Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 2019

Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 2019
14.05.2019

Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 51

Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme

Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro- Pandora şirketinin son modellerinden biri. Güvenlik kompleksi, önceki iki modelin en iyi unsurlarını ve mümkün olduğunca güvenilir ve kullanıcı dostu hale getirmiş yeni orijinal kullanışlı çözümleri bir araya getiriyor.

pandora dxl 5000 pro

Paket İçeriği

Karmaşık Pandora DXL 5000 Pro içerir:

 • Ana ünite.
 • RF modülü + kablosu.
 • 2 anahtarlık: Bir LCD ekranlı, diğeri onsuz.
 • İmmobilizer hırsızlık etiketleri + taşıma çantası.
 • Entegre GPS modülü.
 • Röle modülü RMD-6 DXL.
 • GSM ile çalışmak için anten (harici).
 • Mikrofon.
 • Valet düğmesi, kablo.
 • Kurulum ve kurulum için ayarlayın.
 • Kurulum ve kullanım talimatları.
 • Gizli kod ile plastik kart.

pandora araba alarmı

Yeni ana ünite

"Pandora" (araba alarmı) yeni bir ile donatılmıştırGelişmiş bir güç kaynağı alt sistemine sahip, daha ekonomik (ortalama tüketim% 15 daha düşük), aşırı gerilime daha dayanıklı ve daha güçlü olan (kesinlikle tüm operasyonel yüklerle kolayca başa çıkabilecek) ana ünite.

Geliştirilmiş ana ünitedeDaha fazla bilgi depolamanıza olanak tanıyan, artırılmış kapasiteye sahip, en gelişmiş ve hızlı, kalıcı olmayan bellek. Bu, GSM şebekesinin yokluğunda veya GPRS trafiğinin pahalı dolaşımında uzun yolculuklar için önemlidir. Tabii ki, "ev" ağında görünür görünmez, bilgi otomatik olarak boşaltılacak ve sonraki seyahatler için arabelleği temizleyecektir.

Model değiştirilmiş bir CAN-Bus sürücü sistemine ve bir LIN / K-Bus portuna sahiptir. Zamanlayıcı kanalların yük kapasiteleri de arttırılmış, aşırı yüklenmeye karşı savunma mekanizması daha da geliştirilmiştir.

Kartın entegre bir sıcaklık sensörü vardır.Kabin sıcaklık sensörünün bağlantısı yoksa ve bu bilgi standart CAN-Bus otomatikinde mevcut değilse, otomatik olarak merkezi işlemci tarafından yolcu bölmesinin alternatif bir sıcaklık sensörü olarak kabul edilir.

pandora dxl 5000 pro yorumlar

Yeni lcd anahtarlık

Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro varyeni entegre alıcı teromostabilizirovanny bant geçiş filtresi ve referans frekans jeneratörü sverhuzkopolosny kullanılarak, yazılım ve donanım filtreleme gürültü algoritmaları, süper dar banta (2,5 kHz) alanındaki son gelişmeler içerir anahtarlık çağrı cihazı. Bütün bu eğilimler mesafe kontrol radyo kanalı üstün performans yol açmıştır.

Uyarı aralığı 900-2200 veKontroller - 300-1500 m. Sinyal bibloları, çok güçlü bir şehir müdahalesi koşullarında yüksek çalışma kararlılığı elde etmeyi sağlayan çok kanallı bir diyalog tanıma algoritmasına sahiptir. Diyalog kodu algoritması önemli bir özelliktir - anahtarlıklarını (kilitleme) kilitlediğinizde rastgele oluşturulan tek bir şifreleme anahtarının kullanılması. Sistemin yetkisiz elektronik açılışı durumunda, kodun algoritması ile ilgili bu bilgiler sayesinde yararlı olmayacaktır.

alarm pandora dxl 5000 pro

Yeni isteğe bağlı anahtarlık

R463 ismini aldı, isteğe bağlı anahtarlıkayrıca değişti. Gibi öncelikle konut makineleri birçok sahipleri tarafından sevilen içinde yeni yazılım ve donanım doldurma, radyo yolunu 868 MHz, takımların geçiş sahibine bildirir bir artış aralığı ve parazit bağışıklığı hem de çekicilik kullanışlılığını arttıran bir ses dedektörü, sahip yüklenmiş ve yanlışlıkla düğmesine bastı .

