Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 2019

Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 2019
20.10.2019

Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 100

Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar

Balkonlar ve logyalar ek birher sahibinin maksimum fayda ve verimlilikle kullanmaya çalışan modern bir dairenin alanı. Bu tesisler, geleneksel olarak, dairelerde yeterli alan bulunmayan her türlü şeyi depolamak ve depolamak için Rusların çoğuna hizmet ediyor. Kıyafetleri kurutmak için mükemmel uyum sağlayan balkonlar ve logjialar.

bavul için clothesline

Balkonda kıyafet kurutmak için halatlar ne olmalıdır

Balkonda keten halatlar - bu en basit veKıyafetlerin kurutulması kolaylığı için uygun bir cihaz. Birkaç yıl önce ilkel çivilere veya vidalara bağlandılar, gerildi, sarkıldı, estetik görünmedi ve sinirlendi. Bugüne kadar, çeşitli çamaşır ipleri türleri vardır, bunlar farklı malzemelerden yapılmıştır ve bunların tutturulması kolaylığı için birçok uyarlama vardır.

Balkondaki tüm keten halatlarının kalitesi gereğiYüksek mukavemete sahip olmak, aşınmaya direnmek ve gerilebilir olmak. Her hava koşulunda iyi, kaliteli ürünler görünüşlerini ve teknik özelliklerini korurlar, soğukta çatlamazlar ve ısıda büyüklüğünü korurlar.

Kabuktaki çelik kablo - dayanıklı ve uzun süreli fiyata

Çizgi çizgi fonksiyonları için mükemmeldPVC kılıf içinde çelik bir kablo gibi malzeme. İmalatçı firma, termal olarak çok uzun süren sağlam bir tespit için kullanılmasını tavsiye etmektedir. Kablo yeterince esnektir ve genişletilebilirliği çok düşüktür. Üst kaplama metali paslanmaya karşı korur.

Bu malzemenin balkonu üzerindeki keten halatlar size çok uzun süre hizmet edecektir. Sarkma ile ilgili sorunlar ortaya çıkmaz.

Jüt - çevre dostu halatlar

Evinizde bir çocuğunuz varsa, en iyisiÇocukların şeyleri kurutmak için çevre dostu cihazlar jütten yapılmış doğal iplerdir. Jüt halatı zarif fakat oldukça sağlam. Ağacın güzel kahverengi bir renge sahip olduğu ve herhangi bir iç bölgeye mükemmel biçimde uyduğu anlamına gelir. Islak olduğunda jüt ürünleri sarkmaz ve kusursuz görünmezler.

giysi hatlarının balkonda sabitlenmesi

Plastik ve polipropilen halat - bütçe seçeneği

Balkonda keten ipPlastikten aşağıya bakın. Özellikle giysi kurutmak için yapılır. Kolaylık sağlamak için genellikle kancalarla donatılmıştır. Bu halatlar oldukça güçlü ve ucuzdur. Zamanla, biraz gerilirler, ancak özel problemler olmadan tekrar çekilebilirler. Plastik halatlar farklı renklerde gelir ve her türlü iç tasarıma iyi uyum sağlar.

balkon fotoğrafta keten ip

Oldukça ucuz ve aşınmaya dayanıklıpolipropilen liflerin ipleri. Aynı zamanda, çok çeşitli renklerde, çevre dostu, elektriksiz ve kullanıma çok uygun olarak üretilirler.

Her zamanki bükülmüş halat - en iyi seçenek değil

Geleneksel bir bükülmüş halat genellikleyumuşak iplikten imal edilmiştir. Giysilerin kurutulması için uzun zamandan beri yaygın olarak kullanılmaktadır, ancak alternatif malzemelerin piyasaya sürülmesiyle birlikte, üstün kaliteli olması nedeniyle, bu ip, ilişkisini yitirmiştir. Islandığında, lifleri gerilir ve kolayca sarkar. Bükülmüş ip, kolayca kirlenir. Toz üzerine yerleşir ve içeri girer. Sadece kısa bir süre sonra bükülmüş ip görünüşünü kaybeder, bu yüzden temiz çamaşırlarda hala kirli bir iz bırakır.

Modern üreticiler her türlüBalkonda kıyafet yıkamak için seçenekler. Tüm eksileri ve eksileri tartın ve malzeme seçimini belirleyin. Balkondaki çamaşır ipini nasıl çekeceğiniz görülecektir. Bu soruyu cevaplamadan önce, onu hem balkonun içinde hem de dışında güçlendirebileceğinizi bilmelisiniz.

Giysi kurutma için açık yapılar: yerden tasarruf

Son zamanlarda, giderek daha fazla, balkon ve loggiasofis, dinlenme odası, kış bahçesi vb. Bu durumda, balkonun içinde çamaşır kurutmak uygunsuz olacaktır, asılı şeyler harekete engel olacaktır. Dış sabitlemeler yerden tasarruf edecek ve problemi çözecektir.

balkonda bir clothesline çekmek nasıl

Halatları dışarıya çekmek içinbalkon veya sundurma, güçlü bir ek gerekir. Her iki tarafta da 8-10 mm çapındaki metal cıvatalar ile metal destekler monte edilir - gergi halatları için delikler bulunan profillerin veya köşelerin tutturulduğu köşebentler. Böyle bir yapı kalın paslanmaz çelikten yapılmalıdır. Paslanmaz çelik yokluğunda, aşınmadan kaçınmak için önceden haddelenmiş ve boyanmış sıradan haddelenmiş metaller alabilirsiniz.

