Bilgisayardan Play Market e basit kayıt 2019

Bilgisayardan Play Market e basit kayıt 2019 Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

Bilgisayardan "Play Market" 'e basit kayıt

Şimdi bu özellikle ilgileneceğiz,bilgisayar aracılığıyla "Oyun Pazarı" na kayıt olarak. Pek çok kimsenin görevi, önümüzdeki görevi nasıl değiştireceğini bilir. Ve daha sonra bir bilgisayarla uygulamanın nasıl kullanılacağı da. Aslında, anlarsanız, o kadar da zor değil. Her durumda, acemi kullanıcı bile belirlenen görevi üstesinden gelebilir. Bilgisayardan "Oyun Pazarı" na kayıt nasıl yapılır? Bunun için ne yapılması gerekiyor? Şimdi anlamaya çalışalım.

bir bilgisayar vasıtasıyla oyun pazarına kayıt

Uygulamanın tanımı

Ancak bundan önce biz ne olduğumuzu anlamalıyız.genel olarak uğraşıyoruz. Bu bilgiler yeni başlayanlar kadar gelişmiş kullanıcılar için yararlı değildir. Önemli olan, bugünkü programımız "Android" için oyunlar ve eklentiler indirip yüklemeye yardımcı olan bir yardımcı programdır.

Buna ek olarak, yardımcı olacak "Playmarket"Belli bir yazılımı güncellemeniz gerektiğini bildirir. Gördüğünüz gibi oldukça kullanışlı bir uygulama. Ancak kayıt yaptırmak bazı zorluklara neden olabilir. Özellikle İnternet ve genel olarak bilgisayarla tanışırsanız. Ama korkma. Küçük bir bilgi - ve tüm süreç hızlı ve sorunsuz geçecektir.

"Yaşlı erkekler"

Bilgisayar aracılığıyla "Play Store" da çeşitli yollarla kayıt yapılabilir. Ve birincisi daha gelişmiş kullanıcılar için uygundur. Şimdiye kadar "Google" hizmetlerini kullananlar.

Tek yapmanız gereken sadecesistemde yetkilendirme iznini seçin ve ardından sitenin tüm olası hizmetleri arasından Google Play'i tıklayın. Bu Play Store ile aynı şey. Ama sadece bilgisayarda. Prensipte, bu seçenek her zaman bilgisayarda "Play Market" 'e nasıl kayıt olacağınızı anlamamaktadır. Ne de olsa, Google'da varolan bir hesabı kullanarak benzer iki programda yetkilendirileceksiniz.bilgisayar üzerinden kayıt yapmak ve kayıt yapmak için pazar oynamak

Sıfırdan

Başka ilginç bir yaklaşım vargörevin çözümüne. Play Store'da bir bilgisayar kullanarak kaydolmak çok basit bir konudur. Yapmanız gereken tek şey, bir veya başka bir barındırma üzerinde yeni bir e-posta kaydı yapabilmektir.

Google Play'i hiç kullanmadıysanızveya Market Çalın, o zaman bu şekilde. Resmi Google sayfasına gidin ve ardından sağ üst köşeye bakın. Bir "Oturum Aç" düğmesi olacaktır. Üzerine tıklayın.

Sistemde oturum açma penceresini açmadan önce. "Yeni bir hesap kaydettir" düğmesine tıklamanız gerekecek. Hazır mısın Sonra neler yapılabileceğini düşünmeye devam edelim. Bilgisayarda "Play Market "'in kaydından sonra - o kadar da zor değil. E-posta hesabının yalnızca tüm Google hizmetlerine bağlı olduğunu anlamak için yeterlidir.

Gereksinimlerin doldurulması

Yani, sizinle birlikte kayıt sayfasına geldikyeni hesap. Burada sadece erişilebilecek tüm alanları doldurmanız gerekiyor. Neden? Girdiğiniz daha fazla veri, sizin için daha iyi. Sonuçta, bazı sahtekâr olmadığının kanıtı. Bu nedenle, kayıt sırasında önerilen tüm alanları mümkün olduğunca eksiksiz doldurmak daha iyidir.bilgisayardaki oyun piyasasında kayıt

Cep telefonu numaranızı eklediğinizden emin olun.telefon. Bu son derece önemlidir. Sonuçta, bilgisayar üzerinden "Android" kaydı için "Play Market" içinde geçerse, o zaman bir şekilde telefonu hesaba bağlamanız gerekir. Ve sadece telefon numarası burada yardımcı olacaktır. Aksi halde, fikri uygulamak mümkün olmayacaktır.

Gelecekteki hesabınızı orijinal olarak düşününAdın yanı sıra yetkilendirme için şifre. Birkaç kez tekrarlanması gerekecek. Daha doğrusu, iki. Birincisi şifrenin kendisini, ikincisini - onaylamaktır. Ayrıca, tüm alanlar doldurulduğunda (isminize ihtiyacınız var ve hayalinizdeki değil), pencerenin sağ alt köşesindeki "Register" a tıklayın. Ve hepsine, e-postan var.

