Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir

Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir

23.04.2019

Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 28

Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen "Chevrolet Captiva" cevabı nedir?

Yeni "Chevrolet Captiva" 2006'da piyasaya sürüldü.ve bu araba böyle yüksek bir maliyete sahip değil. "Doğumunun" yeri olarak, Güney Kore'de tasarlandı, sonra Avrupa'ya taşındı.

"Chevrolet Captiva" nın ilk incelemesiCenevre'de böyle alışılmış zaten otomobil salonu. Bu arabanın büyük boyutları farklı değil, bu yüzden büyük bir SUV-SUV adını vermek çok zor. Bu oldukça kötü bir kazanım yapmaz ki, ortalama bir seçenektir.inceleme chevrolet captiva

Görünüm gelince, burada bir yorum var"Chevrolet Captiva" temelde iyi olur. Rozet "Chevrolet" radyatör ızgarasında yer alır ve bu logo oldukça büyüktür, bu nedenle herkes bunu fark edemez. Hava girişleri ön kanatlarda bulunur ve bu düzenleme araca daha da ilginç bir görünüm kazandırır.

yeni Chevrolet EsirSalon gelince, burada "Chevrolet Captiva" nın ucuçok aşikar değildi. Konfor seviyesini sınırlar. Görünüşe göre gereksiz bir şey yok gibi görünüyor, ama aslında artık rahatlık için “gereksiz” ve çoğu sürücü için ve özellikle de yolcuları için gereklidir. Özellikle uzun yolculuklarda ve sürücü kol dayamalarının yokluğunda rahatlığı azaltır. Öyle görünüyor - bir önemsememek, ama sürüş süresi üzerinde çok olumsuz bir etkisi olabilir.

İyi yorumu "Chevrolet Captiva" varkabinin kapasitesi. Üsse bir araba alırsanız, beş kişi ile güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ama bu sınır değil. Versiyona bağlı olarak, araba yedi kişi bile ağırlayabilir. Ve tüm yolcularınız arabanızın kabinde rahatça yerleşebilecekler, çünkü koltuklar tüm akla yatkın şekillerde düzenleniyor. Sürücü gelince, direksiyon simidini kaldırabilir. Yüksekliği ve açıyı ayarlayabilir ve ayrıca ses sistemini kontrol etmek için kullanılabilecek düğmeleri, bazı modellerde ve hız kontrol sistemini içerir.yakıt tüketimi chevrolet captiva

İnanılmaz kolaylık bir departman oluştururÜrünlerin daldırılması, ambalajlanması ve nakliyesi ya da daha basit olarak bir gövde. Bu arabada inanılmaz derecede geniş gövde var, eğer yeterince sahip değilseniz, arka koltukları katlayabilirsiniz - ve boş alan miktarı iki katına çıkacaktır. Kapılarda su şişeleri için nişler vardır, bu nedenle ani fren yapıldığında kabinin etrafında gezmeyeceklerdir.

Bir araba alırken önemli bir faktöryakıt tüketimi. "Chevrolet Captiva" bu parametreyi kullanarak tüketiciyi memnun edebilir. Karışık çevrimdeki yakıt tüketimi, yani şehir içinde ve dışında yolculuk yaparken, modele bağlı olarak 100 kilometrede 6,6 ila 10,7 litredir.

Chevrolet Captiva'nın artılarını ve eksilerini düşünün. İlk parçaya, yani, artılara, aracın zarif görünümünü ilişkilendirebilirsiniz. Olumlu tarafta, aynı zamanda oldukça geniş bir salon ile karakterizedir. Buna ek olarak, kuru asfalt üzerinde hareket ederseniz, "Chevrolet Captiva" mükemmel kontrol edilebilirlik farklıdır.

Eh, minuses - onlarsız nerede. Temelde dekora başvururlar. İç kaplama malzemesi ucuzdur, ayrıca iç elemanlar da iyi bir şekilde eşleşmez. Ve burada - düşük bir akustik seviyesi.

Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir

Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir

Related news

 • Terlik Lif Yapımı Türkçe Videolu
 • Steve Wozniak
 • 3 günde 3 kilo verdiren diyet
 • Hangi renkler birbiriyle kombine edilir Renk Uyumluluk Kuralları
 • Rüyada afet görmek Ne Demek Neye Yorumlanır

 • Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 30

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir


  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 98

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 56

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 12

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 49

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 9

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 32

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 67

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 21

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 29

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 79

  Arabalar hakkında biraz. Araba meraklılarından gelen Chevrolet Captiva cevabı nedir 6