Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 74 14.02.2019, 11:37

Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri

Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri

Bahar modasının vazgeçilmezleri trençkotlar!

Neredeyse hem aksesuar, hem kıyafet, hem de hava koşullarından koruma işlevlerini bir arada görebilentrençkotlar, ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Kısa, orta ve uzun boy seçenekleri ile sunulabilentrençkotlar, özellikle kadınlar için zahmetsiz bir şekilde trend olabilmeyi garantiliyor.

Yıllar geçse bile kadın giyim modasında yerini koruyantrençkot modelleriile birbirinden farklı tarzı yaratabilmek mümkün. Basit birkaç parça ile kombinlendiğinde bile harika sonuçlar elde edebilmeyi sağlayan trençkotlar, iddialı veya casual, cesur ya da daha farklı tarzları benimseyen kadınlar için gayet ideal bir rol oynuyor. İşte kusursuz bir şıklık için trençkot kombinleme konusunda fikir verebilecek birkaç ipucu… Picodi-sale.com’dan uygun fiyatlıtrençkotürünlerine ulaşmanız mümkün.

Günlük kombinler

Gün içinde abartıya kaçmadan, çok fazla zaman kaybetmeden birkaç rötuşla şık ve konforlu olabilmek adına trençkotunuza rahatlıkla başvurabilirsiniz. Peki ama hangi parçalar birlikte kullanıldığında sizin için uygun olabilir? Bir jean pantolon veya deri bir tayt ve bir gömlek ya da bir kot etek ve dik çizgilere sahip bir bluz bunun için en doğru seçimlerden. Trençkotunuzun yakasında taşıyabileceğiniz bir güneş gözlüğü ve en sevdiğiniz ruju da kullanarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Resmi kombinler

Trençkotunuzun önü açıkken alttan görünen mini bir elbise ve sivri topuklu bir ayakkabının size sunacağı şıklığı sallantılı küpelerle destekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra trençkotunuzun önünü kapattığınızda alttan görünmeyen elbisenizle “trençkot elbise” akımına da kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz. Bu akımın getirdiği sade fakat resmi duruşla iş toplantılarına katılabilir, akşam yemeklerine gidebilir veya sergi türü faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Sıradışı stiller

Son yılların en gözde parçalarından zımbalı modeller, daha uzun süre modanın kalbinde yer alacak gibi duruyor. Bu doğrultuda farklı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız siz de zımbalı ayakkabılar, çantalar ya da pantolonlarla trençkotunuzun zarif şıklığına ayrı bir hava katabilirsiniz. 2019’ye damga vuran deri malzemeler de trençkotunuzla bir bütünlük oluşturduğunuzda içinizdeki tutkulu ruhu ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Hatta suni deri malzemeden üretilen trençkotlar ile bakışların her ortamda üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Askeri tarzın yeniden popüler olduğu son dönemde, kamuflaj desenler taşıyan taytlar ile trençkotunuza bir parça militer hava katarak maskulen bir görünüm yaratabilirsiniz.

Tüm bu parçaları bir arada bulabilmek her zaman mümkün olmayabilir. Bu anlamda, kombin yaratabileceğiniz kıyafetleri karşılaştırabilmek ve sizin tarzınızı tamamlayacak en uygun kombini seçebilmek için picodi-sale’e göz atmanızda büyük fayda var.Related news

 • Türk Eğitim Derneği Tam Eğitim Bursu Sınavı Sonuçları Açıklandı
 • İyilik ve kötülük arayışı içinde: hakikat ve yalanlar hakkında atasözleri
 • Yıldız Holding bankalarla anlaştı, 5.5 milyar dolarlık borç yeniden yapılandırıldı
 • Düğün Fotoğraflarında Fotojenik Çıkmak için Tüyolar
 • YÖRESEL YEMEKLER

 • Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 80

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri


  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 82

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 38

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 45

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 80

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 18

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 45

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 15

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 48

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 69

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 88

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 85

  Bahar Modasının Baş Karakteri Trençkotlar ve Kombin Alternatifleri 83