Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 2019

Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 2019
22.09.2019

Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 39

Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma

Sonbaharda,böylece uzun bir kış döneminde ağaç besin maddeleri için akut bir ihtiyaç hissetmez. İlkbaharın gelişiyle birlikte, karların erimesinden sonra, toprak mineral maddesinde o kadar fakir olur ki bitki sağlığını etkileyebilir. Bu olumsuz olaylardan kaçınmak için, gerekli donanımı sağlayan tüm gübreleri ve mikro elementleri ilk donmadan önce toprağa getirmek gereklidir.

sonbaharda elma sosu soyunmaSonbaharda elma ağaçlarının üst sargısı sadece yapılırhasat tamamen hasat edildikten ve ağaç yeşillik atmaya başladıktan sonra. İlkbaharın gelişi ile yem tekrarlanır. Ancak bitki aktif aşamaya girmeden önce yapılmalıdır, yani ilk yapraklar görünmüyordu. Elma ağacının kök sistemine ancak bu şekilde ancak dengeli bir diyet sağlanabilir. Eğer bitki en azından bir bileşene ihtiyaç duyarsa, bu meyvelerden iyi bir hasat alamazsınız

Büyük tarım şirketlerinde bilmek ilginçtirsonbaharda elma sosu üstü pansuman yalnızca toprak araştırmasından sonra yapılır. Ancak elbette basit bahçıvanların böyle testlere ihtiyacı yoktur. En iyisi meyve ağaçlarının kendisinin durumuna daha fazla dikkat etmektir.sonbahar elma ağacı üst giyinmeBitkinin daha az mineral aldığı gerçeğimadde, ürünün kalitesini ve miktarını gösterecektir. İlkbaharda ağacın güvenli bir şekilde çiçek açtığından emin olmanız önemlidir. Gübrelemeyle, yumurtalık vermeden çiçekler düşebilir. O zaman ürün hakkında tamamen unutabilirsiniz. Kabuğun durumunu gözardı edemezsin. Hasar yoluyla, bitki mantar enfeksiyonlarıyla bulaşabilir. Genel olarak, ağacın mineral ve organik üst giydirmeye ihtiyaç duyduğu birçok işaret vardır. Her şeyden önce elma ağacının azot, fosfor ve potasyum gübrelere ihtiyacı var.

Sonbaharda elma ağaçlarına ihtiyaç vardır.Topraktaki besin maddelerinin arzını tekrar doldurun. Ağacın açlık belirtileri yoksa en basit gübreyi alabilirsin: süperfosfat, üre, amonyum sülfat ve amonyum nitrat. Potasyum üst giysisinin kullanılması kesinlikle müsaade edilir. Bileşiklerin karışık karışımları elma ağaçları için çok uygundur. Bunların en popülerleri nitrofos ve ammofondur.

elma ve armut ağaçlarının üst pansumanıİhlal edilmemesi gereken bir kural var. Elma ve armut ek gübrelemesi sadece yılda ve zamanında yapılmamalıdır. Eğer saygı görmezlerse, meyveler çok daha küçük olur ve doğal renkleri soluklaşır. Potasyum eksikliği öncelikle meyve ağaçlarını böyle etkiler.

Elma ağaçlarının sonbaharda beslenmesi hazırlanmaktadır.soğuk döneme. Meyvenin ardından bitkinin, ilk dona karşı kendini pekiştirmek için zamanının olması için bunu yapmak gerekir. Ancak bir ağacın altında bir gübre kompleksi oluşturmadan önce, bir dizi agroteknik manipülasyon gerçekleştirmek için gereklidir. Tabii ki, bu, toprağı kazma, aşırı büyümüş dalları budama ve malçlama. Ancak o zaman toprağa mineral ve organik gübreler eklenebilir. Yem, tüm kurallara göre ve tüm şartlara göre yapıldıysa, sonraki sezonda, lezzetli ve hoş kokulu elmaların iyi bir şekilde hasat edilmesini bekleyebilirsiniz.

Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 2019

Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 2019

Related news

 • Met Gala Kırmızı Halı’da Şıklık ve Elbise Yarışı
 • Şişmanlatmayan Şekersiz Kek Tarifi
 • Bal Parmak Tatlısı Tarifi
 • İyi Bal Nasıl Anlaşılır
 • Çocuklar için Normobakt. Normobakt - fiyat, talimat

 • Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 9

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma


  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 28

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 73

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 42

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 16

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 85

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 59

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 66

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 67

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 49

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 87

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 7

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 51

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 98

  Bahçecilik Sırları: sonbaharda elma sosu soyundurma 16