Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 2019

Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 2019
16.09.2019

Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 54

"Bugayets" (buji): yorumlar, fotoğraflar

Teknoloji hala durmuyor. Otomobil motoru için parçaların üretiminde, stresli koşullar altında bile sistemin kararlı çalışmasını sağlayan en yeni teknolojiler kullanılmaktadır. Bu, aracın temel özelliklerinde bir iyileşmeye yol açar.

Mumlar "Bugayets"geliştirilmiş bir tasarım ile ayırt edilir. Buna bağlı olarak, üreticiye göre, motorun çeşitli çalışma koşulları altında normal çalışmasını sağlamak için düşük kaliteli benzini telafi etmek mümkündür. Sunulan ürünün nitelikleri nelerdir, deneyimli otomobil mekaniğinin tavsiyesini anlamada yardımcı olur.

Genel Özellikler

Mumlar "Bugayets" (fotoğraf)Aşağıda sunulan) yenilikçi bir üründür. Benzinli motorlar ve gaz motorları için özel olarak geliştirildi.

Geleneksel mumlardan, gönderilen bölümözel bir koni nozulunun varlığından farklıdır. Yüksek sıcaklıkta bir alaşımdan yapılmıştır. Memenin ortasında bir kıvılcım deliği bulunur. Üniform bir alevin oluşmasına katkıda bulunur. Odanın içindeki yakıtın patlaması öncesinde oluşur.Bugayets mumlar

Böyle bir yenilik, soğuk mevsimde motorun kolay başlatılmasını sağlar. Bu, motorun rölantideki performansını artırır.Mumların Yorumları "Bugayets"profesyonel teknoloji uzmanlarını bırakan, sunulan ürünün kullanımında motor gücünde artış hakkında konuşurlar. Bu dinamiklerini ve istikrarını artırır.

Tasarım özellikleri

Bujiler "Bugaets" (Bugaets)şu an satışta olanbeşinci kuşağa aittir. Tasarımlarının bir dizi ayırt edici özelliği vardır. Rezonatör muhafazası ince bir ısıya dayanıklı çelik levhadan yapılmıştır. Katalitik bir kaplama ile kaplanmıştır.Bujiler Bugayets yorum

Rezonatör gövdesi silindirikkonik kısım. Bunlardan ilki, ürünün mum kutusuna basılmasına izin verir. Konik kısım, mahfazanın üstünde ve kıvılcım aralığının altında bulunur. Bir elektrot ile sabitlenmiştir. Yan tarafa kaynak yapılır. Rezonatör muhafazasının konik kısmında, elektrot için özel bir kanal bulunur.

Böyle bir organizasyona teşekkürleroperasyon sırasında ve ateşleme anında mikroklin olasılığı. Ayrıca, piston eteğinin silindir gövdesine sürtünmesi de önlenir. Bir termodinamik şok hariç. Yakıt yanması daha hızlı ve daha verimli bir şekilde gerçekleşir. Motor istikrarlı çalışmaya başlar. Yakıt tüketimi azalır. Motor uzun süre çalışacaktır. Tasarım özellikleri nedeniyle, mumların yaklaşık 100 bin km'lik bir kaynağı var.

özellikleri

Bujiler "Bugayets" Yorumlarıbağımsız teknoloji sağlar. Sunulan bölümün bir dizi özel özelliğe sahip olduğunu iddia ediyorlar. Böyle bir tasarıma sahip ateşleme, mumun kendisinin özel olarak belirlenmiş bir yerinde başlar. Yeterli miktarda enerji biriktiren cihaz, bir torcu andıran güçlü bir genişleme şarjı ile yanma odasına girer. Bu durumda yanma eşit olarak yayılır. Geleneksel mumları kullanırken, bir spiral içinde hareket eder.Bujiler Bugayets

Bu durumda kıvılcım aralığı% 30 daha uzun olacaktır.arıza durumunda aynı voltajı korumak. Plazma topu arttırılır, ancak belli bir noktaya kadar ateşleme gerçekleşmez. Bu nedenle, yüksek voltajda yakıtın bozulması yanmaz. Sadece pistona plazma topu ulaştığında sigorta oluşturulur. Kameranın merkezine yönlendirilir. Burada yakıt tutuşur.