araba alarmı pandora dxl 5000 pro

Yeni RF modülü

RF modülü DXL463 hem dahili hem de harici olarak değişti: O büyük ölçüde daha küçük ve neredeyse iki katına nin öncekinden daha ince hale çalışmasının işlevselliğini genişlettik. sadece güncellenen modül RF DXL463 farklarının mecazi fakat gerçek anlamda en çarpıcı biri yazıtları şeklinde modülün arka tarafında yapılır oldukça güçlü gösterge ışığı ise, "Pandora.» LED'i kısa parlak yanıp yanıp söner veya koruma süresi boyunca, veya ayarladıktan sonra ilk birkaç dakika içinde. alarm, o yanıp bir dizi bildirmiştir.

RF modülü içinde yüklüAteşleme tersine, tanımlama işareti üzerine açılırken veya kapanırken sahibini söyler önceki sistem ve immobilizer bip tarafından tanıdık ve anlaşılır çok fonksiyonlu güçlü ses dedektörü, bir sinyal, akü etikette deşarj bir sisteme gelen aramayı kaybolur.

Pandora DXL 5000 Pro önemli ölçüde genişletilmiştirsürücü çağrısı düğmesi işlevi. Evrensel hale geldi: koruma modunda, bu düğmeleri ve plastik bir kart üzerindeki ayrı bir PIN kodunu kullanarak, şimdi alarm sisteminin güvenlik görevlisinden acil olarak kaldırılmasını sağlamak mümkün. Sistemin devre dışı kalması durumunda, düğme aracın sahibini arama işlevini etkinleştirebilir veya bir alarm düğmesi olarak çalışabilir. Üzerine tıkladığınızda, arama yapabilirsiniz: SOS fonksiyonu, otomatik SOS çağrıları ile Pandora DXL 5000 Pro sahibinin güvenlik sistemine entegre, programlı telefonlara SMS, kabine bir mikrofon dahil ve olayın koordinatlarının iletimi ile.

 araba alarmı pandora dxl 5000 pro

Yeni çok fonksiyonlu arayüz

Özellikle Pandora DXL 5000 Pro için geri dönüştürülmüşve çok amaçlı evrensel hava arayüzünün 2.4 GHz üzerindeki yetenekleri genişletildi; bu, evrensel hale geldi ve birbirleriyle teller olmadan etkileşime girebilen Pandora'nın birçok aksesuar ve ürünüyle tüm ekosistemi oluşturur. Düşük Enerji modunu destekleyen en modern devrenin tanıtımı sayesinde, telsiz etiketinin güç tüketimi azaltılmıştır, bu da kullanıcıların uzun süre pilin deşarjını unutmasını sağlar.

Yeni bağımsız GLONASS / GSM / GPS işaretçisi

Sistem bir GSM / GPS / GLONASS alıcı ile donatılmıştırPandora NAV-04. Bu, entegre 2.4 GHz ara yüzüne sahip, oldukça küçük, bağımsız bir sistemdir. Aracın tam yerini belirlemenizi, gerçek koordinatları iletmenizi ve güvenlik sistemini uyarmak / kontrol etmek için yedek bir GSM kanalı oluşturmanızı sağlar. Başka bir koruyucu sınır oluşturan otonom deniz feneri modlarında da çalışabilir.

İvmeölçer ile çalışmak için yeni bir algoritma

Araç güvenlik sistemi Pandora'da ilk kezFourier dönüşümüne dayalı bir dijital entegre hızlanma sensöründen iletilen sinyalleri işlemek için DXL 5000 Pro algoritmaları kullanıldı. Genel olarak, şimdiye kadar, ürünlerindeki güvenlik sistemleri üreticileri, sadece arabadaki harici etkileri belirlemek için mikrofon veya piezo prensibine dayanan darbe sensörleri kullanır. Bugün, bu tür çözümler biraz modası geçmiş ve bir çok eksikliğe sahiptir: çok büyük boyutlar, uzaktan ayarlanmanın olanaksızlığı, yüksek güç tüketimi, turbo zamanlayıcı veya otomatik çalıştırma çalışırken, neredeyse tam sistem "körleme" söz konusudur.

