Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz

Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz

19.04.2019

Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 6

Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz

Yaz aylarında arkadaşlarla bir araya gelmek ne kadar güzeldoğada ya da yazlık ve taze havada lezzetli şiş kebap pişirmek! Böyle bir tatilin önemli bir detayı uygun seçilmiş bir mangal olacaktır. Bugüne kadar, pazar ve çevrimiçi mağazalar çok sayıda parça bulabilir: dövme, tuğla, metal ve taş. Belirli bir arsaya uygun bir damak için bir mangal seçmek önemlidir. Köşeler ile tutturulmuş beş tabaktan oluşan, bacaklarda monte edilmiş yapı, en ilkel ve kullanımı kolay olarak kabul edilir.Yazlık rezidans için barbeküHızla paslanmaz çelikten imal edilmiştirmonte edilir ve demonte edilir, az yer kaplar. Ayrıca, piknik meraklıları genellikle küçük bir boyuta sahip olan ve bir saplı küçük bir çantada taşınırken toplanan bir manken valizini seçerler. Daha ciddi bir tasarım, bir baca ile bir çatı ve oldukça büyük bir boyut ile kaplı yeterince büyük bir mangal olan mobil modeldir. Küçük tekerlekler ve saplar pahasına hareket ettirilebilir. Bu tür bir barmen, sadece hafta sonu için dinlenmek için buraya gelenler için uygundur. Yazlık ve özel evler için daha uygun bir seçenek, taş, tuğla veya ferforje yapılmış büyük bir sabit yapı olarak adlandırılabilir. Buna ek olarak, bu tip ürün, ürünün mükemmel bir şekilde süslenmesini sağlayacaktır. İstenirse, kendiniz inşa edebilirsiniz.

Taşlı mangal

En basit, ancak kullanımı kolayYapılar evler için taş mangırlar. Doğru, az miktarda şiş kebabı, kızartmayı veya kümes hayvanlarını etin üzerinde pişirebilirler. Böyle bir mankenin inşa edilmesi çok kolaydır, ama bir ocak gibi, çok güzel görünecektir. Böyle bir ürünle, taş ısıtıldığında çatlama yeteneğine sahip olduğunuzda daha dikkatli olmanız gerekir.

Yazlık yazlık fotoğraf için barbekü

Tuğla mangal

En yaygın ve güvenli olankızartma şiş kebap için ürün, tuğladan yapılmış. İlk olarak, daha uzun bir servis ömrüne sahiptir ve açık havada bulunan bir fırındır. Ayrıca, küçük "meslektaşları" ndan çok daha fazla işlevi vardır, yani ızgarada kızartma et ve sebzeler, ızgarada yemek pişirmek, pişirme fırını, tütsü, fırın ve diğer takviyeleri. Yiyecekleri kesmek ve yemek saklamak için ek masa başları ve raflar ile birlikte, evler için bu kadar çılgın, lezzetli ve sağlıklı yemeklerin hazırlanmasında vazgeçilmez bir yardımcı olacak. Bu fırın, özel olarak belirlenmiş bir piknik alanında, çatının altında veya açık havada bulunur. Ve her koşulda ürün çevre tarafından etkileneceğinden, tuğla bu tür inşaatlar için en başarılı ve aşınmaya dayanıklı malzemedir. Sonuçta, neme ve sıcaklığa karşı yüksek direnci vardır, ayrıca ısıya karşı çok dayanıklıdır.

taş barbekü

Tuğla seçimi

Vermek için bir mangal yapmak içinsilikat ayrılır, hava boşlukları ve kırmızı fırın ile refrakter uygun bir tuğla seçin. Birinci ve üçüncü versiyonlar yüksek sıcaklıklardan çok kötü etkilenir. Yani, bir ocak oluşturmak için uygun değildir. Refrakter görünüm çok dayanıklıdır ve yüksek sıcaklıklarda iyi hissettirir. Bununla birlikte, kış mevsimi için tipik olan donları tolere etmez. Bu nedenle, onu kullanmamak daha iyidir. Özel bir kırmızı soba yapım malzemesi kaldı. Sadece bunun dışında bir ev ocağı ve bir damak için mangal yapıyorlar. “Sokak sobaları” modellerinin fotoğrafları ve çizimleri, bu tür ürünleri satan mağazaların kataloglarında çok sayıda bulunabilir.

Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz

Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz

Related news

 • Straplez Mini Elbiseler 2019
 • Erkeklerde Erken Boşalmayı Önleme Yolları
 • BEBEKLER İÇİN PUF KABARIK YORGAN NASIL DİKİLİR
 • 11 maddede Putin’in dünya görüşü
 • Kepekten kurtulma yöntemleri

 • Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 66

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz


  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 66

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 75

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 39

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 80

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 86

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 28

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 36

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 29

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 21

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 12

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 51

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 47

  Bir yazlık rezidansta barbekü: biz en iyisini seçiyoruz 85