Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu 2019

Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu 2019 Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

Dünyadaki bir çocuğun ortaya çıkması, can sıkıcı bir sevinçtir.Ebeveynler için. Ama neşe ile el ele de belli zorluklar var. Deneyimsiz kadınların genellikle karşılaştığı ilk sorun, laktasyonun kurulmasıdır. İsviçreli Medela şirketi, bu zor maddede genç annelere yardım eden ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. En popüler ürünlerinden biri de Medela Swing'in göğüs pompası. Bizim incelememize adanan odur.

Göğüs pompası: İhtiyaç ya da solukluk?

Bir meme pompası satın alma hakkında kadınlar düşünüyorteslimattan önce bile. Tabii ki, bebeğin ortaya çıkmasından sonra, tamamen silahlı olmak istersiniz, ama gelecekteki anne, gereksiz şeylerden gereksiz şeyleri nasıl sıralayabilir? Bu ürün kategorisinin tam bir resmini oluşturmak için, göğüs pompasının yararlı olduğu tüm durumları göz önünde bulundurun.

meme pompası elektrik medela salıncak

Hangi durumlarda bir göğüs pompası gerekli olabilir?

Bebekte göğüs pompası çok gerekli olacaktır.sağlık sorunları. Kötü düşünmek istemiyorum, ama çoğu zaman kadın son tarihten önce doğum yapmak zorunda. Zamanından önce doğmuş bir çocuk, kural olarak, emzirmek için gerekli miktarda kuvvete sahip değildir. Bu bebeklerin anne sütü ile beslenmesi son derece önemlidir, çünkü bebeğe suni karışımdan hızlı bir şekilde güç verebilir.

Bir çocuk ortaya çıktığında, ve tersi olur.ışık, güç ve enerji dolu ve annem ilaç yardımı ile doğumdan sonra kurtarmak zorunda kalıyor. Bugüne kadar, emzirme ile uyumlu birçok ilaç vardır, ancak bu kullanımın imkansız olduğu durumlar vardır. İşte, bir göğüs pompası anne yardım etmeye gelecektir. Tedavi süresince emzirmeyi sürdürmesine yardımcı olacak ve tam bir iyileşmeden sonra sonunda annelikteki tüm sevinçleri tam olarak deneyimleyebilecek. "Laktostasis" ve "mastitis" gibi kavramları unutma. Bu problemlerle mücadele sürecinde, göğüs pompası da gereksiz olmayacaktır.

Eh, sonunda, anneler de insanlardır. Bazen hala bebeğinden ayrılmaları, bazı problemlerini çözmeleri ya da sadece günlük yaşamdan dinlenmeleri gerekiyor. Meme pompası elektrikli Medela Swing, bir kadının doğru miktarda süt almasına yardımcı olacak ve bebeği papaya besleme sorumluluğunu geçici olarak değiştirecektir.

meme pompası medela salıncak

üretici

Hala bir göğüs pompası almaya karar verdiysen,pazarı dikkatlice incelemeniz ve bilinen tüm modellerin avantajlarını ve dezavantajlarını karşılaştırmalısınız. Karşılaştırmadaki öğelerden biri üretici olmalıdır.

Göğüs Pompası Elektrikli Medela Salıncak Bültenlerien ünlü İsviçreli Medela şirketi. 1961'de kuruldu ve kısa süre önce görülmemiş bir popülerlik kazandı. Emzirme cihazlarına ek olarak Medela, vakumlu tıbbi ekipman üretmektedir. Bu şirketin ürünleri dünyanın hemen her köşesinde mevcuttur. Bu şirketin başarısının sırrı basittir. Tüm Medela ürünleri tıbbi araştırmalar, teknik yenilikler ve modern ebeveynlerin tercihleri ​​temelinde üretilmektedir.

avantajları

Medela üreticisinin resmi web sitesindeBu cihazın diğer modelleri ile karşılaştırıldığında benzersizliğini açıklar. Potansiyel bir alıcının seçimini etkileyebilecek tüm faydalarını açık ve net bir şekilde ortaya koymuştur.

Meme pompası Medela Swing'in avantajları:

 • verimlilik ve kullanılabilirlik;
 • kompaktlık ve hafiflik;
 • 2 Aşamalı İfade teknolojisinin uygulanması.

