Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 2019

Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 2019
22.09.2019

Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 47

Banka kartları "RosBank": türleri ve yorumlar

Cüzdan kartınızı cüzdanınızda görebilirsiniz.statüsünden bağımsız olarak hemen hemen her vatandaş. Bu ödeme aracı, ücretlerin, sosyal ve devlet faydalarının transferi için aktif olarak kullanılmaktadır. Yurt dışında seyahat ederken "Plastik" de uygundur. Ek ayrıcalıklar ve bankacılık hizmetleri banka kartlarını müşteriler için daha da çekici hale getirir. Diğer finansal kuruluşlarla birlikte "RosBank", bir ödeme belgesi vermek için uygun şartlarda bireyler sunar. Makalede, kart ürünleri için tarife planları ve müşteri geri bildirimleri hizmet seviyesinde ele alacağız.bankanın banka kartı

Vize edilmemiş Visa

İsimsiz kartlar (kişisel olmayan)anlık sürüm çok popüler. Ana "koz kartı", minimum belge sayısını işlemek için son süredir. Başvuruyu yaptıktan 30 dakika sonra, Visa Günü'nü temyiz günü kadar erken alın. Ayrıca, adsız bir "plastik", standart bir banka kartından çok daha az maliyetlidir. Örneğin, "RosBank", Vize ve Dışı Bırakılmayanların bakımı için bir ücret talep etmemektedir.

Diğer plastik kartlardan farkı nedir? Manyetik şerit ve ön taraftaki adlandırılmamış "plastik", mal sahibi hakkında kişisel bilgileri içermez, bu da işlemlerin güvenliğini etkileyebilir. Aksi takdirde, kişileştirilmemiş Visa Unembossed diğer ödeme kartlarına benzer. Yardımı ile terminaller veya İnternet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. PayWave'in temassız ödeme sistemi de mevcuttur.

Herhangi bir bankacılıkta para kazanabilirsinizterminali. "RosBank" komisyonu cihazlarını kullanarak para çekerken, kasiyer% 1 (en az 29 ruble) ödemek zorunda kalacak. Üçüncü taraf bir kuruluşun ATM'sini kullanarak bir işlem yaparken, müşteri ek bir% 1.2 (en az 99 ruble) öder.

Visa Classic ve MasterCard Standardı

Standart banka kartları "RosBank" içeriyorÇoğu müşteri için en uygun teklif olan klasik bir hizmet paketi. Yıllık bakım maliyeti nispeten düşüktür - 150 r. Bu içerir:

 • ruble, avro veya dolar cinsinden hesap açmak ve tutmak;
 • çipli bir isim kartı;
 • 3D Secure ödemelerin korunması;
 • temassız ödeme teknolojisi PayPass / PayWave;
 • Ödeme sisteminden ve bankadan bonus programlarına katılım.

Terminallerde para çekilmesi komisyonu"RosBank" şarj edilmez, diğer cihazlarda boyutu% 1.2'dir (en az 99 ruble). Standart kartlar için günlük ve aylık nakit limiti oluşturulmuştur: sırasıyla 250 bin ve 700 bin.

banka kartları

Ayrı bir tasarıma klasik bir kart çizebilirsiniz, ancak serbest bırakılması için 600 ruble ödemeniz gerekecektir.

Gençler için ilginç bir teklifUluslararası indirimler ISIC / IYTC / ITIC programının tanıtımı. Bu banka kartları, klasik bir hizmet paketi sağlayarak RosBank tarafından MasterCard Standard formatında yayınlanmaktadır. Ürün, bir ödeme aracını ve uluslararası bir kimlik kartını birleştirir. Yaşları 18 ile 27 arasında olan müşteriler için kartlar mevcuttur: gençler, öğrenciler, lisans öğrencileri, öğretmenler.

Prim Kartları

Özel erişmek isteyenler içinteklifler ve VIP hizmeti PJSC "RosBank" dan premium hizmet paketleri oluşturdu. Gold ve Platinum gibi banka kartları sahiplerine aşağıdaki seçenekleri sunar:

 • Seyahat sırasında seyahat, yaşam ve sağlık sigortası;
 • yurtdışında ve evde yasal ve bilgi yardımı sağlamak;
 • alımların garanti süresinin uzatılması;
 • Çekişlerde artırılmış limitler;
 • Kartın ücretsiz acil durumu;
 • konsiyerj hizmeti aracılığıyla bilet rezervasyonu, restoranlarda masa ve otellerdeki yerler;
 • Ödeme sistemlerinden indirimler ve ikramiyeler.

banka bankamatik kartı incelemeleri

Bir "plastik" dekorasyonunda 4'ten 7'ye kadar açıkhesapları. Altın servis paketi için yıllık hizmet 450 ruble olacak ve Platin sınıf kartların sahipleri için - 2500 rubleye kadar. Para çekme işlemleri PJSC "RosBank" terminallerinde komisyon olmadan yapılır. Banka kartı limitleri aşağıdaki gibidir:

 • 360 bin r. günde nakit çıkışı ve en fazla 1 milyon ruble. Visa / MasterCard Gold için aylık;
 • 1 milyon rubleye kadar. Her gün, Visa / MasterCard Platinum'un sahipleri geri çekilme hakkına sahiptir.

