Bordo ayakkabılar ne giymeli 2019

Bordo ayakkabılar ne giymeli 2019 Bordo ayakkabılar ne giymeli

Bordo ayakkabılar ne giymeli?

Bugün bordo ayakkabıları hakkında konuşacağız. Ne giymeliler? Bu yazıda bu konuyu detaylı olarak ele alacağız.

Birazcık geçmiş

Elbette ayakkabılara kesinlikle kayıtsız kalacak kadın yok. Güzel, muhteşem bir çift sadece zevk uyandırabilir.

Ayakkabılar bir tür ayakkabıayak bileği ayağı. Bu ayakkabının kökeni tarihi, çizimlerin M.Ö. 3500 olduğu Eski Mısır'da ortaya çıkmaktadır. e. Yüksek kalitedeki yüksek kaliteli ayakkabıları tasvir ediyorlar. Bilim adamlarına göre, böyle bir model sadece üst sınıfları karşılayabilir. Hindistan'da sadece zengin kadınlar tarafından giyilirdi. Bu ayakkabıları sadece misafirlerden veya çıkıştan önce giydirdi. Venedik'teki XVII yüzyılında, yüksek tabanlı ayakkabılar bir refah göstergesiydi.

ne giymek ile bordo ayakkabılar

Zamanla, ayakkabılar her çeşite boyun eğdimodernizasyon. Daha rahat ve çekici hale geldi. Rokoko döneminde sivri burunlu ayakkabılar modaya girdi. Louis XIV, kırmızı veya bordo renginde topuklu modellerin ancak saygın ve zengin beyefendiler tarafından giyilebileceğini belirten bir kararname yayınladı.

Bugün ayakkabı

Bugün ayakkabı pazarı ayakkabılarla oldukça doymuş durumdafarklı renkler ve desenler. Ayakkabıları 42-45 boyunda yapmaya başladı. Ve bu her zaman güzel ve şık görünmek isteyen kadınlar için büyük bir artı, ama uygun bir ayakkabı boyutu yoktu. Düşük topuk, damızlık ve platform ile bordo ayakkabılarda dikkatinizi bırakmak istiyorum.

Ayakkabı seçimi

Düşük platformlu alçak topuklu ayakkabılarzarif tasarımı ve konforu birleştirir. Aşı, bacağını görsel olarak uzatır, büyümeyi arttırır, dişi silueti daha uzun ve ince yapar. Bu ayakkabılardaki bacaklar çok daha az yorulur. Platform tırmanmayı azalttığından, bacaklardaki yükün azaldığı anlamına gelir. Şık, etkili ve zevkli görünmek için belirli kuralları bilmeniz gerekir. Platformdaki ayakkabılar kadınlar için giyilmemelidir, çünkü sonunda hantal ve çirkin görünüyor. Bu ayakkabılarla doğru bir şekilde tam bacaklı bir kadın olmanız gerekir. Çünkü platformdaki ayakkabılar kendi içinde çok büyük. Tam bacaklarda, bu ayakkabılar en az saçma görünüyor.

Topuksuz katı bir platformda ayakkabılar - daha atletik bir seçenek. Uzun yürüyüşler için kolaylık açısından vazgeçilmezdir.

Saç tokası üzerindeki ayakkabılar, bir kural olarak, "yeni bir yaşam" verir.basit bir elbise ve temel kesimin diğer kıyafetleri bile, bacaklar görsel olarak ince yapılarak kadına özgüven kazandırır. Bununla birlikte, güzellik fedakarlık gerektirdiğinde tam da böyledir - bu tür ayakkabılarda saatler süren yürüyüşlerden sonra, bacaklar çok yorulur. İşte ince ve yüksek bir iğneyi sevenlere yönelik uzmanlardan bazı ipuçları:

platformda klozet ayakkabı giymek ne ile

1. Eğer bir yaşam boyunca küçük topuklu ayakkabılara ya da dökme bir tabana gittiyseniz ve görüntüyü değiştirmeye karar verdiyseniz, bir saç tokası tercih ederseniz, bacaklarınıza kademeli olarak alışma fırsatı verin. İlk kez - günde bir saat, başka - iki, vb.

2. Şarj etmek için zaman ayırın, günde en az birkaç mekik yapın.

3. Bir iş gününden sonra, papatya ve adaçayı ile bir ayak banyosu atın. Ardından cildi özel kremlerle nemlendirin.

4. Bir sap üzerinde yürürken, duruşunuzu izleyin. Kamuflajlı bir kadın bile, güzel ayakkabılarda bile korkunç görünüyor ve sarkıyor - sağlığınıza zarar veriyorsunuz.

Düşük topuklu ayakkabılar aktif bir yaşam tarzına öncülük eden kadınlar için idealdir. Bu ayakkabılarda ayaklar rahat hisseder, ancak oldukça zarif görünebilir.

