Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 2019

Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 2019
17.05.2019

Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 40

Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği

Bulgar biberi sayesinde bu ismi aldıAynı isimle ülkenin yetiştiricileri - Bulgaristan, bu tatlı, büyük gövdeli, çok renkli biber çeşitlerini ortaya çıkardı. Ama bugün Amerika vatanı. Bu ürünün tüm kullanışlı özelliklerini, ellerini ve streç sepetini alıp bu ürüne koyma.

karabiber kalori içeriği

Ayrıca kalori içeriği olarak salata denirBulgar biberi çok küçüktür, bu nedenle birçok diyet için uygundur. Ama aynı zamanda et, pişmiş, marine edilmiş veya çeşitli yemekler için bir baharat olarak da kullanılabilir.

Bulgar biberinin yararlı özellikleri biber çeşidiyle daha düzenli düzenlenmiş olan mineral ve vitamin kompozisyonu ile belirlenir. En kolay yol, renklerdeki farktır.

Yeşil - çeşitli "Atlantik" anlamına gelir. Bu ürünün diğer tüm tiplerinden farklı olarak, kolesterolün bitki analogları olan ve insan vücudundaki seviyesini azaltan fitosteroller - karmaşık kimyasallar içerir.

Kırmızı - "Üniforma", liderA vitamini içeriği, bu nedenle görme sorunları olan çocuklar ve insanlar için yararlıdır. Kanserin başlangıcını önler, C vitamini ve likopen içerir.

Bulgar biberinin kalori içeriği

Sarı kültivar "Indalo" anlamına gelir. Kalbe faydalı, potasyum içeriğinde bir şampiyon. Ayrıca böbreklerin normal işleyişini ve hücrelerin gelişmesini sağlayan çok sayıda fosfor içerir.

100 gramlık Bulgar biberinin kalori içeriğiÜrün 20 ila 29.5 kcal arasında değişir. En küçük kaloriler yeşil (20), sonra sarı (28) ve kırmızı (29.5) gelir. Su içeriği% 90, karbonhidratlar -% 5, proteinler -% 1.2 ve yağlar -% 0.3'e ulaşır.

Ama biberin küçük kalori içeriği değilana avantajı. Aynı zamanda kardiyovasküler ve sinir sistemini güçlendirir ve inme ve kalp krizlerinin oluşmasını engeller. Kırmızı biber tüketen insanlar akciğer kanserine karşı koruyabilirler ve günlük tüketimde uykusuzluk, depresyon veya kötü bir ruh haline eğilimli olanlar normale döner.

Ancak, mide problemleriniz veya yüksek asitliğiniz varsa, herhangi bir ısıl işlem olmaksızın biber kullanmayın.

Bulgar biberinin düşük kalori içeriğikolayca birkaç kilo kaybedebilirsiniz. Deney, her gün toz halinde biber kullanılarak insanların, vücut sıcaklığı artar, böylece hız metabolizma gösterdi ki, gerçekleştirilmiştir.dolmalık biberin yararlı özellikleriDenekler ertesi gün çoktan indirilmişti.Tatlı, yağlı ve tuzlu yiyecekler yemek için iştah. Ama kilo vermek için bu yöntem sadece belli bir zaman olabilir: eğer vücudunuz bu ürüne alışırsa, mucizevi özellik ortadan kalkacaktır. Ancak bu, sadece yenilmemesi anlamına gelmez, çünkü ruh halini artırır ve sinirleri yatıştırır.

Bulgar biberinin kalori içeriği ile karşılaştırılabilir.lahana veya karpuz. Bu nedenle, kilo kaybı için sizin yardımcınız olacak ve kendinizi fiziksel egzersizlerle yormadan nefret dolu kilo verebileceksiniz.

Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 2019

Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 2019

Related news

 • Guzmán. Evde bakım: tavsiyeler
 • Asters Buketler. Kendiniz yapın
 • Mozaik Pasta Nasıl Yapılır Videosu
 • Bir kıza doğum gününde ne verecek
 • Sanatoryumun tanımı Rainbow (Naberezhnye Chelny)

 • Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 59

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği


  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 63

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 42

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 98

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 58

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 30

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 80

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 57

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 51

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 31

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 42

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 48

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 61

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 77

  Bulgar bibin faydalı özellikleri ve kaloriliği 20