Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri 2019

Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri 2019 Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

Bellatrix Lestrange - "Harry Potter" ın karakteri

Bellatrix Lestrange, genç büyücü Harry Potter ve arkadaşları hakkında kitap serisinin en parlak karakterlerinden biridir. Kötü tarafa katıldığı gerçeğine rağmen, çok fazla hayranı vardı.

Çocukluk Bellatrix

İçinde ortaya çıkan merkezi çatışmalardan biriBir dizi kitap, bir Muggle ailesinde veya "karışık" bir ailede doğmuş olanlar için pureblood sihirbazlarının yaşadığı bir hoşlanmadı. Büyülü dünyada pek çok gerçek safkan aile yoktu. Ve hepsi zengin soylarından gurur duyuyorlardı. Bellatrix, antik cins Siyah'a aitti.

Büyücü 1951'de doğdu. Narcissa ve Andromeda - iki kızkardeş ile büyüdü. Daha sonra, ilk Lucius Malfoy ile evlenecek ve okul çocukları arasında Harry'nin ana rakibi Draco'nun annesi olacak. Andromeda da Muggle Teddy Tonks'ı sevecek ve bir kızı Nymphadora'yı doğuracak. Kitap serisinde dikkate değer bir figür olan Bellatrix'in bir başka akrabası da Sirius Black'in kuzenidir.

Hogwarts'taki yıllar ve ondan sonraki ilk yıllar

Bellatrix, diğer sihirbazlar gibiBüyük Britanya, Hogwarts Okulu'na gitti. Dağıtım şapkası gelecekteki Ölüm Yiyenini Slytherin'e gönderdi. Daha sonra Karanlık Lord'a katılan birçok büyücüyle tanıştı. Onların arasında başka bir favori karakter olan Severus Snape vardı.

Bellatrix LestrangeSihir okulundaki eğitim yıllarında, Siyah değilbüyülü dünyanın her zamanki kibirli aristokratından farklıydı. Sadece safkan sihirbazlarla iletişim kurdu ve dünyanın resmine uymayan herkesi umutsuzca hor gördü. Bellatrix, daha yumuşak kız kardeşi Andromeda'nın görüşlerini paylaşmadı. Bu nedenle, bir safkan büyücüsü ile evlenmiş olması şaşırtıcı değildir.

Ölüm Yiyeninin evliliği, ebeveynler tarafından düzenlenmiştir. Bellatrix, Rudolfus Lestrange'ın karısı olarak seçilmiştir. Gençler okulu bıraktıktan hemen sonra evlendi. Ama evliliğin ilk ya da sonraki yıllarında çocukları yoktu. Her iki eş de Karanlık Lord'u iktidara getirme fikrinden çok daha istekliydi. Ek olarak, evliliklerinde hiç bir sevgi yoktu.

İlk Büyülü Savaş

Safkanın birçok temsilcisi gibiBüyülü aristokrasi Bellatrix Lestrange yaro, Muggle'lara ve Hogwarts'ta çalışmaya davet edilen çocuklarına karşı konuştu. İnanışlar, genç cadıyı Ölüm Yiyenler'e katılmasına ve elinde bir işaret almasına neden oldu. Karanlık Lord gerçek bir aşk Bellaktris oldu. Ona sadakat, yıllar boyunca taşıdı.

Karanlık Lord, Tahmin'i biliyordu.Onu yenebilen bir adam hakkında söylendi. Açıklama altında sadece iki erkek geldi - Harry Potter ve Neville Longbottom. Büyüyüp güçlenmeden önce onları öldürmeyi amaçladı. Ve kim toplantıyı düşünürdü?

Bir yaşındaki bir kızla Potter, Lord Voldemort için ölümcül olurdu. Uzun yıllardır sihirbazlar ömrü kayboldu ve bir He-Kim Zorunlu Değil-Çağrı oldu.

Harry Potter Bellatrix Lestrange

Karanlık Lord'a sahip olduğunda, obirçok taraftar. Ancak ortadan kaybolduğu anda, birçoğu eski lideri reddetti ve reddetti. Ama Bellatrix Lestrange değil. Eski arkadaşlarından çok daha sadıktı. Cadı Kara Lord'u bulmak ve eski gücünü geri kazanmak için her şeyi yaptı. Lider gibi, bir yaşındaki Potter'ın gücüne inanmadı. Bu yüzden, Longbottomların Volan de Mort'un üstesinden gelip onu bir yere hapsettiğini düşündüm.

