Başlatma ne 2019

Başlatma ne 2019 Başlatma ne

Yazılım ürünleri oluştururkenGerekli tüm terminolojiyi doğru ve niteliksel olarak çalıştırabilme. Burada, örneğin, başlatma gibi bir kelime al. Bu, biliyor musun? Bu makaleyi okumayacağından şüpheliyim. Öyleyse bu terimin ne anlama geldiğine, türlerin ne tür olduğuna ve ayrıca elektronik kullanımda ortaya çıkabilecek sorunlara bakalım.

Başlatma ne?

Başlatma neYaratılış, aktivasyon, süreçleri deniriş için hazırlık ve gerekli parametrelerin belirlenmesi, böylece uygulama niteliksel ve hatasız çalışabilir. Bu, herhangi bir cihazı veya programı kullanılabilecek bir duruma getirmek için zorunlu bir adımdır. Başlatma eyleminin kendisi, etki nesnesinin dışından yönlendirilebilir. Çoğu durumda, sadece gerekli parametrelerin ayarlanması ve programın çalışacağı işlem kuralları anlamına gelir.

örnekler

oyun başlatılırken başlatma hatasıBaşlatma ne olduğuna bakalım. Bu nedir? Birkaç gerçek örnek kullanarak, anlaşılması daha kolay olacaktır:

 1. Sabit sürücünün manyetik diskinin başlatılması altında, formatlaması anlaşılır. Kontrol bilgileri (ses etiketleri, parça tanımlayıcıları ve benzer manipülasyonlar) burada da bulunabilir.
 2. Programın başlatılması altında, görevi anlamakGerekli değişkenler veya uygulamanın kendisinden önce program değişkenlerinin sıfır değerini (sayaç, adres, anahtar, işaretçi) ayarlama. Her şey bu tür bir yazılım için yapılana göre ayarlanır veya dosyanın kendisinde bulunan talimatlar şeklinde bulunur.
 3. Yazıcıya veri çıkışı için başlangıçbaskı alt sistemleri. Bu tanım, aşağıdakileri ima eder: veriyi kağıda aktarmak ve tüm gereklilikleri hesaba katmak için hangi cihaza gerek vardır. Bu nedenle, baskı formatını, uzantıyı, rengi (varsa) ve diğer parametreleri kullanıp kullanmayacağınızı belirlemeniz gerekir. İlk olarak, cihaza bir kontrol sinyali gönderilir ve yazıcıyı başlatmak ve kullanıcıya mevcut teknikle uygulanabilecek bir seçenek sunmak için yetenekleri taranır.

Ama şimdi şu durumu ele alalım:Uygulamanın başlatılması uygulaması. Oyunu başlatırken bir başlatma hatası olduğunu varsayalım. Bir üs olarak, Sims 3 seçildi - bir kişi yönetmek için ona güvenli bir yaşam yaratma gerektiği oldukça popüler bir uygulama.

Sims-3'ün (başlatma hatası) sebebi nedir?

güncelleme başlatma başarısız olduSorunun en yaygın varyantı0 × 0175dcbb. Bu sayı, uygulamanın başlatılmasıyla ilgili sorunları tam olarak belirtmek için kullanılır. Temel oyun, bilgisayarda yüklü olan video kartının eklentileri, modları ve sürücüleri ile çakıştığı için ortaya çıkabilir. Lisanslı bir oyun alırken bile sigortalı değilsiniz - bir sorun varsa, lisans otomatik çözümüne yol açmayacaktır.

0 × 0175dcbb hatası zaten varsa ne yapmalı?

Yani, hata ortaya çıktı. Şimdi onu nasıl kaldıracağımızı görelim. Oyunu düşünmemize rağmen, aşağıda yazılı olan bilgilerin çoğu, ciddi uygulamalarla çalışırken faydalı olabilir. En eski problemin arkaik yazılım bileşenleri olduğunu unutmayın. Öncelikle ekran kartı sürücüleri ile ilgileniyoruz. Gerçekte yaptığımız üreticilerden indirilebiliyorlar. Ayrıca, NET Framework'ün en son sürümüne yüklemek veya güncellemek gereksiz olacaktır - tercihen bunu Microsoft'un geliştirici kaynağından yapın.

Ve şimdi en popüler nedenleri dikkate alacağızarıza: üçüncü taraf geliştiriciler tarafından yazılan ek modlar. Böyle durumlarda, alas, uzantının kendisini kaldırmak zorunda kalacaksınız. Bilgi varsa, bunun için yapmak istemediğiniz için, Mods klasörünü yeniden adlandırabilirsiniz. Yüklemeden sonra bir hata oluşursa, programı kendiniz kaldırmanız ve yeniden yüklemek için kaldırıcıyı kullanmanız gerekir. Eğer bu yardımcı olmadıysa (ve bu sık sık olur), o zaman diskin bozuk olduğu sonucuna vardık, oyunun bulunduğu yer. Ve tek ihtiyatlı karar onu değiştirmek (veya torrentden korsan bir versiyonunu indirmek).

Sonuç

sims 3 başlatma hatasıBilgisayarınıza ne kuracağınıza karar verinsadece sen Ancak gelecekte, üçüncü şahıslar tarafından geliştirilen istikrarlı çalışma ürünü içeriğine eklemeden önce, dikkatli düşünmeniz ve indirilen eklentilerin kalitesine büyük önem göstermeniz gerekir. Güncellemeyi başlatan bir hata olabileceğinden ve geri alma özelliği genellikle sağlanmadığı için. Ve sonra tüm programı silmeniz ve tekrar yüklemeniz gerekir. Eğer böyle bir karar verilmişse, o zaman verilerin güvenliğini sağlamak gerekir. Kopyaları, örneğin bir masaüstünde veya bir flash sürücüde güvenli ve gözlerden uzak bir yere yerleştirilmelidir. Hepsi bu, biz başlatmayı iyice inceledik. Bu, muhtemelen anladınız. Ne de olsa sadece metin bileşenini değil, aynı zamanda birkaç somut örneği de ele aldık.

Başlatma ne 2019

Başlatma ne 2019

Related news

 • Mısır ezmesi yemek konusunda birkaç ipucu
 • Kereviz kökü ve sapı pişirmek
 • Toyga Çorbası Videosu
 • VAZ-2103: teknik özellikler ve tasarım özellikleri
 • Karışık Salata Tarifi Videosu

 • Başlatma ne

  Başlatma ne


  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne

  Başlatma ne