Yalın bir karışımda bilebujiler "Bugayets"istikrarlı çalış. Bu durumda elektrotların yüzeyinde elektro-aşınmadan kaçınmak mümkündür. Bu hizmet ömrünü uzatır.

tür

Sunulan ürünlerin birkaç çeşidi vardır. İki gruba ayrılırlar. Birincisi "B" harfi ve ikincisi ise "T" harfi ile işaretlenmiştir.Mumlar "Bugayets" В6,B2, B12, B7, vb. çeşitli durumlarda kullanılır. Gaz tipi bir yakıtla çalışan otomobillere monte edilirler. Ayrıca, "B" grubunun aletleri ticari araçlara ("Gazelle" gibi) ve makineler, rota koşullarında kullanıldığında monte edilebilir.Candles Bugayets yorum

"T" serisi beş elektrotlu cihazları içerir. Özellikle şiddetli Rus iklimi koşulları için geliştirildi. Şiddetli donlarda bile, sunulan ekipman motorun basitçe başlamasını sağlar.

Göremum "Bugaets" T4 incelemeleriEn uzun kıvılcımı (3 mm) sağlayın. Bu, motorun zorlu koşullarda kararlı çalışmasına katkıda bulunur, ateşleme işleminin yanlış ateşlenmesini hariç tutar.

maliyeti

Bujiler 4 set olarak satılmaktadır.adet. Seçim, araç sistemlerinin özelliklerine bağlıdır. Satın almadan önce motordan düzenli bir mum almak ve "Bugayets" üretimiyle boyutunu karşılaştırmak gerekiyor.Grant üzerinde mumlar Bugayets B6

Ev makineleri için en yaygın kullanılanmumlar "Bugaets V6" ("Hibe", "VAZ-2101 modelinden VAZ-2109'a ve ayrıcadiğer yerli otomobil markaları. Bu kitin maliyeti 2000-2500 ruble. Kit ayrıca bir yakıt aktivasyon sistemi içerebilir. Bu durumda kitin maliyeti 2650-2700 ruble olacak.

"B" kategorisinin diğer serisi alıcıya mal olacak1800 ila 2700 ruble. Gerekli ürünleri seçerken, standart parçalarla ilgili motor üreticisinin önerilerini dikkate almak gerekir. "T" serisi 8 adet sette satılmaktadır. Maliyeti 1300 ruble.

Bir mum nasıl seçilir

Mumlar "Bugayets" B6,B7, B4, vb. Bir dizi özellikte farklılık gösterir. Farklı bir sıkıştırma türü vardır. Her modelin boyutları farklıdır. Popüler mum çeşitleri için sunulan parçalar ikame edilebilir. Kızdırma sayısını hesaba katmak gerekir.Mumlar Bugayets B6 boşanma

Geliştirilmiş yerli otomobil modelleri içinDoğru mumları seçmenizi sağlayan özel bir masa. Yani, VAZ (karbüratör, KSZ ile 2101-2107) çeşitleri için В3-В6 kullanılır. VAZ (2101-2109 karbüratörlü, elektronik ateşleme) için tasarlanmıştır.

"Grant" üzerinde mum "Bugayets V6" Yorumlarıonların evrenselliğinden bahseder. Her iki enjektör için de uygundur. Ancak "Gazelle" de, GAZ, PAZ, ZIL cihazı B2'yi satın almalıdır. Yabancı araçlar için, mevcut boyutlara ve kızdırma sayısına uygun olarak parçaların seçilmesi gerekir. Bujinin açıklığını da dikkate almak önemlidir. Farklı ekipmanlarda bu rakam önemli ölçüde dalgalanabilir.

avantajları

Bazı sürücüler, benzer ürünlerin gelişmiş özelliklere sahip olup olmadıklarının doğru olup olmadığını merak ediyorlar.boşanma. Mumlar "Bugayets" В6,В2, В7 ve diğer çeşitlerin birçok avantajı vardır. Profesyonel teknoloji uzmanlarının söyledikleri budur.Mumlar B6 Bugayets

Her şeyden önce, önemli yakıt ekonomisi (% 15-20) not edildi. Araba daha rahat hareket ediyor. Motor gücü% 20 artırıldı. Ayrıca, aracın hızlanma süresi 100 km / s'ye düşürüldü.

