Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede 2019

Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede 2019 Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede?

Bilindiği gibi ipotek kredisi almakbugün için çok popüler bir prosedür. Bununla birlikte, çoğu banka zorunlu hayat ve sağlık sigortası olan borçlulara belirli taleplerde bulunur. Ancak, birçok hala soru var. Pek çok insan, özellikle bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası yapmak için gerekli olup olmadığına, özellikle de bunun için oldukça iyi bir miktar para ödeyerek ilgilenmektedir.

ipotek için hayat ve sağlık sigortası

Neyin gerekli olduğu sorusuna cevap vermekVerilen prosedür ya da değil, politikanın elde edilmesi sürecini daha ayrıntılı olarak ele almak gerekmektedir. Ayrıca, kredi almak isteyen kişiyle ilgili olarak sigortaların yararlarına ve olası faydalarına da dikkat edilmesi önerilir.

Sigorta ne sağlıyor?

Herkes parayı biliyorYaşam alanı edinimi, bir kural olarak, oldukça uzun bir süre (30 yıla kadar) için verilir. Bu uzun vadeli krediler bankalar için çok karlı değildir, çünkü bu süre zarfında müşteriye herhangi bir şey gelebilir.

Sorunu bu yönden ele alırsak, o zamanBu durumda, kredi kuruluşunun faydalarından bahsediyoruz. Borçlu için benzer bir sertifika elde etmek için herhangi bir avantaj var mı? Tabii ki varlar.

Örneğin, borç alanın yaralanması durumundaiş için iş göremezliğine yol açacak, o zaman bu durumda aylık ödeme yapmanın imkansızlığı için bankaya büyük bir komisyon ödemek zorunda kalmayacak. Bu durumda, ödeme sorumluluğu poliçe sahibine düşer. Özürlü grup 1 ve 2'nin elde edilmesi durumunda, borçlu ek masraflara karşı sigortalanacaktır. Oldukça büyük bir kredi alan bir bankanın müşterisinin ölümü halinde, akrabalarının borçlarını geri ödemek zorunda kalmayacakları.

Basitçe söylemek gerekirse, sigorta şirketiBorçlu ile ilişkili olan veya diğer koşullardan kaynaklanan tüm zararları karşılar. Aynı zamanda, krediyle alınan yaşam alanı hiçbir yere gitmeyecek. Borçlunun veya kendisinin akrabalarının mülkü olmaya devam edecektir.

ipotek için sogaz hayat ve sağlık sigortası

Sigortalı olayın meydana gelmesinden hemen sonraBanka hakkında olayı bilgilendirir, aylık ödemelerin artacağı riski sıfırlar. Ayrıca, bazı insanlar hayat ve sağlık sigortasını karıştırır. Son 2 seçenek ipotek kredisi süresi boyunca geçerlidir. Bu, her yıl sertifikanın ödenmesi gerekeceği anlamına gelir. Ayrıca, borç bakiyesine dayalı olarak, sigorta üzerinde yeniden faiz hesaplaması yapılacaktır. Bu nedenle, bu hizmeti vermeden önce birkaç kez düşünmeye değer. İpotek için daha ucuz hayat ve sağlık sigortası bulmak en iyisidir. Bu durumda, birkaç önemli nüansa dikkat edilmeye değer. Ne aramalıyım?

Daha ucuz nerede?

Hayat sigortası trafiğinin hesaplanması hakkında konuşursakve bir ipotek içinde sağlık, hepsi bireysel koşullara bağlıdır. Faiz oranı, mortgage kredilerinde kalan borç tutarının% 0,5 ila% 2,5'i arasında olabilir. Tabii ki, oldukça büyük bir kredinin yüzlerce hatta müşterinin cebi için dövmek zor olacak.

Kayıt sırasında mümkün olduğunca tasarruf etmekipotek içinde hayat sigortası ve sağlık, bu SKs kredi kurumunun ortakları olduğu bankanın çalışanı ile açıklığa kavuşturmak için değer. Bu durumda, her bir firma ile tanışmak ve mevcut faiz oranlarını değerlendirmek mümkündür.

Sigorta şirketlerinin siteleri çevrimiçi olmasına rağmenHesaplayıcılar, her zaman tam olarak çalışmazlar, yani müşterilerin bireysel parametrelerini hesaba katmazlar. Kuruluşla iletişim kurmak ve yöneticiyle kişisel olarak iletişim kurmak çok daha uygun.

Sigorta nasıl hesaplanır?

Tabii ki, ilk etapta herkesBir sertifika elde etmek için faiz oranlarında önemli bir artışa yol açabilir. Şirketin çalışanlarının borçlunun yaşına dikkat etmesi akılda tutulmalıdır. O genç değilse, o zaman, elbette, komisyon daha yüksek olacaktır.

