Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 2019

Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 2019
21.07.2019

Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 78

Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi

Anton Makarsky, biyografi Biyografisi olacak Anton MakarskyBu makalede ele alındığında, tiyatro ve sinema, harika bir şarkıcı ve örnek bir aile adamı yetenekli bir aktör. Hayatı zaten kararlaştırılmış görünüyordu. Ebeveynleri oyuncuydu ve 8 yaşından itibaren çocuk sahneye çıktı. Ancak doğanın isyanı olan Makarsky, sinemanın mesleği olduğunu fark etmeden önce birçok hipostasını denedi. Bu yazıda, bu harika ve sevilen aktörün hayatı hakkında size daha fazla bilgi vereceğiz.

Anton Makarsky. biyografi

26 Kasım 1975'te Penza şehrindeışık Anton. Ailede ilk çocuktu, ancak on iki yıl sonra küçük bir kız kardeşi ve daha sonra bir tane daha vardı. Makarska'nın akrabalarına göre, gençlik çağındaki adam şirketin ruhuydu, birçok insanı ona ulaşmaya zorladı ve kelimenin tam anlamıyla kendini büyüttü. İlk başta Anton, ailesinin görkemli geleneklerine devam edeceğinden ve üçüncü kuşakta aktör olmaya devam edeceğinden emindi. Bu nedenle Moskova'ya taşındı ve 1993'te Shchukin Tiyatro Enstitüsü'ne girdi. 1997'de mezun olduktan sonra gelecekteki ünlü Rozovsky Tiyatrosu'nda "Nikitsky Kapısı" nda bir süre çalıştı. Fakat bu faaliyetten çabuk yoruldu ve orduya katılmaya karar verdi.

Anton Makarsky. Biyografi. BaşlangıçAnton Makarsky. Biyografi. Kişisel yaşam

Zaten hizmet sırasında Makarsky kendini keşfettişarkıcının yeteneği ve İçişleri Bakanlığı'na bağlı Song and Dance Ensemble'a gönderildi. Bir süre sonra, müzikal "Metro" da yarışmayı öğrendikten sonra, Anton bir rol almaya karar verir. Doğal olarak yetenekli bir adam hızla fark edilir. İlk dramatik rolü oldu. Makarsky, 2002 yılında “Notre Dame de Paris” adlı sansasyonel müzikalin en önemli karakterlerinden birini canlandırıyor. Pethun ve Golubev'le birlikte “Belle” adı altında bir şarkı yazıyor ve neredeyse anında hit oluyor. Anton hakkında, sadece oyunculuk ortamında genç bir yetenek olarak değil, aynı zamanda büyülü ve büyüleyici bir sesin sahibi olarak da konuşuluyor.

Anton Makarsky. Biyografi. Kariyerin heydayı

2002'den beri Makarsky film çekiyor"Aşk maceraları", "Sondaj". Ve 2003'te Rusya ve Amerika tarafından filme alınan "Dolom Nastya" adıyla Prens Dolgoruky rolüne davet edildi. Makarsky kahramanı - genç ve ateşli bir genç adam-bir nook kalbine giden kişinin kim olduğuna karar veremez: bir serf kızı ya da asil bir kadın. dışındaAnton ve Victoria Makarska, biyografi ana rol, Anton müziği şarkı söyleme onuruna sahiptirTV dizisine "Ben üzgün değilim." Makarsky'nin oynadığı TV şovları ve filmlerin sayısı gerçekten harika. Bunlar arasında Smersh, Meryem'in Kalbi, Babaların Günahları, Vangelia vb.

Anton Makarsky. Biyografi. Kişisel yaşam

Ikinci yarısı - Victoria Morozova,baş şarkıcı, oyuncu müzikal "Metro" için örneklerle buluştu. Kız kızın kalbi için uzun süre çalışmak zorundaydı, ama inatçıydı ve sonunda yoluna gitti. Vika karısı oldu ve 2012'de genç bir çift Maria adında karar vermiş bir kızı vardı. Biyografisi birçok harika ve ilginç anıyla dolu olan Anton ve Victoria Makarsky, birçok televizyon projesinde yer alarak mutlu bir şekilde yaşarlar.

Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 2019

Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 2019

Related news

 • Gölgeleri doğru şekilde nasıl uygulayabilirim
 • Kirpik kullanma konusunda birkaç ipucu
 • Kralın Kızı 6. Bölüm Özeti 22 Ocak Fragmanı Jinmu Babasını Öldürmeyi Düşünüyor
 • Günü değişen Rüzgarın Kalbi şaşırtmadı
 • Yoğurtlu Biber Kızartması

 • Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 97

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi


  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 47

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 59

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 86

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 65

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 3

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 60

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 73

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 13

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 40

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 45

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 61

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 9

  Anton Makarsky. Aktör ve şarkıcının biyografisi 95