Burçlara Göre Güzellik Önerileri 2019

Burçlara Göre Güzellik Önerileri 2019
Burçlara Göre Güzellik Önerileri


Burçlara Göre Güzellik Önerileri

Burçlara Göre Güzellik Önerileri

Burçlara Göre Güzellik Önerileri

Burçlar karakterimizi belirlemede önemli bir etkiye sahiptir. Burçlar yalnızca karakteristik özelliklere değil dış görünüşe de etki etmektedir. Yüz hatlarından fiziki özelliklere, karakterden saç tipine kadar etki eden burçları göz önünde bulundurarak makyaj yapmalısınız.

Burçlara Göre Güzellik Önerileri

Koç Burcu: Koç burcu kadınlar enerjik ve sempatik kadınlardır. Dikkat çekmeyi ve çekici görünmeyi seven koç burçları rahatlarına da oldukça düşkündür. Bunun için dikkat çekici ama salaş kıyafetleri tercih ederler. Bu tarz kıyafetler onlara oldukça yakışıyor olsa da ideal çekiciliğe kavuşmak için daha seksi kıyafetler tercih etmelisiniz. Koç burcu kadınları genel olarak küçük ama sert yüz hatlarına ve kalın, dalgalı saçlara sahiptirler. Saçlarını serbest bıraktıklarında yüzleri neredeyse yok olacaktır. Bunun için de saçlarını sıkı bir alt kuyruğu yapmaları onların daha çekici bir görünüme ulaşmasını sağlayacaktır. Ayrıca sert yüz hatlarını kontur uygulaması ile ön plana çıkararak daha çarpıcı bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Koç Burcu

Boğa Burcu: Boğa kadınları genel olarak sade ve aydınlatıcı yüz hatlarına sahiptirler. Bunun için de boğa kadınlarının kontur uygulaması gibi sert uygulamalardan kaçınması gerekmektedir. Daha çok yüz aydınlığını gölgede bırakmamak adına yalnızca kirpiklerine ve dudaklarına yoğunlaşmalı, cilde kapatıcı ve renklendirici uygulamalar yapılmamalıdır. Cilt güzelliğinizi korumak için cildinize yalnızca nemlendirici uygulaması yapmanız yeterlidir.

Boğa kadınları

İkizler Burcu: İkizler burcu kadını değişken bir ruh haline sahiptir. Bunun için de saç şekillerini, saç renklerini sıklıkla değiştirirler. Yaptıkları bu işlemler ise onların saçlarının yıpranmasına sebep olmaktadır. Saç şekillendirirken, saç şekillendirici kullanmak yerine saç köpüğü gibi bakım ürünleriyle saç şekillendirilmelidir. Saç renklerini de sıklıkla değiştirmek isteyen ikizler burcu saçlarında yanma sıkıntısı yaşayabilirler. Bunun için birkaç haftada akan saç boyalarının tercih edilmesi saçların minimum düzeyde yıpranmasını sağlayacaktır.

Yengeç Burcu: Yengeç kadınları doğal bir güzelliğe sahiptir. Ayrıca elmacık kemikleri de oldukça çıkıktır. Bunun için elmacık kemiklerini ortaya çıkarmak adına elmacı kemikleri üzerine ya güzel bir şekilde allık uygulanmalıdır. Ya da doğru bir kontur uygulaması ile elmacık kemikleri belirginleştirilmelidir.

Aslan Burcu: Aslan kadınları gösterişe düşkündür. Bunun için de gösterişli saçlar ve makyaj aslan kadınlarının vazgeçilmezidir. Aslan kadınlarının özellikle iri bir göz yapısı ve çekici göz rengi bulunmaktadır. Bunun için de gözlerini ortaya çıkaracak şekilde makyaj yaparak yoğun göz kalemi, eyeliner ve maskara uygulaması yapmaktadırlar.

