Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruzBiz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz

24.05.2019

Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 58

Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarus'a gidiyoruz.

Seyahat etmek için, zorunlu olarak değilçok para harcamak. İyi dinlenebileceğiniz ve en önemlisi - ucuz olan harika yerler var. Böyle bir karar Beyaz Rusya'ya bir yolculuktur. Bu ülke mimari anıtlar açısından zengindir. Hayatı ve gelenekleri de ilginç. Her turisti ziyaret etmek için özellikle tavsiye edilen birkaç yer var.

Eski başkent

Minsk şartlı olarak yeni ve eski bir şehre ayrılıyorAyrıca üst şehir denir. Bu konum tüm turistik rotalarda ilktir. Merkezi - Özgürlük Meydanı ve daha önceki - Napolyon Meydanı, haklı olarak şehrin "kalbi" olarak kabul edilir. Bir zamanlar pazarlar ve dükkanlar vardı, şehir yetkilileri ile tanıştı ve konaklarda yerel aristokrasi yaşadı. Bugün 17. yüzyılın başlarında inşa edilen belediye binasını ve diğer tarihi eserlerin yanı sıra asfalt yollarda gezintiye çıkabilirsiniz. Minsk'te bir otel için önceden rezervasyon yaptırmaya değer. şehri görmek ve rahat bir ortamda yaşamak isteyenler için mükemmel bir çözüm olacaktır.

Dudutki

Beyaz Rusya kültürünü müzeyi gezerek öğrenebilirsiniz."Dudutki". Ptich nehrinin başkentine 40 km uzaklıktadır. Bu müze çok büyük: 160 hektar kaplar. Geçmiş yüzyılların il yaşam tarzına dalmak, eski el sanatları, halk gelenekleri ve yaşam tarzı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu noktada her şey çok gerçekçi. Burada eski bir fırında kendi somunınızı pişirebilir ve çömlekçi veya demirci olarak deneyebilirsiniz. Atmosfere dalmak yardımcı olacak ve tarihi yeniden inşası. Bölgedeki otantikliğin uzmanları için, içinde uyuyabileceğiniz ve banyo yapabileceğiniz bir kır evi vardır. Antik çağın en ince ustaları için, samanlıkta konaklama düzenlenebilir.

Shults

Nesvizh, küçük bir kasabadır.mimari manzaraları uğruna ziyaret etmek. Buradaki temel hazinelerden biri, 16. yüzyılda inşa edilmiş olan Tanrı'nın Bedeni Kilisesi'dir. Tapınağın içi çok sayıda fresk ve kabartmadan oluşuyor ve ana sunak "Son Akşam Yemeği" ile dekore edilmiştir. Kilisenin bodrum katında, Radziwilllerin hanedanının bir türbesi vardır. Şehrin diğer cazibe merkezleri arasında Nesvizh Kalesi ve 16. yüzyılda inşa edilen Belediye Binası'nın yanı sıra Nesvizh'den Slutsk'a giden yolu birbirine bağlayan Slutsk Brama - kemerli kapılar da bulunuyor.

Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruzBiz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz

Related news

 • E vitamini yağı faydaları
 • Fincan pastası Tarifi
 • EVDE KENDİ KENDİNİZE ŞIK VE DOĞAL ÖRGÜLÜ TOPUZ MODELİ YAPMAK İSTERMİSİNİZ
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Sev Beni Final izle 16. Bölüm 17 Ekim 2019-2020-2020

 • Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 33

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz


  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 17

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 65

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 30

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 12

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 89

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 71

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 21

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 84

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 62

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 21

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 86

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 60

  Biz bütçeyle seyahat ediyoruz: Belarusa gidiyoruz 39