Premium "plastik" sahibi, dünyanın tüm prestijli kurumlarında her zaman hoş bir konuk olacaktır.

Seyahat Miles Haritaları

Sık seyahat edenler ve insanlar içinBir iş gezisinde, "RosBank" turizm portalı iGlobe.ru ile birlikte farklı sınıflardan bir dizi banka kartı oluşturdu. Satın almalar için, "plastik" sahibi bonus alır - mil, daha sonra otellerde oda rezervasyonu yaparken, hava ve demiryolu taşımacılığı biletlerinde ve iGlobe sitesinde sunulan diğer hizmetler için ödenebilir.

rosbank banka kartları

Tablodaki PJSC "RosBank" dan Seyahat Milleri kartlarının kayıt ve bakım koşullarını ve olasılıklarını düşünün.

Banka kartları: tarifeler ve ayrıcalıklar

sınıf

Hoşgeldin Miles

Mil sayısı

Yıllık bakım ücreti, р.

Günde / ayda fon çekilmesi limiti, s.

Ek özellikler

klasik

500

Her 30 p için 1.

150 r.

250 bin / 700 bin.

3 hesap, Banka Ayrıcalık Programına katılım

Altın, Premium

1000

Her 30 ruble için 1.25, iGlobe portalında harcanan her 70 ruble için 15'e kadar

450 r.

360 bin / 1 milyon

4 hesap, seyahat sigortası, bonus programları Visa Premium, MasterCard Priceless Cities, Banka Ayrıcalık Programı

İmza, Dünya Siyah Baskı

2500

Her 30 p için 1.5.

2500 r'ye kadar.

500 bin / 3 milyon

7'ye kadar hesap, konsiyerj hizmeti, sigorta, bonus programları Visa Premium, MasterCard Priceless Cities, Banka Ayrıcalık Programı

prim

2500

Her 30 p için 1.5.

2500 r'ye kadar.

1 milyon / 3 milyon

Seyahat Miles kartının kaydolduktan sonra, sahibi karşılama milleri alır. Tablodan görülebileceği gibi, bunların sayısı "plastik" ödeme sınıfına bağlıdır.

"Süper kart +" ve "Otomatik Kart"

RosBank'ta premium plastik mevcutturBankacılık programlarının ilginç bir formatı. Müşteri sadece prestijli Visa Platinum kartını değil, aynı zamanda ek ayrıcalıkları da alır. Örneğin, "Autocart" sahibi, tüm satın alma kategorileri için geçerli olan% 1'lik bir geri ödeme, benzin istasyonları, oto yıkama, otopark için% 5'lik bir geri ödeme alacaktır.

"Supercard +", "RosBank" in banka kartıdır. "Teslim alma koşulları, premium ürünlerin kaydıyla farklı değildir. Varlığı, sahibinin herhangi bir satın alma işleminden% 7'ye varan bir tutara dönmesini ve aynı zamanda fon bakiyesinden yıllık% 6.5'ini biriktirmesini sağlayacaktır.

rosbank banka kartları ücretleri

Visa Platinum'un ayrıcalıklarını kullanarak, müşteriBanka ayrıca 4 yabancı para hesabını (tasarruf hesapları dahil) açabilecek ve 2 ek banka kartını ücretsiz olarak Klasik ve Altın alabilecek. Premium hizmet paketi sahibi standart fiyatlara mal olacak - 500 r. Banka hesaplarında 250 binden fazla ruble depolanması durumunda bankada herhangi bir bakım ücreti talep edilmemektedir.

Kullanıcı geribildirim

"RosBank" ekspres banka kartı sahipleriHizmet seviyesi hakkında olumlu bir görüş. Vatandaşlar, para çekme rahatlığını not ederler: ATM'ler şehirlerde yeterli sayıda bulunur, uzun süre terminal aramak zorunda kalmazlar veya dış kuruluşların hizmetlerini kullanırlar. Borçlanmalar ve para çekme komisyonu eksikliği.

"RosBank" yorumlarının herhangi bir banka kartı alırİyi. Kullanıcılar hizmet paketinin maliyetinden ve kompozisyonundan, hizmet kalitesinden memnunlar. Cashback ile olumlu teklifler sürücüler ve gezginler tarafından takdir edildi.

"RosBank" daki banka kartı çeşitleri farklıve kendi yolunda ilginç. Müşteri, hesap açmak ve kişisel gelir sağlamak amacıyla, kendisi için en kabul edilebilir hizmet şartlarını kolaylıkla seçebilir.

Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 2019

Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 2019

Related news

 • Tuzlu tart tarifi
 • Yükselen Burç Hesaplama
 • Evde sahte kirpikler nasıl kullanılır
 • KADINLARA TIĞLA YAKALI ABİYE PELERİN ŞAL YAPIMI
 • Vişneli Limonata

 • Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 60

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar


  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 60

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 86

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 93

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 8

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 95

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 9

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 5

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 21

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 79

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 93

  Banka kartları RosBank: türleri ve yorumlar 64