Diğer sadık erkeklerle birlikte, oFrank ve Alice'e gittiler, böylece onlardan her şeyi öğrenebileceklerdi. Mages, Ölüm Yiyenler ile konuşmayı reddetti. Ve sonra bu, affedilmez büyülerle işkence yaptı. Fakat Longbottomlar hiçbir şey söylemediler, çünkü hiçbir şey bilmiyorlardı. Dayanılmaz acıdan çift çıldırdı.

Bellatrix Lestrange suçlandı ve hapsedildiAzkaban affedilmez büyülerin kullanımı için. Ancak, tüm hayatını büyücüler için ömür boyu hapiste geçireceğinden endişe etmedi. Kara Lord'un geri döneceğine, onu ve diğer sadık insanlarını özgürleştireceğine ve sonuna kadar onun tarafında kaldığı için onları ödüllendireceğine inanıyordu.

İkinci büyülü savaş

Herşey tahmin edildiği gibi ortaya çıktıBellatrix Lestrange. Fotoğraf cadılar tüm büyülü gazetelerde, kendisinin ve diğer tehlikeli suçluların Azkaban'dan kaçtığı mesajıyla ortaya çıktı. Yıllarca hapis cezası onu daha da zalim yaptı ve sonunda çıldırdı.

Uzun bir süre onun hakkında hiçbir şey bilmiyordu HarryPotter. Bellatrix Lestrange aniden hayatının girdi ve yakın ve sevilen genç sihirbaz insanlardan biri öldürdü. O zamandan beri onun vahşet sayısı sadece arttı.

Bellatrix Lestrange kızıKendi evin olmadan, Lestrange yerleştiNarcissa'nın kızkardeşi ve kocası. İkinci kız kardeşin ailesi onun için gerçek yeminli düşman oldu. Andromeda onu hor gördüyse, Nymphadora yeğeninden nefret ederdi. Ne de olsa Tonks sadece Bellatrix gibi savaşmakla kalmadı, aynı zamanda bir kurt adamla evlendi.

Lestrange sevdiği insanları öldürmeye devam ettiHarry Potter. Onun ölmesini Dobby'yi, elf elf yüzünden. İhtiyacı olan her şeyi bulmaya çalışırken Hermione'ye işkence etti. Karanlık Lord'a Her zulüm ve sadık o kimse bağışladı, böylece çok büyük.

İsminin kökeni

Büyülü temsili için çocuğun adıaristokrasi, diğer herhangi bir ebeveyne göre çok daha anlamlıydı. Bazı ailelerin kendi gelenekleri vardı. Blackie bir istisna olmadı. Bu eski aileye devam eden hemen hemen bütün çocuklara takımyıldız veya yıldız onuruna isim verilmiştir.

Bellatrix takımyıldızı Orion bir yıldızın adı verildi. Latince çeviren, adı tam olarak Lord Voldemort'un bu destekçisi uyuyor "savaşçı" anlamına gelir.

karakter

Bellatrix dengesiz ve çok acımasızcadı. Çılgınlığının son noktası Azkaban'daki sonuçtu. İçinde iyi bir şey varsa, nihayet çarpıldı. O sadece kurbanlarını öldürmedi, ama onların acılarını her dakika keyifle izledi. Bu nedenle, çoğu kez cinayetten önce, kurbanlarını uzun bir süre için affedilmez büyülerle işkence yaptı.

Hermione, Bellatrix Lestrange'ın kızıdır.Böyle bir karakter olamaz görünebilirsevecek kimse yok. Ama dünyaya Hogwarts ve öğrencilerinin hikâyesini anlatmış olan yazar Joan Rowling, Volan de Mort'un sadece bir lider değil, aynı zamanda Bellatrix'in ana aşkı olduğunu söyledi. Onun hiç çocuğu yoktu. Ancak, bir oğlu ya da kızı olsaydı, Bellatrix Leistrange onlar için Ölüm Yiyenlerin kaderini hazırlayacağından şüphe duyuluyor mu?

