Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleriAutosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri

20.05.2019

Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 81

Autosalon StockAuto24 Varşova'da: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri

Modern dünyada, bir arabaya olan ihtiyaçhızla büyüyor. Bu nedenle otomotiv endüstrisi hızla gelişiyor. Sürekli olarak uygulamak için karlı olması gereken yeni modeller var. Bunun için araba galerisi var. İnsanlar sık ​​sık hizmetlerini kullandıklarından, sayıları da sürekli olarak artıyor. Bu numaradan dolayı görevlerini nitelik olarak yerine getiren bir araba bayiliği seçmek zordur. Şovlardan biri StockAuto24. Müşteriler genellikle bu konuda geri bildirim bırakırlar, bu nedenle hizmet kalitesini bilmek zor olmayacaktır. Ayrıca, şirketin çalışanları Varshavka'daki StockAuto24 hakkındaki yorumlarını bırakıyor. Sadece olumlu değil, aynı zamanda olumsuz geribildirim de bulabilirsiniz. Ancak, bu araba galerisine başvurmayı reddetmeleri yararlı değildir, çünkü herkesin kendi durumu hakkında kendi görüşü vardır.stockauto24 varchwauk yorumlar

Hakkımızda

Otomobil şovunun tarihi 2004 yılında başladı. Varlığı boyunca StockAuto24 şirketi, popülerlik kazanmayı ve iyi bir üne kavuşmayı başardı. Aralarında satılan bazı markaların resmi satıcısıdır - TagAZ, Daewoo, Hyundai, vb.

Satılan araç markalarının toplam sayısıçok daha fazlası Araba satıcısı tüm üreticilerin resmi satıcısı değildir, çünkü markaların her birinin koşullarının gözlemlenmesi çok zordur. Otomobil satışına ek olarak, şirket ayrıca yedek parça, ek aksesuar, araba karoseri parçalarının yanı sıra araçların değiştirilmesini ve bakımını da yapıyor ve kuruyor.

7 yıl önce, şirket treyler tedarik kurduEstonya'dan Rusya'ya ve şimdi satışlarına katılıyor. Bu ürünün avantajı, daha dayanıklı malzemelerden niteliksel olarak yapılmasıdır. StockAuto24, karavan üreticisinin resmi satıcısıdır.

Krediye sahip bir araç satın alabilir veyatüm tutarı hemen ödemek. Bir kredi durumunda, müşteri programı en uygun koşullarla seçebilir. Bu, showroomun birçok banka ile işbirliği nedeniyle mümkün. Bu durumda tüm belgelerin doldurulması fazla zaman almaz.

Ziyaretçi satın almak için showroom'a geldiysearaba, ama seçmek zor, daha sonra yönetici, Varshavka'daki StockAuto24 hakkındaki değerlendirmelerle yargılamak için ona yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, herhangi bir modelin eksikliklerini ve avantajlarını gizlemeyecektir. Yöneticiler, finansal yeteneklerinden bağımsız olarak, herhangi bir müşteri için eşit derecede iyidir.otomatik gösterme stockauto24

Adres ve zaman çizelgesi

StockAuto24, Moskova'da Varshavskoe shosse, 152 a adresinde yer almaktadır. Program şu saatte: 9: 00-20: 00 arası molalar ve hafta sonları.

Verilen hizmetler

Araba bayii tarafından sunulan ana servis araba satışıdır. Bununla birlikte, buna ek olarak, şirket ayrıca sunmaktadır:

 • Test sürüşü
 • Ticaret-In programı.
 • Kilometre ile otomobil satışı.
 • Mevcut değilse, gerekli modeli sipariş edin.
 • Acil araba fidye.
 • Otomobillerin komisyon satışı.
 • Satın alma işleminin kredi olarak kaydedilmesi.
 • Çeşitli programlar için sigorta.
 • Satılık araba hazırlanıyor.