Başak Burcu: Başak kadınları her anlamda mükemmeliyetçidir. Bunun için de yaptıkları makyajında mükemmel olmasını isterler. Abartıdan uzak olan ve sadelik tutkunu olan başak kadınları makyajlarını da aynı şekilde sade yapmayı tercih etmektedir. Yüzlerinin temiz bir görüntüde olması için baz ve fondöten uygulamasının güzel bir şekilde yapılması önemlidir. Ayrıca yüz güzelliğini sağlayacak hafif maskara ve dudak parlatıcısı kullanılabilir.

Başak kadınları

Terazi Burcu: Terazi kadınları bakımı severler ancak abartılı makyaj yapmak terazi kadınlarına göre değildir. Bunun için terazi kadınları özellikle nemlendirici, temizleme jelleri ve bakım losyonları kullanırlar. Krem kokuları terazi kadının çok fazla hoşuna gider. Ancak bu tarz ürünlerin kullanımını azaltmak onlar için daha doğru olacaktır. Yalnızca bakım ürünleri kullanmamalı, hafif de olsa makyaj da yapmalıdırlar.

Akrep Burcu: Akrep kadınları dikkat çekici bir güzelliğe sahiptir. Özellikle de dudakları dikkat çeken akrep kadınları dudaklarını ön palana çıkaracak makyaj yapmalıdırlar. Dudaklarını dudak kalemiyle belirginleştirmeli ve dudak içini rujla doldurmalı ve dudak fırçasıyla doğal bir görüntü yakalanmalıdır. Akrep kadınları iddialı kadınlardır. Kırmızı tercih etmeyen bir akrep kadını düşünülemez. Ancak eğer ki bir akrep kadının makyaj çantasında kırmızı ruj bulunmuyorsa mutlaka bir kırmızı ruj almalı ve makyaj çantasında kırmızı ruja yer vermelidir.

Yay Burcu: Yay kadınları derin ve çekici bakışlara sahiptirler. Bunun için yay kadınları derin bakışlarını daha fazla ön plana çıkarmak için yoğun göz makyajı yapmalıdırlar. Özellikle far kullanımını yoğunlaştırmaları onların büyülü bakışlarını oldukça olumlu şekilde etkileyecektir. Göz kaleminden uzak kalmalı ve derin bakışlarını saklamamalıdırlar.

Oğlak Burcu: Oğlak kadını özellikle bakışlarıyla dikkat çekmeyi severler. Bunun için de kaşlarının bakımına önem vermeli ve kaşlarının makyajını da iddialı yapmalıdırlar. Kusursuz bir kaşın sırrı, kusursuz bir makyajdır. Bunun için de güzel bir kaş makyajı, iddialı bir göz makyajı ile bir araya getirildiğinde iddialı bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Kova Burcu: Yaratıcılıklarıyla tanına kova kadınları makyaj yaparken de oldukça yaratıcıdırlar. Farklı stil ve farklı renklerden yararlanarak hoş ve iddialı bir görüntüye kavuşabilirler. Özellikle payetli ve simli makyaj ürünlerini çok seven kova kadınları yüz makyajları kadar el bakımlarına da önem vermekte ve daima bakımlı, ojeli ellere sahiptirler.

Balık Burcu: Balık kadınları sakinlik ve sadelikleriyle meşhurdurlar. Doğal olarak makyajda da sadeliği tercih etmektedirler. Özellikle maskara balık kadınlarının vazgeçilmezidir. Hafif bir maskara uygulaması ve dudak parlatıcısı balık kadınlarının en ideal makyaj stilidir.


Burçlara Göre Güzellik Önerileri 2019

Burçlara Göre Güzellik Önerileri 2019

Related news Burçlara Göre Güzellik ÖnerileriBurçlara Göre Güzellik Önerileri


Burçlara Göre Güzellik Önerileri


Burçlara Göre Güzellik Önerileri


Burçlara Göre Güzellik Önerileri


Burçlara Göre Güzellik Önerileri