Çamaşır iplerinin balkondaki dış bağlantısı genellikle duvara dik açılarla yapılır. Ancak, daha fazla rahatlık için, onları biraz kaldırmak daha iyi olacaktır.

Clothesline çekmeye başlayalım

Delikler belli bir mesafede delinirkesinlikle birbirine zıt. Balkonda çamaşır makinesini düzgün bir şekilde nasıl çekeceğinizi bilmelisiniz ki sarkmasın. Halatı çekerken, her bir karşıt deliğin altında parçalara ayrılmasına gerek yoktur. Halat yılanını en uzak delikten başlayıp en çok yaklaşan ile biten bir sarmal içine koymak daha uygundur. Böylece, sadece iki düğüm bağlamanız gerekecektir.

Ipi çekerken, özel silindirler, klipler, yüzükler kullanabilirsiniz-sadece biraz hayal gücü ve çaba var.

Giyim kurutma için dış tasarımlar kendiartı - yerden tasarruf, temiz hava ile üflenen şeyleri kuruturken, ancak hava kötü ise, birinci katta veya pencerenin dışında yaşıyorsanız, bir karayolu var, daha sonra açık havada kurutma giysi kullanımı imkansız hale gelir.

İç yapılar. Duvar montaj

Odanın içindeki kıyafetlerin kurutulması kendine aittir.avantajları, en önemlisi, hava durumuna bakılmaksızın günün herhangi bir saatinde işleri kurutabileceğiniz yönündedir. Bunu evde değilken yapabilirsiniz, bunlar tozlu değildir ve duman kokusuyla doymayacaktır.

balkonda bir clothesline asmak nasıl

En basit ve en yaygın sabitlemeduvar. Sundurma veya balkonun her iki tarafında da ip için deliklerle aynı köşelere bağlanır. Köşeler yerine kancalar olabilir. İhtiyacınız olan bağlantıların yüksekliğini seçin, ipleri çekin - ve kurutucu hazır.

Modern üreticilerin hazır teklifleriBir balkon veya sundurmanın duvarına bağlanabilen prefabrik yapılar. Kendinize uygun bir şey icat etmenize gerek kalmaması için uygun fabrika kurutucuları, üreticiler sizin için her şeyi hallediyor. Sette, ipin kendisine ek olarak, tüm sabitleme elemanları, cıvatalar, ankrajlar ve çamaşır makinesinin balkonda nasıl asılacağına dair ayrıntılı talimatlar toplanır. Duvar kurutucunun daha gelişmiş fabrika tasarımı etkisizdir. Üzerine sarılı ipi olan bobin, balkonun herhangi bir duvarına takılan kurutucunun içinde. Halatı çıkardıktan ve diğer duvara sabitledikten sonra, özel bir kanca için, keten takabilirsiniz. Kuruduğunda, halat yerine geri gizler.

Tavan inşaatı "Liana"

İç kurutucuların en başarılı çeşitleri tavan konstrüksiyonu "Liana" dir. Pratik ve çok kullanışlı, ancak kurulumu ile tinker yapmak zorunda kalacak.

balkonda düzgün bir şekilde nasıl çekileceği

İnşaat iki bağlantı elemanları vehalatların dişli olduğu çeşitli plastik veya alüminyum raylar. Birbirinden bağımsız olarak, bir silindir mekanizması kullanılarak, kirişler alçaltılabilir ve çamaşırları üzerlerine astıktan sonra geri bırakılabilirler.

Böyle bir tavanın farklı üreticilerinin fiyatıKurutucu, yapıldığı malzemenin kalitesine bağlıdır. Yapının mukavemet ve yük taşıma kapasitesi de maliyete yansıtılmaktadır. Ancak, en bütçe seçenekleri bile size bir yıldan fazla hizmet edecektir.

Bir şeyleri kurutmayı tercih edenler içinomuzlar, bir kurutucu monte edildi, tavana bağlandı. Alt elemanı çekerseniz, akordeon gibi hareket eder ve aşağı gider. Çapraz raylarda, askıların takıldığı ve çamaşır iplerinin sıkı olduğu özel delikler vardır.

balkonda clothesline için seçenekler

Balkonlar veya kütükler genellikle içine sıvalıdırplastik, ahşap veya diğer malzemeler. Tavanı veya duvar yapısını düzeltmek için, önce uzun bir dübel veya vida ile duvara veya tavana sıkıca tutturulmuş ek bir profil kullanarak, bunun için bir yer hazırlamanız gerekir.

Herkes ile kıyafet kurutmak için cihaz pazarıyıl genişliyor, tasarımlar ve modeller geliştiriliyor, ancak balkondaki çamaşır askısı altında bağlantı elemanları imalatı ile fevkalade yaklaşıyorsanız, kullanışlı eşyalarınızdan çamaşırlarınız için pratik ve kullanışlı bir kurutucu hazırlayabilirsiniz.

Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 2019

Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 2019

Related news

 • Diyet ürünlerden uzak durun
 • Amerikalı aktris Maggie Grace: filmografi ve hayattaki gerçekler
 • Kadife Koltuk Nasıl Temizlenir
 • MAYDANOZ MAYDANOZ OLALI
 • Düzce Üniversitesinde Öğrenci Olmak

 • Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 99

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar


  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 40

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 22

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 99

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 69

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 65

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 19

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 33

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 4

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 37

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 69

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 48

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 44

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 12

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 68

  Balkonda keten halatlar: seçenekler ve montajlar 5