Ek hizmetler

Temelin yanı sıra, şirket ayrıca ek hizmetler sunmaktadır:

 • Ters fidye arabası.
 • Araba satın almak için para çekebileceğiniz ATM.
 • Gerekli modelin teslimi.
 • Devlet Trafik Güvenliği Müfettişliği Kaydı.
 • Taksi hizmeti.stockauto24 varchavka moskova yorumlar

Bayilik avantajları

Birçok kişi neden bir araba satın almak için başka bir şirket değil, StokAuto24 seçmeye değer olduğunu merak ediyorlar? İşte bu araba galerisinin bazı avantajları:

 • Burada en popüler araba modelleri satın alınabilir. Daha nadir olanları da bulabilirsiniz.
 • Müşteri belirli bir modelle ilgileniyorsa ancak uygun değilse kısa sürede teslim edilebilir.
 • Şirkette genellikle çeşitli promosyonlar tutun, araba alırken indirimler verin.
 • Burada sadece bir araba satın almakla kalmaz, aynı zamanda bunun için sigorta da düzenleyebilir ve trafik polisinin veritabanına koyabilirsiniz.
 • Kullanılmış bir araba alırken,Teknik durumunun neredeyse ideale getirildiğinden emin. Satışa çıkmadan önce tüm arabalar özel ekipmanlarla test edilir.

Ayrıca dikkatlice kontrol ve arabadaki belgeler. Satışa çıkarılmadan önce, aracın kaçırma durumunda olup olmadığını ve tutuklamanın kendisine empoze olup olmadığını kontrol ederler. Bu nedenle, otomobili gösterinin olumlu eleştiriler aldığı soru dışında bu bir suçlu araba satın almaktan korkmamalısınız.

Varşova'daki StockAuto24, araba satmıyor,pratik olarak talep olmayanlar. Ancak, bir müşteri böyle bir araba satın almak istiyorsa, teslim edilebilir. Bunu yapmak için, bir uygulama göndererek ilgilendiğiniz modeli sipariş etmeniz gerekir.

Müşteri başka bir araba galerisine geldiyseyerleşim, şirkete gelmesi gereken masrafları iade edecektir. Aracın satın alınmasından sonra müşteri ayrıca bir araç transferi siparişi verebilir. Tüm alıcılar bir hediye garantilidir - kış jantları.stockauto24 otomatik gösterisi

Ayrıca müşteri yardım alabilirBir araba seçerken bağımsız uzman. Bir araba galerisi satın aldıktan sonra, trafik polisine bir araba kaydettirmek için dokümanların toplanmasına yardımcı olabilir ve bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ticari Program

Müşterinin eski bir araba varsaİhtiyacı yok, sonra daha da büyük faydalar sağlayan yeni bir model elde edebilir. Bunu yapmak için eski makineyi yenisiyle değiştirmelisiniz. Bu durumda, istemci zaman ve sinirleri kurtarır.

Şirketin çalışanı, bazılarının reddedemeyeceği araç için böyle bir fiyat sunacak. Tüm süreç biraz zaman alır, bu yüzden müşteri tedavi gününde bir otomobil sahibi olabilir.

Trade-In programı sayesinde kurtulabilirsiniz.eski araba ve yeni bir tane satın almak için karlı. Çok zaman kazandırır ve güçlükleri ortadan kaldırır. Birçok insan, arabalarını değiştirmek için hangi koşulların yerine getirilmesi gerektiği ile ilgileniyor.

Değişim için gerekli şartlar:

 • Bir kişi, hem evrakta hem de yaşamda önerilen aracın sahibi olmalıdır.
 • Araba ciddi bir kazaya katıldıysa ve kötü bir şekilde tamir edilirse, yenisi ile değiştirilemez.
 • Yasal olarak, araç temiz olmalı ve bir tutuklama olmamalı veya kaçırma için listelenmelidir.otomobil satıcısı stockauto24

Ayrıca, aracın gösterilmesi gereken belgelere sahip olması gerekir:

 • PTS ve STS.
 • Kişinin aracın sahibi olduğunu teyit eden veya genel bir vekaletname vermeniz gerektiğini belirten bir belge.
 • Rusya Federasyonu vatandaşı pasaportu.
 • Onarımlar ve bakım işlemleri yetkili bir satıcıda yapıldığında, tüm çalışmaların belirtildiği bir servis kitapçığı vermeniz tavsiye edilir.

