Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 2019

Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 2019

Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 74 03.03.2019, 11:48

Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası

Makarska Rivierası'nın bir parçası olan küçük bir yerleşimAdriyatik kıyısında bulunan ve geçtiğimiz birkaç yıl boyunca Hırvatistan'ın rekreasyon açısından en cazip zaferini kazanmıştır. Bir moda tatil kasabası muhteşem plajları ve olağanüstü doğal manzaraları ile ünlüdür.

Tarihsel Arka Plan

Brela (Hırvatistan) - turistlerin en çok talep ettiğiEski ve yeni ilçelerden oluşan bir yerleşim. Nüfusu 1500 kişiyi geçmediği için bir mezra olarak bile adlandırılabilir. Deniz tatilinin tarihi en az 2 bin yaşında. Arkeolojik keşifler, bu topraklarda yaşayan eski II-III. Yüzyıl antik çağlarında tapılan doğadaki antik tanrının kazılarında bulunan kazılarda bulunmuştur.

Hırvatistan'da tatiller

Köyün isminin ilk resmi adı,Hırvatça'dan "kaynaklar" olarak tercüme edilen X yüzyıl. O zamanlar Bizans kralı, Berullia'nın tamamen biçimlendirilmiş şehri hakkında yazdığı makalede yazmıştı. Ve 16. yüzyılda Brela'nın iki parçaya bölünmüş hali - dağlık ve denize yakın.

Ekolojik temiz bir yer

On yıl önce, etkili Forbes dergisiTüm Avrupa kıyıları arasında en popüler olanı, Brela'da (Hırvatistan) bulunan popüler çakıl plajı Punta Rata'dır. Ekolojistler burada en şeffaf deniz suyunu işaretler.

Antik şehir onu ayıran dağlarla çevrilidir.gürültülü otoyoldan ve rüzgardan doğal koruma olarak hizmet veriyor. Brela'ya havalimanından gitmek için, sarmal serpanteni inmek zorunda kalacaksınız, özellikle turistler için heyecan verici denizin muhteşem manzarasını seyredebileceğiniz gözlem platformları var. Dağ silsilesi, güçlerini test etmek için buraya gelen dağcılar tarafından çok seviliyor.

Temiz hava ve çakıl plajları temizle

Güzel çakıllı plajlar - sessiz bir tatil beldesinin tek özelliği değil, tatilciler, neredeyse sörfün en ucuna yaklaşan yaşlı çamların aromasıyla dolu şifalı havayı kutluyor.

Crola Hırvatça Yorumları

En ünlü plaj Punta Rata'dır.Birkaç kilometre uzakta, Brela köyünün gerçek gururudur. Hırvatistan, kıyı bölgelerinin özel saflığıyla her zaman meşhur olmuştur ve Makarska Rivierası'nın tatil beldelerinde sergilenen mavi bayraklı UNESCO bayrağı, yalnızca uygun düzeyde güvenlik ve mükemmel hizmet kalitesini garanti etmektedir.

Berulia ve Stomarica'nın büyük plajları - daha az değilTesisin ana cazibe merkezlerinden daha iyi bakımlı ve mükemmel ekolojik koşulları da onaylanmıştır. Şezlonglar, duşlar, şemsiyeler, güneş ışığından koruyan, aile tatili için en uygun olanıdır. Çam ormanıyla olan yakın semt sayesinde, en sıcak günlerde bile hoş bir serinlik bulabilirsiniz.

Gözlerden gizli bir yer

Alışılmadık tatil Brela (Hırvatistan), plajın gözlerinden gizlenmiş perdeyi ziyaret etmeden eksik kalacaktır. Ana tatil beldesinden uzakta yer alan otel, yüksek uçurumların altında saklanıyor. Bu tenha plaj, aşık çiftler ve tüm sevenler doğa ile yalnız kalmak için seçildi. Uygarlıktan uzak, sakin ve huzurlu bir yer, huzur ve özel duygular verir.

Brela (Hırvatistan): Değerlendirmeler

sahilde pasif rekreasyon yorgun Turistler, şafak veya gün batımında fotoğraf onların inanılmaz güzelliğini koruyarak kıyısında yer pitoresk koyuna, keşfetmek gidin.

Yaz aylarında sayısızÇok sayıda turist çeken tatil gösterileri. Tatilciler, özellikle tatilciler için çeşitli eğlence aktiviteleri sunan "Balıkçılar Geceleri" festivalinde özel bir eğlence atmosferini kutlarlar. Her akşam, turistler için, rahat restoranların verandalarında oturup izleyebileceğiniz çeşitli akşam programları düzenlenir ve daha sonra aktif bir yer alırsınız. Davetli ve yerel animatörler, turistlere göre, unutulmaz gösteriler düzenlemek.

Lezzetli milli yemek

Tatilcilerin ana yaşamı odaklanırİskele boyunca, rekreasyon alanının gururu olan ulusal yemeklerin sunulduğu menüde çok sayıda aile restoranı ve rahat kafeler bulunmaktadır. Ünlü Brela (Hırvatistan) olan enfes ev yemeklerini not etmekte başarısız olamayız.

Hırvatlar gezindi

Akdeniz beldesi sadece tazedeniz ürünleri, narin peynir, tecrübeli yerel şarap. Turistler, şehirde taze balık veya sebzelerin satın alınabileceği bir pazar olmadığını belirtiyorlar. Bu nedenle, her gün restoranlarda yemeye gücü yetmeyenler, komşu şehre arabayla gitmek için arabaya - sadece 5 dakika sürerler.

Turistler için otel

Şehirde çok sayıda özel lüks villa,turistler için rahat bir konaklama sunuyor. Ancak, konuttan tasarruf eden gezginler, daha az konforlu otel seçmezler. Brela (Hırvatistan) her konuğa cevap vermeye hazırdır ve ona her türlü olanağı sağlamaya hazırdır ve önceden otel rezervasyonu yaparsanız, gerçekten muhteşem daireler alabilir ve çok tasarruf edebilirsiniz.

brela hırvatistan'daki oteller

Uygarlık kentinden uzakta yer alanAkdeniz rüyası denilen, kimsenin sıkılmasın. Lüks tatil hatırladı ve küçük çocuklar ve romantik aşk ile ve yerel güzellik lüks tatil beldesi hayran gelmek tek turistler için çiftler edilecektir.

Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 2019

Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 2019

Related news

 • İşlemci neden gerekli
 • Sezon trendi: Püsküller her yerde
 • İğne Oyası Çıtı Pıtı Renkler Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Göbek Eriten Diyet
 • Kolestrol nedir

 • Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 13

  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası


  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 61

  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 100

  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 78

  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 55

  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 81

  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 66

  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 2

  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 35

  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 89

  Brela (Hırvatistan) - Gerçek bir Akdeniz rüyası 77