Bordo ayakkabılar. Bu ayakkabılar ne giymeli?

Giysilerde hangi renklere bakalımBordo renk ayakkabılarla uyumludur. Klasik siyah, beyaz, mavi, gri, yeşil uygundur. Görünüşe göre, bir banal, ama Bordo ayakkabısı berrak pembe kıyafetlerle mükemmel bir uyum sergiliyor. Ve altın kuralı unutma: görüntümüze en fazla üç renk katıyoruz. Aksi takdirde en az tatsız görünecektir.

Doğal olarak, bütün görüntü hangikadın küçük ve ince veya küçük ve dolu, orta boylu veya uzun boyludur. Bu tip ayakkabılar altında kadınlar için kıyafetler sunarken, ortalama kıza da duracağız.

Düşük Topuk Ayakkabı

Neden düşük topuklu bordo ayakkabılar giymek? Hangi kıyafetler uygun olacak?

1. Siyah kısaltılmış pantolon ve siyah, bordo, mavi veya beyaz hafif bir bluz. Bu seçenek hem günlük kullanım hem de iş için uygundur.

2. Sıkı pantolonlar zengin mavi tonlarında bir ceketle düz kesim.

3. Eklemlerin veya dizinin biraz altında beyaz bir desenle Bordo elbiseler ve sarafanlar.

fotoğraf giymek ile bordo ayakkabılar

Bordo ayakkabılar başka hangi ile birlikte uygun? Ne giyilmelidir? İyi bir ilkbahar-sonbahar çözümü diz üstünde bir etek ve gri tonları bir bluz olacak. Üstte - bir pelerin daha doygun gri veya mavi. Ek görüntü, bir bordo çanta ve hafif bir gaz eşarp olabilir.

Topuk ayakkabı

Bir firkete üzerinde bordo ayakkabı giymek ne ile? Hangi kıyafetleri seçmeliyim?

1. Kısa, diz boyu veya taban uzunluğu abiye. Monofonik olması istenir. Bordo nakışlı, beyaz emprenyelerin bir dekoru ile tamamlanan, zemininde keyifli bir siyah elbise olabilir. Ya da bordo kemeri ve hafif bir pelerinle kar beyazı uzun.

bir saç tokası ile bordo ayakkabı giymek ne ile

2. Mütevazı bir kesim ve klasik Bordo ceketli beyaz bir bluz ile gri, mavi tonları daralmış pantolon.

3. Kot-borular ve siyah renkli 2/3 kollu deri bir ceket.

4. Bordo bluz veya sıkı bir gömlek ile gri mini etek.

Platform ayakkabılar

Platformda klozet ayakkabı giymek ne ile? Hangi giysileri seçsin?

1. Dar kotlar veya gri, mavi, beyaz, siyah veya bordo renkli bluzlarla eşleştirilen dar kotlar.

2. Beyazdan griye ve daha sonra maviye geçişlerle büyük çiftleşme klasik kazakları ile siyah renk kısaltılmış pantolon. Çok güzel ve sıradışı bir kombinasyon.

3. Beyaz aksesuarların eklenmesiyle bordo, mavi, gri renklerin altında mini elbiseler ve elbiseler.

Ayakkabı ve sezon

Bordo ayakkabılar, nasıl giyilir, nasıl seçilirzaten öğrendim. Ayakkabı hava şartlarına göre seçilmelidir. Sonbahar yağışlı sezonunda, kapalı bir top ile yüksek bir platformda deri ayakkabılar idealdir. Kuru havalarda - süet dahil olmak üzere herhangi bir malzemeden modeller.

düşük topuklu maroon ayakkabı giymek ne ile

Moda kadınlarına dikkat edin. Bordo rengi, yeni zirveleri ele geçirmek için canlılık ve aspirasyon hakkında konuşuyor. Birçok tonları var. Bu renk analitik akıl, olumlu ve sosyal olan insanlar tarafından seçilir. Bu tonun ayakkabıları, sahiplerinin kendi ayakları üzerinde, kendinden ve gelecekte kendinden emin olduğunu gösteriyor.

Sonuç

Şimdi bordo ne biliyorsungiyecekleri ayakkabılar. Makalede bazı iyi kombinasyonların fotoğrafları sunulmaktadır. Önerilerimizin size yardımcı olacağını umuyoruz. Şık ve şık elbise. Dayanılmaz olun!

Bordo ayakkabılar ne giymeli 2019

Bordo ayakkabılar ne giymeli 2019

Related news

 • Pano çalışmıyorsa ne yapmalıyım
 • En Renkli 5 Tatlı Su Balığı
 • Beyaz-ajur-desenli-ince-bluz-modeli
 • İsanın doğumu nereden geldi
 • Eve Böcek İlaçlaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli


  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli

  Bordo ayakkabılar ne giymeli