Ticaretin Avantajları

Değerler arasında tanımlanabilir:

 • Bunun için talep ne olursa olsun herhangi bir araba modeli alışverişi yapabilirsiniz.
 • Aracın ve kilometresinin serbest bırakıldığı yıl önemli değil çünkü teknik duruma bakıyorlar.
 • Aracınızın maliyetini ve çalışmasındaki arızayı öğrenebilirsiniz.
 • Değişimde, tüm durum, prosedürün tamamına eşlik edecek bir kişinin kontrolü altında olacağından, dolandırıcılık riski hariç tutulur.
 • Müşterinin bir araba satın almak için yeterli parası yoksa ve kredi satın alması durumunda, ilk taksit yerine bir araba kullanılabilir.
 • Tüm bilgiler 3 kişiye aktarılmamaktadır.
 • Arabanızı yeni bir tane veya bir kilometre ile değiştirebilir, ancak çok sayıda fonksiyona sahip olabilirsiniz.stockauto24 VARSHAVKA sırası

Varşova StockAuto24 hakkında olumlu geribildirim

Otomobil şovu müşterileri sık sık onun hakkında geri bildirim bırakıyorçalışması. Çoğu zaman olumludurlar. Motorlu StockAuto24 Varshavke gözden müşteriler şirketin personeli çok samimi olduğuna dikkat etmek ve herhangi bir soru ile yardımcı olacaktır. Birçok modelin maliyeti diğer benzer şirketlerden daha düşüktür. Buradaki otomobillerin seçimi o kadar büyük ki, herhangi bir müşteri kendisi için doğru seçeneği seçebilir. Nedeniyle oto 20 pm kadar açık olması nedeniyle, insanlar iş gününün bitiminden sonra onu ziyaret edebilirsiniz.

Varshavka üzerinde Moskova'da StockAuto24 motor şovunda olumsuz geribildirim

Ne yazık ki, olumsuz geribildirim olmadanbu imkansız. Onlarda, müşteriler işlemin sonunda değerin aniden yükseldiğini gösterir. Ayrıca Varshavka'da Moskova'da bulunan StockAuto24 hakkındaki yanıtlarda, sözleşmenin feshedilmesi durumunda, bunun için ödeme yapmanız gerekecek. Bazı müşteriler, çalışanların en hoş biçimde cevap veremeyeceğini söylüyor.otomobil galerileri stockauto24 moskova

Sonuç

Auto Show'da StockAuto24 satın alınabilirAraba Yapması çok kolay. Varşova'daki StockAuto24'de hem yeni hem de kullanılmış otomobillerin yelpazesi çok büyük. Düşük fiyatlar nedeniyle, hemen hemen her müşteri bir araba satın almak için para biriktirebilir. Ancak, burada bir anlaşma yaptığınızda, aracın maliyetinin artacağı için çok dikkatli olmanız gerekir. Satın almadan önce Varshavka'daki StockAuto24'ün otomatik bayisine göz atın. Sonuçta, önceki müşterilerle aynı hataları yapmamaya yardımcı olacaklar. Bu salonda almak ya da satın almak size kalmış.

Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleriAutosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri

Related news

 • TM Holtz House: şirket hakkında bilgi. Ürün ve hizmetlerin incelemesi
 • Güveçte Piliç Tarifi
 • Sığır ile Erkek Caprice salatası yapıyoruz
 • Deli Yürek 28- 29.Bölüm izle
 • Saç dökülmesi için herhangi bir halk ilaçları var mı Evde, kalın bukleleri gerçekçi bir şekilde düzeltin

 • Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 26

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri


  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 89

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 10

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 14

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 97

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 16

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 63

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 84

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 61

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 85

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 55

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 57

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 11

  Autosalon StockAuto24 Varşovada: yorumlar, ürün açıklaması ve özellikleri 56