Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayatBuz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat


Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 3 15.02.2019, 16:40

Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko "Lokomotif "'in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat

Bu tür kış sporlarının hayranları, hokey gibi,her zaman ünlü oyuncuların hayatıyla ilgilenmek. Ivan Tkachenko en önemli figürlerden biri oldu. Bu efsanevi adam hakkında çok şey söyleniyor. Bugün ona ismiyle bağlantılı olan her şeyi anlatacağız. Kesinlikle diyebilirsiniz: Ivan Tkachenko, Tanrının hokey oyuncusudur. Spor kariyerinin başarıları bunu doğruluyor. Çoğu hayranın bildiği gibi Ivan Tkachenko'nun başlığı "Lokomotiv" 'in kaptanıdır. Bu adamın trajik ölümü, onu hayatta ve sporda tanıyan insanların kalbinde derin yaralar bıraktı.

Ivan Tkachenko: biyografi

Ivan Wekchenko Ivan Leonidovich Tkachenko sonbaharda doğdu, 9 yaşındaKasım 1979'da güzel Yaroslavl şehri. Çocukluğundan beri oğlan buza çekildi. Beş yaşına geldiğinde Ivan buzda özgürce dolaştı. Ebeveynler, tüm artıları ve eksileri tartıyor ve çocuğa bir spor okulu vermeye karar verdiler. Böylece altı yaşındaki Tkachenko, kendisini hemen ayırt edebildiği bir hokey okulunda eğitim görmeye başladı. İlk antrenmanda antrenöre çarpandan 4 gol atmayı başardı. On Ivan'ın yüksek umutları vardı ve onları haklı gösteriyordu. Eğitim ve oyun oynarken çok sayıda ücretli ve aranan sporcu haline geldi; birçok klübün kendisi için savaştı.

 Ivan weaver'ın hokey oyuncusu Bir kariyerine ek olarak, ailehayat. Ivan Tkachenko güzel bir kızla evlendi - Marina Bokova. Ona iki kızı verdi: Varvara ve Alexander. 2011 sonbaharında Ivan tekrar bir baba olacağını öğrendi. Sadece oğlu görmek için mukadder değildi. 7 Eylül 2011, tüm hokey takımıyla birlikte Ivan Tkachenko öldürüldü. Yaroslavl'daki uçağın kalkışında trajedi yaşandı. Şimdiye kadar aile ve hayranlar, artık erkek olmadığı fikrine alışamıyorlar.

Kariyer büyümesi Tkachenko

Tüm spor kariyeri boyunca Ivan birçok kulüpde çaldı. Onlardı:

 • "Kimyager" (Bay Engels).
 • "Spartak-2" (Moskova).
 • "Torpedo-2" (Yaroslavl).
 • "Vyatich" (Tver).
 • "Motor" (Zavolzhie).
 • "Neftekhimik" (Nizhnekamsk).

Ivan dokuma lokomotifi

Ancak kariyer hokeyi oyuncusu ile bir tanesiyle ilişkilikalbi olan ekip oldu. Ivan Tkachenko'nun oynadığı takım - "Lokomotif". 2001 yılında oynamaya başladı. 2008-2009 sezonunda İvan, bir vekil olarak takımda yer aldı. Oyunu hem taraftarlar hem de yorumcular tarafından takdir edildi. Ve 2009-2019 sezonunda. ekip temsilcileri kaptanlar Ivan Tkachenko olduğunu açıkladı. Böylece kariyerine kaptan olarak başladı. Ivan, 17 numarada Lokomotiv'te oynadı. 180 cm yükseklik ve 85 kg ağırlığında Tkachenko, buz üzerinde çok etkileyici görünüyordu ve kaptanının pozisyonuna hem dışarıdan hem de oyun açısından tam olarak karşılık geldi.

