldığını ve bir mantar ücreti almamasını içerir. Ayrıca, misafirlere göre artılar, menüyü oluştururken yardımcı oluyorlar, kurumdan övgüler alıyorlar, salonların çok güzel olduğu gerçeğini yazıyorlar.

Eksikliklere atfedilen nedir? Misafirlerin kafeteryadaki yeri, fikrini, aynı zamanda birçok tatilin eşzamanlı olarak tutulduğu düşüncesiyle, en başarılısı da değil. Herkes tabakların kalitesini ve servis düzeyini beğenmiyor.

Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 2019

Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 2019

Related news

 • Mustafa Kemal yaşasaydı Yılmaz Özdil’e ne derdi
 • Kremlin üzerinde gizli kargo taşıyan helikopterler endişe yarattı
 • Kolay Şerbetli Tatlı Videosu
 • Reflü Hastalığı
 • Çikolata Soslu Bardak Pastası Tarifi

 • Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 2

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar


  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 67

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 50

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 3

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 19

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 93

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 12

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 49

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 84

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 6

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 13

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 6

  Cafe Renaissance, Nizhny Novgorod: adres, açıklama, yorumlar 34