Ayrıca hayat sigortası yapan müşteriler veBir ipotek sağlık, bir sağlık muayenesinden geçmesini isteyin. Kronik hastalıkların ve diğer hastalıkların varlığına ilişkin verilere dayanarak, sigorta sertifikasının nihai maliyeti hakkında bir karar verilecektir.

Ingosstrakh mortgage için hayat ve sağlık sigortası

Kural olarak, erkekler ödemek zorundaformun alınması için büyük miktarlar. Bu, bilimsel kanıt ve ölüm istatistiklerinden kaynaklanmaktadır: maalesef, daha güçlü cinsiyet temsilcileri kadınlardan daha az yaşar.

Ayrıca, faiz oranındaki bir artış daMüşteri tarafından tutulan pozisyonu etkiler. Zararlı üretimde tehlikeli koşullarda çalışıyorsa, büyük olasılıkla, fazla ödeme, daha da yüksek olacaktır. Ayrıca, kredi tutarı ve ipotek ödeme süresinin süresi de dikkate alınmaktadır. Ayrıca, sigorta organizasyon yöneticisi her zaman müşterinin harici verilerini değerlendirir. Çok fazla kilo, sigara ve içkiden muzdaripse, o zaman bu da aşırı ödemelerdeki artışı etkileyen olumsuz bir faktördür.

Sigorta iadesi ve iptali

Bazen müşterileri ortaya çıkarırSigorta formu, ama birden fazla fazla ödeme yaptıklarını aniden. Bu durumda, ipotek için alınan politikanın gerçekten bir geri ödeme yapabilirler. Ancak, bunun çok kısa bir süre verildiği hesaba katılmalıdır. Genellikle birkaç günden fazla değildir. Daha kesin terimler sözleşmede bulunabilir, orada yazılmalıdır.

Ayrıca öğelere dikkat etmeye değersigorta hesaplaması ve geri ödeme olasılığı ile ilgili sözleşme. Birleşik Krallık'ın kendi takdirine bağlı olarak bir sözleşme yapma hakkı vardır, bu nedenle müşterinin herhangi bir tazminat beklemesine hakkı olmayan mallar olabilir. Özenli olmaya değer ve yöneticiye bir kez daha bir soru sor.

Rönesans yaşam ve sağlık sigortası ipoteği

Herhangi bir sonuç olmaksızın, hayatları ve sağlıkları faaliyetlerinin doğası gereği sigortalı olduğundan, sadece askeri sigorta poliçesinden vazgeçebilir.

Hangi durumlarda sigorta şirketi ödemeleri reddedebilir?

Daha önce söylendiği gibi, imzalamadan önceayrıntılı olarak incelenmelidir. İçinde ödeme şartları mutlaka detaylı olarak belirtilmelidir. Sigortalı bir olay meydana geldiğinde ödenecek tutarın büyüklüğünün belirtildiğinden emin olmak önemlidir.

Sözleşme sigortalılık yükümlülüklerini öngörüyorve sigortacının kendisi. Bu çok önemlidir, çünkü bazı nüanslar kağıtlarda belirtilmediyse, bu durumda şirket ödemeleri kolayca reddedebilir.

Kural olarak, tazminat almak içingerekli belgeleri toplar. Bu görev poliçe sahibi tarafından karşılanır. Bir sigorta olayı olarak sınıflandırılamayacak bir olayın meydana gelmesi durumunda, SC'nin ödemeyi reddetmesi hakkına sahiptir.

tasarruf sandığı

Bu kredi kurumunda sadeceYeni bir yaşam alanı satın almak için oldukça iyi bir miktar para kazanın, ayrıca sigorta poliçelerini de yapın. Bu durumda, 11 milyon ruble kadar ipotek ihraç eden herhangi bir banka müşterisi belgeleri almaya hak kazanır.

Hayat sigortası için ödeme tutarı hakkında konuşursak"Sberbank" da bir ipotek ve sağlık, sonra ücret 130 bin ruble. Ancak, yine tüm borçluların bireysel parametrelerine bağlıdır. Benzer programlar sunan diğer kuruluşlar da dikkate alınmalıdır.

vtb 24 hayat ve sağlık sigortası ipoteği

"VTB 24": ipotek için hayat ve sağlık sigortası

Bu banka ayrıca müşterilerine sunarfonların alınmasından hemen sonra bir politika yayınlama fırsatı. Ancak, bu durumda, koşullar "Sberbank" dan çok daha karlı olacaktır. Bu durumda, VTB'de bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenleyen müşteri, seçilen konutun toplam değerinin% 0.21'ini ödemek zorunda kalacaktır. Ancak, Rusya Federasyonu'ndaki çoğu vatandaş hala uzun süredir piyasada olan ve bu süre zarfında çok sayıda olumlu geri bildirim toplayan İngiltere'ye başvurmayı tercih ediyor. Onları daha detaylı düşünmeye değer.