2 Aşamalı İfade teknolojisi geliştirildiMedela uzmanları. Özü, göğüs pompasının bir çocuğu emmenin doğal yolunu taklit edebilmesi gerçeğinde yatmaktadır. Bu gelişme, anne sütünün bebeği besleyen doğal prosese yapay ifadesini maksimuma çıkardı. İki aşamalı göğüs pompası Medela Swing Maxi elektrik de bu teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

meme pompası medela elektrikli salıncak maxi

Göğüs Pompası Medela Swing: Özellikler

Başlamak için iki tür Swing vardırgöğüs pompaları: tek fazlı ve iki fazlı. Farkı, Medela Swing iki aşamalı meme pompasının, her iki göğsü eş zamanlı olarak ifade etmenize ve böylece ifade sürecini hızlandırmanıza izin vermesidir. Aksi takdirde, bu iki cihazın özellikleri benzerdir.

Meme pompalarının özellikleri Swing:

 • Güç tipi: 12 V ağ / AAA Mikro 1.5 V piller.
 • Şişe hacmi: 150 ml.
 • Huninin boyutu: 24 mm.
 • Fazlar: uyarım ve ifade.
 • Tahliye kuvvetinin ayarlanması: evet.

Meme pompasının yönetimi dört düğme yardımıyla gerçekleştirilir, bu nedenle cihazın kullanımı ile ilgili herhangi bir sorun olmamalıdır.

Ve henüz meme pompası Medela Swing Maxi görünüyorsatın almak için en çekici. Kayda değer bir zaman kazandırdığı gerçeğine ek olarak, süt üretimini% 18 oranında artırmayı sağlar. En azından, üreticiye diyor.

Paket İçeriği

Satın almadan önce, özellikle cihazla birlikte paket açılırsa, ekipmanın eksiksiz olup olmadığını kontrol etmek gerekir. Medela Swing göğüs pompası standart kiti şunları içerir:

 • durmak;
 • küçük bir şişe;
 • ağ kablosu;
 • güç kaynağı ünitesi;
 • paketleme;
 • kontrol paneli;
 • bir göğüs pompası tüpü;
 • kapsamaktadır;
 • talimat;
 • garanti bileti.

Standart ekipman takviye edilebilir veBir kadının gerektiğinde satın alabileceği diğer aksesuarlar. Örneğin, standart uygun değilse, bir şişe için bir soğutucu çanta veya bir akıllı kutu, farklı büyüklükte bir huni olabilir.

meme pompası elektrik medela salıncak bifazik

Kullanım Talimatları

Aslında Medela elektrikli göğüs pompasıSwing Maxi, Swing gibi, yönetimi son derece kolaydır. Standart kullanım talimatı sadece gereksiz değil, sadece atlayabileceğiniz kaç tane banal adım içerir. Cihazın ağdan değil, kullanılması planlanıyorsa, akülerin içine pil takılması gerektiği açıktır. Bu nedenle, standart talimatı azaltmaya ve sadece gerçekten önemli ve bilgilendirici öğelere bırakmaya karar verdik. Ve iki fazlı göğüs pompası Medela standart meme pompası Medela Swing elektrikli ile aynı çalışma kurallarına sahiptir.

Kullanım talimatları:

 1. Meme pompası parçalarını dikkatlice yıkayın ve sterilize edin.
 2. Cihazı bir güç kaynağına bağlayın.
 3. Cihazı açın (kontrol panelinin üst düğmesi).
 4. Huniyi memeye takın (meme ucu tam olarak tünelin ortasına yerleştirilmelidir).
 5. Göğüs pompasını göğüste tutun.
 6. Stimülasyon fazı dekantrasyon fazına geçer2-3 dakika sonra otomatik olarak. Süt üretimi ilk aşamanın bitiminden önce başladıysa, pompalama modu manuel olarak etkinleştirilebilir (kontrol panelinin alt düğmesi).
 7. Vakum derecesi, sağ / sol kontrol düğmelerinin yardımıyla manuel olarak da ayarlanabilir.
 8. Dekantasyonu tamamladıktan sonra, göğüs pompasının bağlantısını kesin, şişenin bağlantısını kesin ve bir kapakla kapatın.

Ortalama olarak, deklarasyon süreci yaklaşık 30-40 dakika sürer. İşlemin bitiminden sonra, göğüs pompası, motor ve güç adaptörü dışındaki tüm kısımları yıkanmalı ve sterilize edilmelidir.

meme pompası medela salıncak elektrik talimatı

Elektrikli Medela karşı Avent manuel göğüs pompası

Bir göğüs pompası satın almadan önce en sık kadınhangi cihazın tercihini vereceğini düşünür: manuel veya elektrikli. İkisini karşılaştırın, onları aramaktan çekinmeyin, onların segmentindeki favoriler ve hangi meme pompasının daha iyi olduğunu öğrenin.

