Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 2019

Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 2019
19.08.2019

Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 16

Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha

Popülerin ana karakterlerinden birinin cazibesiAnime "Naruto", yalnızca kişisel gelişimin motoru haline gelen geleneksel talihsiz kadere değil, aynı zamanda da dayanır. Savaş sanatı hatta diğer karakterlerin aynı derecede etkileyici yetenekleri fonunda, dikkat Sasuke Uchiha layık ve yeteneklerini etkileyici bir cephanelik dünya çapında hayranları ilham veriyor.

MASA'nın yazarı Masashi Kishimoto, Sasuke'yi yaratırkenÜçüncü Hokage atası çizim, arsa onuruna en genç Uchiha seçildi olduğunda Japonya, Sarutobi Sasuke tarihinin önemli bir rol oynadığı bir tarihsel figür anısına saygı duruşunda manga adını sergiledi. Klanın adı büyük olasılıkla "uchiva" ya bağlı bir fanatiktir. Uchiha klanının simgesi olan fan.

Genellikle adı başka bir yazım var -Uchiha. Her iki seçenek de doğrudur ve farklılıklar Japonca özel olarak tasarlanmış transkripsiyonlarla açıklanmaktadır. Polivanov Kiril transkripsiyonu Latince için Hepburn için, Uchiha'da benziyor - Sasuke.

Sasuke doğuştan teknikleri

saske tekniğiUchiha klanının uzmanlığı benzersizdirSharingan'ın kabiliyeti. Görsel olarak, bu teknik, kara sembollerin resmi olan zengin bir kırmızı renk düzeninde irisin anında bir değişimi olarak kendini gösterir. Sembollerin karmaşıklığı, gelişim düzeyini belirtir. Sasuke için Sharingan'ın teknikleri statüdedir, çünkü ağabeyi Itachi en yüksek dereceyi Mangakyo Sharingan'a sahiptir.

Bu tekniğin trajik özelliğiUyanışı ve gelişimi için koşullar. Sharingan yalnızca şiddetli stres koşulları altında gelişirken en üst derecesine yalnızca akrabalarının ölümü ile, bazen iyileşme yolunda olanın eliyle ulaşılır. Aileyi öldüren Itachi, Mangakyo'sunu tam olarak aldı.

Cato, ateş elemanları tekniği, şakra çakra

tüm sasuke teknikleriTeknolojinin diğer bir ayırt edici özelliğiSasuke, ateş unsurlarını kontrol etmenin birkaç aşamalıdır. Bir ateş topu, Yüzen bir ateş topu, Büyük bir ateş topu, Bir ateş yelpazesi, Açan bir alev ve Ateş kuşu, doğuştan olmayan temel tekniklerdir. Bir yatkınlığa sahip olmak yeterlidir ve herhangi bir shinobi bu tekniği idare edebilir.

Chidori (çakranın yıldırım topu şeklinde yoğunlaşması)önemli sınırlamaları olan bir yetenektir. Chidori'nin ses efekti birçok kuşun twitter'ını andırıyor, bu sese etrafında ciddi bir tahribat eşlik ediyor. Beceri çok çaba gerektiriyor, bu nedenle Chidori'yi kullanmak yalnızca tek bir kavgada sınırlı sayıda olabilir. Chidori'nin gelişimi birkaç derece vardır, bazıları Sasuke'nin icat ettiği tekniklerdir. Örneğin, Kara Şidori. Gölge shuriken sayesinde, gölgede bulunan ikinci büyük shuriken'in gizlenmesi mümkün, ciddi bir dolandırıcılık tekniği shinobi.

Shinobi'nin ortak teknikleri

sasuke makineleriKullanılan genel disiplinlerÇoğu shinobi, suyun üzerinde yürümek, kendi veya başkasının vücudunu yabancı bir cisimle, dikey yüzeylerde ve hatta tavanda yürümek için olan yeteneğidir.

Bu kategorideki tüm Sasuke tekniklerishinobi akademisinde incelenen zorunlu dersler. Buna, genjutsu, alternatif bir gerçeklik oluşturma yeteneği dahildir; sanki düşmanı tuzağa düşürür.

Orochimaru'dan devraldığı bir lanet sayılabilecek olan Sasuke kazanılan tekniklere de dikkat etmeye değer. Bu, Karanlık Basın'ın gücü ve yılan çağırmanın çok düzeyli tekniğidir.

Arsa içindeki mücadele tekniklerinin zenginliği,başarısızlıklar, hatalar ve kayıplar yoluyla Sasuke Uchiha'nın kişiliğinin gelişimi. Bu karakterin gelişimini izlemek, manga ve film adaptasyonunun zevklerinden biridir.

Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 2019

Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 2019

Related news

 • Patnos Haberleri: Aras EDAŞ çalışanlarına keserli saldırı
 • Değişim ticareti: Emtia menkul kıymetleri
 • Türk erkekleri cinsellikte hızlı’ çıktı
 • Tığ İşi Panduf Ev Botu Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • Çok İzlenen Videolar

 • Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 6

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha


  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 72

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 73

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 57

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 72

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 94

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 82

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 57

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 73

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 90

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 7

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 50

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 60

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 21

  Benzersiz askeri ekipman Sasuke Uchiha 17