Tüm hizmetleriyle, Ivan Tkachenko başarılarından ötürü övünmedi, reklamlara katılmadı, pahalı şeyler giymedi.

başarılar

Ivan weaver'ın lokomotifinin kaptanı

Tüm hokey oyuncusu kariyeri için Tkachenko pek çok turnuvanın birincisi oldu. Bu başarıları inceleyerek, Ivan Tkachenko'nun büyük harfle bir hokey oyuncusu olduğunu söyleyebiliriz. Bu tür başlıklar var:

 • 2002 yılında Dünya Hokey Şampiyonası'nda gümüş madalya sahibi oldu.
 • İki kez 2002 ve 2003 yıllarında Rus hokey şampiyonasında kazanan oldu.
 • İki kez 2008 ve 2009 yıllarında Rus Hokey Şampiyonasında gümüş madalya sahibi oldu.
 • İki kez, 2005 ve 2011 yıllarında Rus Hokey Şampiyonasında bronz madalya sahibi oldu.
 • Kıtalararası Kupa mücadelesinde 2003 yılında üçüncü sırada yer aldı.
 • Rus milli takımının bir oyuncusu olarak, 2002 yılında Çek hokey maçlarında ve 2003 yılında İsveç'te oyunlarda kazandı.

Ivan Tkachenko'nın hayatında romantizm

kaptan ivan wekchenko Tkachenko'nun yaşamındaki romantizm o zaman başladısadece dokuz yaşındaydı. O zaman gelecekteki eşi ile tanıştı. Tanışma, Marina'nın erkek kardeşi Sasha'nın katılımıyla gerçekleşti. Çocuklar yaz kampında savaştılar ve eve döndüklerinde komşu girişlerde yaşadıklarını fark ettiler. Ve kavga güçlü bir arkadaşlığa dönüştü. Aynı okulda okudular, sadece sınıflar farklıydı: Ivan spor sınıfına gitti. Bir arkadaşla birlikte dinlendiler, kızlarla birlikte yürüdüler. Ve tüm bu zaman boyunca Ivan, Sasha'nın kız kardeşi Marina'yı onlardan üç yaş büyük izledi. Ivan ve Sasha'dan daha yaşlı olan birçok çocuk ona baktı. Fakat bu, kız kardeşleri için aralarında olduklarında onları durdurmadı. Çoğu zaman, hem Sasha hem de Vanya, birileri ona hakaret ettiğinde, Marina için savaştı. Ve sadece Ivan 16 yaşındayken, sonunda bir tarihte Marina'yı aramaya cesaret etti. O zamandan beri, onların ilişkileri, güvenli ve maksatlı bir şekilde gelişti ve onları sivil bir evliliğe yönlendirdi.

Aile hayatı sevinci

Pasaporttaki damgalara rağmenHiçbir şekilde, aile hayatının sevincini gizlemediler. Birçok kişi biliyorum Ivan Tkachenko - Kaptan "Lokomotif", ancak çok az o hokey alanının dışını ne olduğunu biliyorum. Sık sık karısına çiçek verdi ve Marina'nın hamileliği hakkında her duyduğunda çok heyecanlandı. Kızların her birinin doğumunda eşi pahalı mücevher satın aldı, ama bu onu sulandırmıyordu. Kocası gibi, asla aile refahından ötürü övünmedi ve çiçekler tarlayı en çok sevdi. aile çok seyahat ve onlar Kostroma yakın geçenlerde küçük bir ev aldığı ve arkadaşlarınızı davet etmek sevdim.

Ne zaman kocasının ölümünden sonra, Marina ilk kez gördüyeni doğmuş oğlu, gözyaşlarını tutamadı. Babasına çok benziyordu. Neredeyse dört kilogram ve 52 santimetre boyunda olan aynı kahraman. Önce kocamın onuruna isim vermek istedim, ama sonra Ivan'ın Kolya'nın oğlunu nasıl istediğini hatırlatarak, dileklerini yerine getirmeye ve çocuğu Nicholas'a çağırmaya karar verdi.