Geri bildirime dayanarak, en fazla sonuca varabilirizTalep edilen manuel pompa modelleri, Avent ve Medela tarafından üretilen elektrikli pompalardır. Bu nedenle, bu iki cihazı deneyimlemiş kadınların görüşlerini inceledikten sonra, avantajları ve dezavantajları hakkında kesin sonuçlar çıkarmak mümkündür.

Yazımızın kahramanı ile başlayalım, hangisimeme pompası Medela Salıncak elektrik. Bu model hakkındaki yorumlar çoğunlukla olumludur. Önceden daha önce düşündüklerimiz, bu yüzden tüketicilerin yorumları üzerine daha fazla konsantre olacağız. İlk ve en önemli dezavantaj, bazen bir saate ulaşabilen ifade oranıdır. Her zaman ev işleriyle dolu genç bir anneye sahip olmayın, çok fazla boş zaman olabilir. En çok Web'de bahsedilen ikinci görüş, cihazın yetersiz kapasitesidir. Burada elbette, zayıf bir ifade gücünün sebebi hem yanlış seçilmiş bir huni hem de bir kadının bireysel özellikleri olabilir.

meme pompası iki fazlı medela salıncak maxi elektrik

Elindeki Avent, tam tersine, tüm kayıtları yendiAnne sütünün toplanma oranı. Ortalama ifade süresi 20 dakikayı geçmez. Ancak manuel modeller genellikle kadınlarda ağrıya neden olur, bazen meme uçlarında çatlaklara bile neden olabilirler.

Kadınlara göre, göğüs pompası Medela Swingelektrik, günlük ve düzenli kullanım için daha uygundur ve elde tutulan Avent modeli, örneğin anne sütünden arta kalanları eritmek veya laktostazı eritmek için nadir ve kısa ömürlüdür.

yorumlar

Müşteri geri bildirimi bazen olabilirUzman satış danışmanlarının yardımıyla daha bilgilendirici. Bunun nedeni, ikincisinin ilgili taraflar olması ve sıradan tüketicilerin kendi görüşlerini bazen bağımsız uzmanlardan daha kötü ifade edememesidir.

Yani, çoğu kadın yumuşaklığı veMeme pompasının gürültüsüz çalışması. Medela Swing göğüs pompası, emziren bir bebeği simüle edebilecek şekilde tasarlandı. Bu gerçeğin kullanıcıları tamamen doğrular. Pozitif de taşımak için:

 • bireysel seçim hunisi olasılığı;
 • Cihazın kompaktlığı, evrenselliği (üçüncü parti üreticilerinin birçok şişe modeli bu göğüs pompası için uygundur);
 • geniş parça ve aksesuar seçimi.

Bu göğüs pompası modeli birçok kazanmayı başardıGenç annelerin kalpleri, ama hepsi değil. Tabii ki bir çok övgü yorumu var ama satın almadan önce çok hoş olmasa bile ürünü her yönden düşünmeye değer.

medela salıncak elektrik

Olumsuz yorumlar

Kadınları satın aldıklarından memnun değiller amahepsi aynı. Örneğin, bazıları, bir göğüs pompası kullanıldığında, sütün, bir kez, motorun motora giden tüpüne boşaltılmasından daha fazla olduğunu iddia etmektedir. İşini sürekli olarak durduran şey yüzünden, yıkayıncaya kadar yıkayın ve bekleyin. Diğerleri ise kırılganlık ve ayrıntıların güvenilmezliğinden şikayet ediyor. Bozukluklarla ilgili özel bir bilgi olmamasına rağmen. Ancak kadınların temel dezavantajı bu cihazın yüksek maliyeti. Birçoğunun, kalitenin ve rahatlığın her zaman ödenmesi gerektiği konusunda hemfikir olduğunu belirtmek gerekir.

Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu 2019

Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu 2019

Related news

 • Hızlı Tatil Makyajı Nasıl Yapılır
 • Tabletler Flamin: kullanım talimatları
 • Yeşil Mercimekli Buğday Çorbası Tarifi
 • Özel denizaltılar: açıklama, özellikler, ilginç gerçekler
 • Evde Yapılan Tonik Tarifleri

 • Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu


  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu

  Breast Pump Medela Swing: kullanım kılavuzu