Bu tasarımın ana avantajı-40 ° C'de donta kolay bir başlangıçtır Düzgün yanma, motor çalışırken ısıtmayı azaltmayı mümkün kılar. Standart ateşleme sistemi ek ayar gerektirmez. Aynı zamanda, egzoz gazları daha az toksiktir. Bu avantajlar sayesinde sunulan mumlar yerli sürücüler arasında daha popüler hale geliyor.

Ekonomik ve çevre dostu

Yüksek ekonomi ve çevre dostu oranlarımumlar "Bugayets". yorumlarSunulan tasarımdaki teknoloji uzmanları bu mekanizmayı incelemenize izin veriyor.

Yakıt tüketiminin azaltılması nedeniyleBoşta bulunan karışımdaki yakıt ve hava miktarı arasındaki oranı değiştirin. Yakıt tükeniyor. Eşit yanar. Aynı zamanda, mekanik kayıplar önemli ölçüde azalır. En önemlisi, şehir dışına seyahat ederken yakıt ekonomisini görebilirsiniz. Yol boyunca sürmek buna katkıda bulunur.

Bu ifadeyi kontrol etmek için, gösterge ışığı yanmadan önce depoya yakıt doldururken aracın kilometresinin ölçülmesi gerekir. Prosedür standart cihazın çalışması ile 3 kez gerçekleştirilir ve daha sonramumlar "Bugaets" (örneğin).

Yanmanın alevlenme prensibi azalıregzozların toksisitesi. Yakıt neredeyse tamamen yanmış. Böyle bir ifadenin doğruluğunun ölçülmesi bir servis istasyonunda yapılabilir. Bunun için özel ekipman kullanılır.

Negatif geribildirim

"Bugayets" marka mumların sahipleri çoktursunulan ürün hakkında çelişkili görüşler. Bazıları, bunun yukarıda listelenen özelliklere sahip olmayan standart altı bir ürün olduğunu iddia etmektedir. Diğerleri, arabalarının kullanıldığında daha iyi çalıştığına inanıyormumlar "Bugayets". Yorumlar («Audi B4 AVK»,"Lada Granta", GAZ bu ya da başka bir araba - özü değil) genellikle olumludur.

Aynı negatif ifadelerKural, çoğu sürücünün bu teknolojiye güvenmediği gerçeğiyle daha bağlantılıdır. Yeni gelişmeler genellikle yerli sürücüler tarafından eleştirel olarak karşılanmaktadır. Yine de, kural olarak, kullanıcı tarafından tanımlanan motorun çalışmasında meydana gelen arızalar ve sapmalar çoğunlukla üreticinin gereksinimlerinin yerine getirilmemesiyle ilişkilidir.

Ayrıca son zamanlarda çok varkalpazanlık. İçlerinde katı malzemeler daha ucuz çeşitlerle değiştirilir. Tasarım yukarıda listelenen özelliklere sahip değildir. Bu durumda sunulan ekipmandan etkili eylemler beklemek gerekli değildir.

Olumlu geri besleme

Birçok olumlu özellik elde edilirbujiler "Bugayets". yorumlaryerli sürücüler bunu açıkça ortaya koymaktadırSunulan ürünler, makinenin çalışma özelliklerini iyileştirir. Kolayca başlıyor ve benzin tüketimi% 20'lik bir rekor seviyesine iniyor (otoyolda sürmeye bağlı).

Hız aşırtma hızı çok daha hızlıstandart mumlarla. "Bugayets" dayanıklılığı ve güvenilirliği ile bilinir. Bazı sürücüler, mum değiştirmeden 90-100 bin kilometreye seyahat ettiklerini iddia ediyorlar. Diğer ekipman türleri bu kadar uzun yaşamaz. Bu yüzden birçok sürücü "Bugayets" i seçiyor.

