Bonn çorbası 2019

Bonn çorbası 2019 Bonn çorbası

Bonn çorbası.

Bugünün dünyasında, birçok diyet vekilo kaybı için yöntemler. Ve her kadın kendi zevkleri ve tercihleri ​​göz önünde bulundurularak kendi başına bir diyet seçebilir. Kremlin'i (bir protein diyeti veya mono diyet) seçmezseniz, sebzelerin temel gıdalarınız olduğu gerçeğine hazır olun. Etkili düşük kalorili diyetler için reçeteler arasında, Bonn çorbası denilen özel ilgi hak ediyor. Onun hakkındaki yorumları, performansı sadece olumlu. Ana vurgu, vitamin ve sıvıların kullanımı üzerinedir. Ürün bileşimi uzman sağlanır - beslenme nedenle çorba mineraller, vitaminler, elyaf yeterli bir miktarda ihtiva olduğundan emin olabilir.

Dahil olan rasyonel beslenme sistemiBonn çorbası - diyet, güvenli hatta kardiyovasküler sistem hastalıkları olan kişiler için kontrendike değildir hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilir. Vücudu temizlemeye yardımcı olur, su dengesini düzenler, iyi ve "yol boyunca" aşırı kilodan kurtulmaya yardımcı olur.

Kilo kaybı için Bonn çorbası seçenler için, sonuçlar olağanüstü bir şekilde söz veriliyor - haftada beş kilo kaybedebilirsiniz.

Vitaminli sebze çorbası şu şekilde hazırlanır: küçük bir kereviz, 5-6 ampul (halkalara kesilmiş), birçok domates (dilimler halinde kesilmiş), bir küçük lahana (pirzola), birkaç tane yeşil biber (dilimler halinde kesilmiş) ve tadı tuzu almanız gerekir. Büyük bir tencerede (3-5 litre) suyu kaynatın, içindeki tüm malzemeleri koyun ve hazır olana kadar pişirin. Bu ürün bileşimi tabağın temelidir. 1-3 havuç, karnabahar, kök ve kereviz sapı ekleyebilirsiniz. Bonn çorbası bazen kereviz denir, bu nedenle her zaman (baharat, kök, kök) bu baharatlı sebze bahçesi çanak içinde mevcut olmalıdır.

Diyet yemekleri nadiren lezzetlidir.Bonn çorbası. Onun tadı hakkında yorumlar çok farklı - birisi oldukça lezzetli görünüyor, biri - nispeten kabul edilebilir, ama birisi sadece iğrenç olduğunu düşünüyor. Bu sebze çorbasını en az bir hafta, her gün ve tüm gün boyunca yiyin. Bu şartlar altında en lezzetli yemek sıkılır. Çorbada, tadı ve aromayı geliştirmek için çeşitli baharatlar, baharatlar, çeşitli soslar, bulyon küpleri ekleyebilirsiniz. Bazıları, zayıf et suyunda pişirilmiş çorba, ki bu oldukça kabul edilebilir. Et suyunda, sebzeler, özellikle soğan, çok iştah açıcı görünmüyor, böylece bir karıştırıcıda çorba yapabilirsiniz.

Yedi günlük diyet ve. Bir hafta boyunca çorba hemen pişirilebilir veya ürünleri her gün taze pişirip yiyecek şekilde bölebilirler. Muhtemelen iki gün boyunca beş litre hazır çorbaya ihtiyacınız var.

Çorba ek olarak, diyet sırasında, ek gıdalar yiyebilirsiniz:

1. gün - tüm meyveler (muz değil);

İkinci gün - sebzeler, tercihen yeşil (herhangi bir arıtma veya ham);

3. gün - meyve ve sebzeleriniz olabilir;

4. gün, bir önceki gün ile aynıdır, ancak düşük yağlı içeriğe sahip süt;

5. gün ve 6. gün - yağsız et ve domates:

7. gün - herhangi bir meyve sebze ve meyve suyu ile pirinci. Çorba ve diğer ürünler için her gün kısıtlama olmadan yiyebilirsiniz, ayrıca tatlı çay (tercihen yeşil) de su içebilirsiniz.

Içermelidir diyet, dikkat edilmelidiro, şeker, ekmek, pasta, kızarmış tatlılar ile içecekler bu ek ürünlerin idarenin dizisini değişmez ve kesinlikle alkol içmemeye sadece esnasında eğer Bonn çorbası, yorumları haklı.

Birçok diyetin aksine, bu iyidir çünkü düzenliliği sadece isteğinize bağlıdır.

Diyete sıkı sıkıya bağlı kalarak, buBonn çorbası, kilo vermek bile umutsuz umut vermek yorumlar kesinlikle belki de sonsuza dek uzun bir süre için fazladan kilo kurtulmak için yardımcı olacaktır.

Bonn çorbası 2019

Bonn çorbası 2019

Related news

 • Avustralya dini: misyonerler sonucunda ikili inanç
 • Polip ve Hamilelik
 • Kuru mısır. Nasıl savaşılacağını
 • Yüz için salatalık: yarar ve zarar, maskeler için tarifler
 • Kurdele Oyası Gelincik Çiçeği Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

 • Bonn çorbası

  Bonn çorbası


  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası

  Bonn çorbası