Ivan Tkachenko: "Lokomotif"

Ivan wekchenko biyografi Karısı ve çocukları sadece Ivan'ı sevmiyordu. Kalbinin büyük bir bölümünü verdiği ekip, kaptanı da sevdi ve saygı gördü. Tkachenko hem buzda hem de soyunma odasında gerçek bir liderdi. Onun hakkında çelik bir karaktere sahip olduğu ve sevdiği takım için bir zafer ortaya çıkarmaya hazır olduğu söylenir. Oyuncu ve kaptanının gerçek yeteneğine sahipti ve tüm takımını onun tavrıyla istila etti. Birkaç kez diğer kulüpleri satın almak istedi ancak yine de "Lokomotif" ten ayrılmayı kabul etmedi. Takımın çıkarlarını kendi üstüne koymak, tüm ekibin inkar edilemez saygısını kazandı. Birçoğu, Ivan'ın büyük başarılar elde eden Yaroslavl hokey okulunun canlı bir temsilcisi olduğunu söyledi. Ancak, bu sonuçlara ulaşmak için, Ivan'ın çok çalışmak zorunda kaldığı ve birçok zorluğun üstesinden geleceğinden şüphe edilemez. Yüzde yüz yüze kaldığıyla.

Ölümden sonra

Ivan dokumacının hokey biyografisi

Sadece bir hokey oyuncusu ölümünden sonra bilinmeye başladıYaşamı boyunca kimseye bahsetmediği hizmetlerinin birçoğu. Sadece eşim iyi bir sebep için ne kadar para verdiğini biliyordu. O Ivan şu ya da bu sorunu çözmek için para listeleyen muhtaç ve hasta büyük miktarda çok fazla yardımcı olduğu ortaya çıktı. Evini yıkayan büyükannesi hakkındaki hikayeyi görebilir ve onarım için parasını gönderebilirdi. Ve mali yardıma ihtiyacı olan bir hastanın tedavisi için para gönderebilir. Tkachenko trajik öldükten sonra analiz ve herkes sadaka, o yaklaşık on milyon ruble harcadı biliyordu bulundu. hokey oyuncusu, her hokey Fanu biyografisinde tanınan - Herkes Ivan Tkachenko bilir. Ancak bağışlarıyla birçok hayat kurtardığı gerçeği, ancak Ivan'ın ölümünden sonra açıldı. Onun son sevap Tkachenko ölümünden kısa bir süre önce yapılan: lösemi ve cerrahinin muhtaç hasta bir kızın hesabına aktarılır yarım milyon ruble. Ivan çoktan ödüllendirildi ve karısı "İyilik için acele et" kategorisinde kendisine madalya aldı.

Ivan Tkachenko'nun babası ve annesiÇocukların hokeyle uğraşacağı bir okulun oğlunu onurlandırın. Herkes orada antrenman yapabilir. Ebeveynlerin okul inşaatı için ödeyecekleri tahmini miktar 80 milyon ruble.

sonsöz

Bu konu hakkında uzun süre konuşabilirsiniz.kariyeri ve aile hayatını anlatan efsanevi adam, akraba ve arkadaşlarının sözlerini aktarmak için, ama ruhda hala acı kalır. Hiçbir şey Ivan Tkachenko'yu geri getiremez: kaptan, arkadaş, koca, baba, oğul. Kaybın acısını hafifleten tek şey, onun anısının, insanların kalplerinde sonsuza kadar yaşayacağıdır.

Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayatBuz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat

Related news

 • Mochalov Pavel Stepanovich, Maly Tiyatrosunun aktörü: biyografi, yaratıcılık
 • Tavas Haberleri: Kayak merkezinde mahsur kalanlar 16 saat sonra kurtarıldı
 • Erkek Kısırlığında Tüp Bebek İle Başarı Elde Edilebilir mi
 • Paraziter hastalıklar

 • Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 5

  Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat


  Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 56

  Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 34

  Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 22

  Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 94

  Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 74

  Buz hokeyi oyuncusu Ivan Tkachenko Lokomotif in kaptanıdır. Ivan Tkachenko: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 18