Motor çalışması kararlı hale gelir. Tam güçte çalışır (sistemde herhangi bir arıza olmaması koşuluyla). Birçok araç sahibine göre bu, sahibine uzun sürecek güvenilir bir ekipman.

tesisat

Bujiler "Bugayets"Motor soğukken kurulmalıdır. Eski cihazların dikkatle incelenmesi gerekir. Hepsi aynı renkte olmalı. Renk açık kahverengiden açık griye kadar olabilir. Yüzeyde büyüme, füzyon veya diğer kusurlar olmamalıdır.

Yeni mum elle bükülmelidir. Özel bir anahtar kullanarak, 2/3 veya yarım tur sıkıştırmalısınız. Cihaz zaten sisteme kurulmuşsa, daha az çaba ile sıkılır. Böyle bir mum elle durma noktasına kadar sarıldıktan sonra, anahtarın sadece 30 ° kadar sıkılması gerekir.

Eğer mumu zayıf veya aşırı sıkarsanız, buişlerinde ihlallere yol açabilir. Motor düzgün çalışmayacaktır. Zamanla, buji değiştirilmezse, motor tamir edilmeli veya tam olarak değiştirilmelidir. Sistemi her 10-15 bin km'de kontrol etmeniz gerekiyor.

Karbüratörlü motor

Mumlar "Bugayets"sadece servis edilebilir şekilde kurulmalıdırmotoru. Bir karbüratör sistemine sahip olabilir. Aynı hızda rölantide hız artmalıdır. Dönüşler nominal seviyeye indirilmeli veya "Miktar" vidası ile biraz daha alçaltılmalıdır. Böyle bir prosedürü uyguladıktan sonra hız artışı olmazsa, bir uzmana başvurmanız gerekir. Sistemi özel bir şemaya göre yapılandıracaktır.

Master ilerleme açısını ayarlarateşleme. Bunun için, bardak gövdesi boşta maksimum devir sayısıyla döndürülür. Gaz kelebeği keskin bir şekilde açıldığında hiçbir dalış olmayacak bir durum vardır.

Daha sonra karışım fakirleşti. Cirolar standart seviyeye indirilir. Bazı durumlarda, patlama indeksi zayıf bir yay gerginliği tarafından düzenlenir.

Enjektörlü motor

Mumlar "Bugayets"Enjektör tipi bir motora takıldığında, ek ayar yapılmasına gerek yoktur. Bilgisayarın kurulumdan önce "sıfırlanması" önerilir. Bunu yapmak için, "eksi" terminali 30 dakika boyunca bataryadan sıfırlanır.

Motor sisteminde arıza varsa,talep edilen etki mevcut olmayabilir. Mumlar sonunda başarısız olur. Çalışma sırasında büyük bir yakıt tüketimi varsa, dengesiz hız, egzoz borusundan gelen duman, vuruntu, vs., yeni ekipman takmak mümkün değildir. Teşhis gerçekleştirilir, arızalar ortadan kaldırılır. Sadece bu durumda, aracın çalışması sırasında üretici tarafından beyan edilen etki gözlemlenecektir.

Sahip olduğu özellikleri göz önünde bulundurarakmumlar "Bugayets",Yüksek kalitelerini ve gelişmiş performanslarını not edebiliriz. Doğru seçim ve kurulum ile motor performansını önemli ölçüde artırırlar.

Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 2019

Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 2019

Related news

 • Erdoğan, MİT Başkanı Hakan Fidanı kabul etti
 • JOG DOG - kaliteli, uygun fiyatlı çocuk ayakkabıları
 • Facebook profilimi nasıl silerim
 • Suriye ordusu, Ürdün sınırında karadan havaya füzeler buldu
 • Bira kaç kalori ve bu içeceğin içimi tüketip kilo veremeyeceğiniz

 • Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 25

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar


  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 46

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 89

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 30

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 93

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 35

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 77

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 53

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 92

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 28

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 6

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 59

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 76

  Bugayets (buji): yorumlar, fotoğraflar 15