Bugorok - herşeye sahip kamp 2019

Bugorok - herşeye sahip kamp 2019

Bugorok - herşeye sahip kamp 93 06.02.2019, 07:31

"Bugorok" - herşeye sahip kamp

En sık karşılaşılan sorunlardan biriEbeveynlerden endişe duyuyoruz: “Çocuk tatilde iken ne yapmalı, Anne ve Baba bırakılmamalıdır?” Cevap, bu basit görünmektedir: Çocuğunuzu gençler için bir yaz kampına göndermelisiniz. Ancak, tüm ebeveynler kamplara güvenmez ve doğru yaparlar. Çoğunlukla çocuklar için normal bakım sağlayamayan profesyonel olmayan eğitmenler vardır.hillock kampı

Moskovalılar ve Moskova bölgesinin sakinleri şanslıydı. Domodedovo ilçesinde, bir zamanlar çeşitli yarışma ve yarışmaların galibi olan çocuklar için harika bir yaz kampı var. Aynı anda 800'den fazla çocuk barındırabilir ve her biri, eğitimciler, danışmanlar, aşçılar, doktorlar ve diğer çalışanlar mükemmel bakım, güvenlik ve ilginç bir eğlence sağlar. "Bugorok", Moskova Sendikalar Federasyonu'nun (FIP) yakın ilgisi altındaki bir kamptır. FIP temsilcileri, bu kampta yürümeye başlayan veya ergenlikle kötü bir şey olmayacağını garanti eder.

Yaşam Koşulları

Çocuklar "Bugorok" a çok düşkündür. Kamp, pitoresk bir yerde bulunur ve ziyaretçileri rahat iki katlı binalarda yaşar. Her odada en fazla dört kişi vardır. Tesisler katta, salonlarda TV bulunmaktadır. Değişiklik 24 gün sürer ve "Bugorok" da kış tatilinde çalışan bir kamptır.

Güç kaynağıçocuklar için yaz kampı

Kamptaki yiyecekler günde beş kez. Tabloda her zaman yararlı bir "doğru" yiyecek, bir çok meyve ve sebze bulunur. Beslenme çalışmaları süresince kampa bağlı beslenme uzmanları tarafından dikkatle izlenir.

eğlence

"Bugorok", her şeyin olduğu bir kamptır: Bir spor kompleksi, birkaç stadyum ve spor sahası, spor salonları, kendi sineması, bir basın merkezi ve hatta kendi gazetesi "Gorod". Deneyimli öğretmenler planı böylece çocuk dinlenme, "tüberkül" Her gün bir şey olur: Bir bayrak yarışı veya festivali, bir yarışma ya da konser veya KVN tiyatro gösterisi, gün kamp ya temalı bir akşam. Her çocuğun ve ergenin çıkarları dikkate alınır. Sürekli olarak ilginç bir meseleyle meşgul olan çocukların, ihlalleri düşünmek için zamanları yok, bu yüzden kampta çok uzun olmadılar. İlk buzlanmaların başlangıcında, öğretmenlerin rehberliği altındaki çocuklar buz pateni pisti ve buz tepesine taşınır ve yaz aylarında çocuklar güneşlenebilir.gençler için yaz kampı

Kampın çalışanlarının sadece telefonla değil, ebeveynleriyle iletişim kurması ilginçtir. Odnoklassniki ve diğer sosyal ağlarda ebeveynlerinin günleri hakkında duyurular yayınlıyorlar.

Gitmek ya da gitmemek mi?

Herkes "Bugorok" gibi mi? Tabii ki değil. Sonuçta, tüm çocukların kendi zevkleri, alışkanlıkları vardır. Bazıları kamp yapmak için çok fazla talep ediyor, banyo olmayan odalarda yaşamanın haysiyetlerinin altında olduğuna inanıyorlar. İkincisi sağlıklı yiyecekleri sevmez, cips ve gazlı içecekleri tercih eder. Üçüncüsü olaylara katılmaya ve onları kamusal hayata dahil eden bakıcılara boyun eğmeye tembeldir. Ancak, kampa gidenlerin çoğu, tekrar tekrar uğraşırlar, çünkü anlarlar: Bu kampta ilginç ve güvenlidir.

Bugorok - herşeye sahip kamp 2019

Bugorok - herşeye sahip kamp 2019

Related news

 • Rostov bölgesinin en yaygın yılanları
 • İbrahim Dizlek Şarkıları
 • ANLATIMLI BAYAN ÖRGÜ BERE
 • Leningrad Bölgesinin Mavi Göllerinde dinlenmek için gidiyoruz

 • Bugorok - herşeye sahip kamp 74

  Bugorok - herşeye sahip kamp


  Bugorok - herşeye sahip kamp 65

  Bugorok - herşeye sahip kamp 44

  Bugorok - herşeye sahip kamp 98

  Bugorok - herşeye sahip kamp 24

  Bugorok - herşeye sahip kamp 26

  Bugorok - herşeye sahip kamp 62

  Bugorok - herşeye sahip kamp 94