Sopa Bellatrix Lestrange

Bu sihir özelliğiherhangi bir sihirbazın hayatında en önemli. Wand sihirbazın devamıdır. Kendisi için bir sihirbaz seçer. Bu nedenle, her asam sahibi ve karakteri hakkında çok şey söyleyebilir.

Bellatrix, Yunan Ordusu'ndan bir değnek aldıceviz. Bu materyal, zeki ve yetenekli bir sihirbaz için harika. Yenilikçiler için gerçek bir keşif. Herkes bu asayı alamaz. O sihirbazı seçti Ama eğer ikincisi onun yeteneklerini kanıtlaması halinde, onunla arkadaş olmak mümkün olacak. Coli, efendiye itaat, herhangi bir sipariş çalıştırmak için hazır olacaktır. Bellatrix'le olduğu gibi Ve vah ceviz ahşap sopa, kötü ellere eğer. Çubuğun kendisi 12¾ inç boyuttadır.

Bellatrix Lestrangeİçinde ejderhanın kalp damarı var. Böyle bir bileşene sahip değnekler çoğunlukla Karanlık Sihirbazlara geçer. En canlı büyülere sahipler. Ve sahiplerine öğrenim kolaylığı biçiminde bir bonus verin. Ejderhanın çekirdeği olan asalar, efendileri için doğrudur. Doğru, birileri tarafından savaşta ele geçirilene kadar. Yani bununla oldu. Hermione tarafından alındı. Bellatrix'in ikinci asası hakkında çok az şey biliniyor. Tam olarak nerede ve ne zaman aldığına dair kesin bilgi yoktur.

Sinemada Bellatrix

Harry Potter ile ilgili bir dizi filmde İngiltere'den Helena Bonham Carter'ın Bellatrix Lestrange oyuncusu rol aldı. Birçok açıdan hayran kitlesine hayranlık uyandıran popülerliğine borçlu olan büyücüdür.

Bellatrix Lestrange fotoğrafHelena Bonham Carter genellikle karanlık oynuyor,çekici karakterler. Eski kocası Tim Burton'un filmlerinde en açık şekilde ortaya çıkan yetenek. Helena, röportajlarında defalarca ilginç ve çok yönlü bir karakterden bahsetti. Diğer kahramanları hatırlarsan, o zaman Hermione'yi oynamak ister. Ve Hermione'nin döner bir iksir içtiği ve zamanını Karanlık Lord'un bir kıyısına dönüştürdüğü anlardan birinde gerçekleşti.

Bellatrix hayranlarının çalışmalarında

Harry Potter dünyasının yetenekli hayranları değilBu kahramanı atlayabilirdi. Bu nedenle, genellikle işlerinin merkezi karakteri olur. Birisi Carter'ı bu resimde Helen Bonham'a çekiyor, biri kâğıt vizyonunu bir kağıda taşıyor.

Bellatrix Lestrange oyuncuGenellikle Bellatrix ana karakter olurfanfiction - hayran takip ve favori kitap serileri için eklemeler. Karanlık Lord'un sevgisi olayın ana leitmotifi olur. Bazı eserlerde cadı bile başarılı olur. Hayranlar, kötülüğün tarafına geçmek için sevgi ve "iyi" karakterleri severler. Hermione'nin istisnası değildi. Fanfiction, fan tabanında, Hermione'nin Bellatrix Lestrange'ın kızı olduğu söylendi.

Her ne kadar Bellatrix daha sık görünse de, genç bir cadı olarak, Çapulcuların zamanında yaşamakta ve hala sadece Karanlık Lord adına sömürgecilik hayal etmektedir.

Bellatrix Lestrange, "Harry Potter" daki en canlı karakterlerden biridir. Ve hayranların hatırladığı Karanlık Lord'dan sonraki ikinci. Bu konuda teoriler ortaya çıkıyor.

Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri 2019

Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri 2019

Related news

 • Kremalı alabalık çorbası
 • Koltuktaki Rimel Lekesi Nasıl Çıkar
 • Evde Saç Bakımı Nasıl Olmalı
 • Rusça form oluşturan parçacıklar
 • Kek Tarifleri

 • Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri


  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri

  Bellatrix Lestrange - Harry Potter ın karakteri