Sogaz: ipotek için hayat ve sağlık sigortası

Bu organizasyonun ana avantajıBu müşteriler sadece şirketin ofisine değil, resmi web sitesinden de para kazanabilirler. Kural olarak, uygulamadan çıktıktan sonra, kullanıcı kuruluş yöneticisi tarafından geri çağrılır ve koşulları müzakere eder.

Bir başka önemli kayıt anıSogaz'da bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası, bu durumda bir ön koşul olan bir tıbbi muayenenin tamamen ücretsiz olmasıdır.

ipotek için hayat ve sağlık sigortası

Sigorta bedelinden bahsedersek, o zamanBorçlunun hayatı söz konusu olduğunda% 0.17 olacak. Ayrıca çok ilginç bir servis var. Bu "borçluların sorumluluk sigortası" denir. Kredinin geri ödenmemesi durumunda, sertifika için fazla ödeme, dairenin toplam fiyatının% 1.17'sine karşılık gelir. Ancak, her şey belirli bir bankaya, kredi miktarına ve geri ödeme süresine bağlı olduğundan, belgelerin kuruluşun çalışanından nihai maliyetini açıklığa kavuşturmak faydalı olacaktır.

"RESO"

Bu durumda entegre bir şeyden bahsediyoruzHayat, sağlık ve daha fazlasını içeren sigorta. Ayrıca, müşteri çalışma kapasitesi veya maluliyet kaybı durumunda korunacaktır. Bu sayede, RESO'daki ipotekler için hayat ve sağlık sigortası, borçlulara büyük avantaj ve avantaj sağlamaktadır.

Özürlülük, hastalık veyamüşterinin ölümü, şirket bağımsız olarak borcunu borcu üzerinde bir denge öder. Borçlunun varisi de borçlar için endişelenmeyecek. Buna ek olarak, bu tür paket sigortası, edinilen malın korunmasını içerir. "RESO" da kişisel koşullar için bir sertifika düzenleyebilirsiniz. Bu çok uygundur, çünkü her insan hayatta farklı durumlara sahip olabilir.

Ancak, bu SC, banka için benzer bir kağıt alabileceğiniz tek yol değildir. Diğer seçenekleri düşünün.

"Rönesans"

Bu İngiltere'nin ana aktivitesiBorçluların hayatı ve mülkiyeti için politikaların oluşturulmasında tam olarak yer almaktadır. Ana sigorta davalarına ek olarak müşteri, kendisine veya mallarına ne olabileceğini kendi versiyonlarını da belirtme hakkına sahiptir.

Kayıt masrafından bahsedersekMortgage için "Rönesans" yaşam ve sağlık sigortası, daha sonra bu durumda, münhasıran belirli bir müşterinin özel verilerine dayanarak münferit olarak hesaplanır. Ancak, formun asgari maliyeti 2.5 bin ruble.

"Ingosstrakh"

Bu şirket ilk beşte biriRusya Federasyonu sigorta şirketleri. Burada mortgage kredileri için oldukça ucuz bir hayat sigortası kurabilirsiniz. Kredi miktarı 11 milyon rubleden fazla değilse, o zaman sigorta ve müşteri hizmetleri için sipariş formu yaklaşık 16.5 bin ruble ödemek zorunda kalacak. Böylece, Ingosstrakh'da, bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası, seçilen konutun toplam değerinin yaklaşık% 0.22'sine mal olacaktır. Bu, genel bir kredinin faiz oranını düşürmek isteyen müşteriler için elverişli koşullardan daha fazlasıdır.

ipotek vtb için hayat ve sağlık sigortası

"Rosgosstrakh"

Bu sigorta kuruluşu da kullanıyornüfus arasında büyük popülerlik. Çok düşük fiyatlar sunuyor. Birleşik Krallık'ta kapsamlı bir program için konut sigortası yapılmışsa, bu durumda sertifikanın değeri toplam maliyetin% 0.2'sini geçmeyecektir. Ancak, bu durumda, ipoteğin verildiği bankanın dikkate alınması gerekecektir. Ayrıca borç verme, faiz oranları, gayrimenkul türü ve çok daha fazlası dikkate alınmıştır. Tüm borçlular ayrıntılı bir kontrolden geçmelidir.

Yine de, Rosgosstrakh'da, bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası oldukça ucuzdur, bu yüzden bu organizasyon dikkate değer.

Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede 2019

Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede 2019

Related news

 • İNCİLİ HAVLU DANTELİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Evde Fındık Lahmacun Yapımı Videosu
 • Yumurta Diyeti İle 3 Günde 3 Kilo
 • Karadut Pestili Tarifi
 • Cevizli Radika Salatası

 • Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede


  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede

  Bir ipotek için hayat ve sağlık sigortası düzenlemek daha karlı nerede