Hesabınıza giriş yapmak

Ama şimdi ne yapmalı? Bilgisayar aracılığıyla "Play Market "'e kayıt işlemi tamamlandı. Akıllı telefonunuzu alıp uygun programı açmalısınız. Hazır mısın Daha sonra uygulama ile çalışmaya devam ediyoruz.bilgisayardaki oyun pazarına kayıt olun

Şimdi hesap seçimine sahip olacaksın. Yeni bir hesap (bir bilgisayarla aynı şekilde) kaydedebilir veya mevcut bir tanesini kullanabilirsiniz. "Mevcut" üzerine tıklayın. Giriş penceresi açılır. Ardından, yeni posta adresinizi "Google" adresinde ve şifresini girip girmeniz gerekiyor. "Tamam" a tıklayın ve bir süre bekleyin.

Önemli! Şu anda bir mobil internet bağlantınızın olması ve cep telefonundaki balansın "artı" olması gerekiyor. Aksi halde, fikir başarılı olmaz. Böylece, bağlantı kurulduktan sonra yeni bir Play Market hesabına yönlendirileceksiniz. Programın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz! Hiçbir şey karmaşık değil, değil mi?

Bilgisayarla çalışma

Şimdi biliyoruz nasıl"Play Market" e kayıt olun. Programı kullanmak için bilgisayarda ek bir yazılıma gerek yoktur. Örneğin, indirmeleri doğrudan dizüstü bilgisayarınızdan kolayca ve kolayca yönetebilirsiniz. Ve bu son derece yararlıdır. Ama nasıl yapmalı?

Tek yapmanız gereken giriş yapmakGoogle’ın Google’daki web sitesi. Ardından, uygulamalar ve oyunlar listesinden istediğiniz yazılımı seçin ve ardından yeşil "İndir" düğmesine tıklayın. Sürenin sona ermesinden sonra, indirilen verileri doğrudan akıllı telefonunuzu kullanarak bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Harika, değil mi?Bilgisayarınızda oyun piyasasına nasıl kayıt olunur

Sadece emin olmak için gereklidirgerekli hesaptan giriş yapmış. Bu soru, Google’da birkaç e-posta adresine sahip olanlar için geçerlidir. Bir hata yaparsanız, akıllı telefonunuzdan Google Play'den bir indirme görmezsiniz. Ve ya başka bir hesaptan giriş yapmanız gerekiyor, yoksa yazılımı tekrar bilgisayardan indirmeniz gerekiyor.

Kaybedersen

Fakat olayların gelişiminden bir tane daha var. Daha ziyade, yeni bir kullanıcı kaydettirmek değil, hesap bilgilerinizi aniden kaybederseniz ne yapacağınız ile ilgilidir. Bu durumdaki umutsuzluk buna değmez. Sadece şifreyi Google'ın e-posta adresine geri yüklemek yeterli.

Fikri telefon aracılığıyla uygulayabilirsiniz vebilgisayar aracılığıyla. "Google" sayfasına gidin ve "Şifrenizi mi unuttunuz?" U seçin. Gizli bir cevapla bir güvenlik sorusunu cevaplayabileceğiniz bir pencere açacaksınız. Bu olmadan, görevle baş etmek neredeyse imkansızdır.

Yine de, "Play Store" hakkında konuştuğumuzdan,Daha sonra her kullanıcı bir telefon numarası kullanarak hesabını geri yükleyebilir. Bunu "Google" sitesinde yapmak için uygun seçeneği seçmeniz ve ardından bir güvenlik kodu alana kadar beklemeniz gerekir. Tarayıcı sayfasında uygun alana girilir. Ve hepsi bu, şimdi kendiniz için yeni bir şifre ile gelebilirsiniz. E-postaya erişim ile birlikte, önceki Play Market ile çalışma fırsatı size geri dönecektir.bilgisayar kullanarak oyun piyasasında kayıt

Gördüğünüz gibi, bu bir hesabın kaydıBir bilgisayar kullanarak program oldukça basittir. Evet ve bu gadget'ı kullanarak "Play Store" u kullanın. Seçeneklerden birini (mevcut posta veya yeni posta ile hesap) seçin ve sonra onu uygulayın. Bu kolay! İşte "Play Market" de böyle basit bir kayıt. Uygulamayı kullanırken bilgisayara ek yazılım yüklemeniz gerekmez. Sadece hesabınızı Google'ın e-posta adresinden kullanın.

Bilgisayardan Play Market e basit kayıt 2019

Bilgisayardan Play Market e basit kayıt 2019

Related news

 • Lebeniye Çorbası Yapımı Videosu
 • Haşlama İçli Köfte Tarifi
 • Bıyık (balık). Bıyık: fotoğraf ve açıklama
 • Sosyal İlerleme
 • OPG Kovan. Kazan organize suç örgütü Haydar Zakirov

 • Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt


  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt

  Bilgisayardan Play Market e basit kayıt