"Pandora", araba alarmı, mükemmel donanımlıEn modern akıllı telefonlarda kullanılan dijital arabirim LIS331DLH ile 3 eksenli ivmeölçer. Ek olarak, havacılık ve kozmonotizmde kullanılan mükemmel bir matematiksel algoritma kullanıldı.

Ve tüm bunlar 32 bit mikrodenetleyiciye bağlı.Sistemin ana birimine saat frekansında kurulur. "Darbeli" hareket "," kaza "," eğme ", vb. Gibi olayların en doğru, hızlı ve hatasız tanınması için sinyallerin işlenmesini sağlayan kişidir.

İçinde çok karmaşık bir matematiksel algoritmaArtık kazaların tespiti için Fourier analizi kullanılmaktadır. Araç bir kaza durumunda, sistem otomatik olarak çarpışmayı tespit edecek ve felaketin yakınına bildirecek, makinenin koordinatlarını gönderecek, internet servisindeki olayların tarihinde bir kaza kaydedecektir.

pandora kurulumu

Otomatik Başlatma Motoru

Bu, gemide voltaj ile yapılabilirağı. Anahtarlık, motorun aküyü yeniden şarj etmeye başlayacağı minimum yerleşik voltajı ayarlar. Ek olarak, motorun çalıştırılacağı minimum sıcaklığı programlamak mümkündür. Motoru ve frekansı başlangıç ​​süresini ayarlayabilirsiniz. Motor anahtarlık-çağrı cihazından zorla başlatılabilir.

Turbo zamanlayıcı

Sinyal verme Pandora DXL 5000 Pro'nun bir işlevi vardırturboşarjlı bir motorla doğru şekilde çalışabilmenizi ve motor çalışırken motorun kontak kilidinde anahtarsız bir koruma altında kalmasını sağlayan turbo zamanlayıcı ve ateşleme desteği.

Ön ısıtıcıların dijital kontrolü

Araç normal ön ısıtıcı veya motor ön ısıtıcısı ile donatılmışsa, Pandora telemetri sistemini kullanarak kontrol etmek mümkündür.

Sonuç

Yani, araba alarmı "Pandora", yüklemeOtomobil markasına bağlı olarak 10-15 saat içerisinde üretilen, daha da akıllı hale geldi. Anahtarlığın aralığı önemli ölçüde artmıştır, GSM modem modernize edilmiştir, en yeni GPS / GSM alıcısı ortaya çıkmıştır, en yeni mikroişlemciler uygulanmıştır ve gürültü geçirmez parametreler geliştirilmiştir. "Akıllı" saatler ilk kez sunuldu. Yakında araba alarmı "Pandora" (anahtarlık dahil nasıl talimat) seri satışa sunulacak. Bunu yönetmek zor değil - kesinlikle herhangi bir kişi, elektronik ile çalışma deneyimi olmadan bile tüm büyük işlevselliği kolayca kullanabilir. Komutu aşağıdakileri kullanarak sisteme aktarabilirsiniz:

 • LCD anahtarsız veya isteğe bağlı, LCD'siz.
 • Cep telefonu.
 • Araçtan düzenli bir anahtar.
 • Anti-hırsızlık etiketleri.
 • İnternet servisi

Çok önemli olan şu ki her anBelirli bir amaç için en uygun kontrol cihazını seçebilirsiniz. Örneğin, araba evin yakınında ise, GSM iletişimini ödemek için para harcamadan motoru bir anahtarlık ile başlatabilirsiniz.

Tüm bu kaliteler sayesinde Pandora DXL 5000Pro kullanıcı yorumları en olumlu sonucu aldı. Bu, şimdi araba ve sahibi için güvenilir koruma sağlayan birçok bileşen içeren tam ölçekli bir hırsızlık önleme sistemidir.

Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 2019

Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 2019

Related news

 • KAYMAKLI SULU POĞAÇA
 • Pirinçli ayran aşı çorbası tarifi
 • Örgü Motifleri Ve Yapılış Şemaları
 • Nefis Bisküvili İrmik Tatlısı Tarifi
 • BATİK DESENLİ KASTIRMALI BERE TARİFİ

 • Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 17

  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme


  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 72

  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 33

  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 95

  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 24

  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 82

  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 61

  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 59

  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 48

  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 23

  Araba alarmı Pandora DXL 5000 Pro: açıklama ve yükleme 49