Bion 3: ne ve nasıl alınırBion 3: ne ve nasıl alınır
Bion 3: ne ve nasıl alınır

"Bion 3": ne ve nasıl alınır?

Düzgün ve sıklıkla yemek yemek her zaman mümkün değildir.Biz strese boyun eğiyoruz ve sonuçta, tüm bunlar gastrointestinal sistemin çalışmasında bozukluklara yol açabilir. Böylece, mikroelementler, vitaminler ve minerallerin kaybı vardır ve bu da koruyucu özelliklerinin zayıflamasına yol açar. Bu problemle başa çıkmak için, bağırsak mikroflorasını korumak ve restore etmek için "Bion 3" içeren probiyotik kültürlerin kullanılması gerekmektedir. Bu preparatta üç canlı probiyotik kültür vardır, mikroflorasının düzenlenmesi nedeniyle uzun süre bağırsağın kararlı bir şekilde çalışmasını sağlarlar. Böylece, esenlik gelişir ve vücudun savunması artar.

"Bion 3" - ilacın bileşimi ve vücuda etkisi

Ilaç tabletlerde mevcutturoral uygulama için amaçlanmıştır. Bifidobacterium bifidum MF 20/5, ve Lactobacillus gasseri PA 16/8 ve Bifidobacterium longum SP 3/7: Üç yaşayan kültür oluşmaktadır. Hatta "Bion 3" de bir çok farklı vitamin ve mineraller bulunmaktadır: B2 vitamini, A, C, B1, E, B12, D3, B6, biyotin, nikotinamid, asit, folik asit, pantotenik, kalsiyum, molibden, demir, magnezyum, iyot , selenyum, manganez, krom ve çinko içerir.

Bu ilacın alımı, bağırsak mikrokloflorasını, su-elektrolit dengesini, vitamin ve minerallerin eksikliğini gidermek ve böylece vücudun bağışıklığını arttırmak için normalleşmeye yardımcı olur.

İlaç üretiminde "Bion 3" uygulanırözel teknoloji, bu nedenle yaşayan bakteriler gastrik sıvı ile etkileşime girmez, ancak çoğunlukla kendi yararlı etkiye sahip oldukları bağırsaklara girerler. Vücut aynı zamanda vitaminleri ve eser elementleri de alır, bu da onu daha da zorlaştırır ve zararlı bakterileri daha etkili bir şekilde savaşmaya yardımcı olur.

"Bion 3": kullanım talimatı

Bu ilaç uzun süre alınabilirzaman, özellikle kışın ve ilkbaharda alımının yanı sıra sağlıklı bağırsak mikroflorasının sürekli bakımı için mineral ve vitamin eksikliği varsa. "Bion 3" al, bir aydan daha uzun olamaz. Bu ilacın bir tabletinde vücudun normal çalışması için gerekli tüm vitamin, mineral ve eser elementlerin günlük normu içerir.

"Bion 3" de aynı zamanda içerdiği de unutulmamalıdır.Vücudun düzgün çalışması gereken besinler, dengeli ve çeşitli bir diyete alternatif olamaz.

Bir gün bir hap "Bion" almalı, bir bardak sıvı içerken bütün olarak yutulmalıdır. Bu kuralı aşmanız tavsiye edilmez.

Bazı hastalıkların tedavisi sürecindeantibiyotik almak zorunda. Fakat sonuç olarak, bağırsak mikroflorasının dengesi sıklıkla bozulur. Bu gevşek bir tabure görünümünü gösterebilir. "Bion 3" ilacı, içindeki probiyotik kültürlerin varlığı sayesinde, bağırsaktaki mikrofloranın durumunu ve bozukluğun ortaya çıkışının erken evrelerinde rejenerasyonunu düzenlemeye yardımcı olur. Ayrıca, antibiyotiklerin etkisi altında, önemli mikro elementler ve vitaminler vücuttan çıkarılır, bu ilacın alımı bunların yenilenmesini sağlar.

Reçeteli antibiyotikler varsa, o zaman onun"Bion" un alımı ile başlamak gerekir. Bu durumda ilacı alma süresi bir ayı geçmemelidir. Bir günde, bir tablet alınır, bir bardak sıvı ile yıkanır.

"Bion" un ilaç olmadığı unutulmamalıdır.Bir ilaç, biyolojik olarak aktif bir katkı maddesidir. İlaçtan farkı, vücuttaki süreçler üzerinde hiçbir etkisinin olmamasıdır, sadece vücuda, işlerinde rahatsızlıklara yol açmayan gerekli maddeler ve elementler ek olarak sağlanır. "Bion", disbiyozun önlenmesi ve minerallerin ve vitaminlerin yenilenmesi için alınır.

Bion 3: ne ve nasıl alınırBion 3: ne ve nasıl alınır

Related news

 • Sütlü İncir Tatlısı İncir Sütlüsü Videosu
 • Fırında çipura dolması ile Etiketlenen Konular
 • Doğru ışıkla pazartesi sendromuna son verilebilir
 • Kadınların Güzelliğine Damga Vuran Hatalar
 • Samsung Galaxy Note 2 Wallpaper 720x1280

 • Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır


  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır

  Bion 3: ne ve nasıl alınır