24.06.2019

Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 86

Antiparazitik bir ilaç olan "MediFox". talimat

Medifox bir antiparazitikilaç. İlaç anti-pedicidal, insektisid etkiye sahiptir. Ajan, böceklerde sinir hücrelerinin membranlarındaki kanalların bozulmasına katkıda bulunur, felç edici bir etki yaratır. Uyuşturucu, cinsel olarak olgunlaşmış bireylere ve pirina larvalarına, kasık ve baş bitlerine, kenelere (uyuz dahil) ve diğer eklem bacaklı ektoparazitlere karşı aktiftir. Etkilenen bölgelerin tek bir tedaviden sonra ilacın etkisi 2-6 hafta boyunca muhafaza edilir (kullanılan biçime göre). Çizilmemiş olarak, ajan bir kere kullanıldıktan sonra etkindir. İlaç insan vücudu için toksik değildir ve terapötik bir dozda uygulandığında duyarlılaştırıcı, lokal tahriş edici, deride resorptif etkiye sahip değildir.medofs talimat fiyatı

"MediFox" uygulaması

Kafa derisi ve pubit bitinin pediculosis için bir araç atar (dahil nodülasyon). Göstergeler aynı zamanda uyuzdur.

Kontrendikasyonlar

Medifox önerilmez (talimatakut bir akım, gebelik, laktami sırasında bir başın pilar bölgesinde inflamatuar patolojiler şeklinde aşırı duyarlılıkta uyarılmaktadır.

Yan Etkilerilaçların uygulanması

İlacın kullanımı nedeniyle,alerjik reaksiyon, şişlik, cilt tahrişi, kızarıklık, yanma. Bazı durumlarda, "MediFox" ilacı (talimat bunu gösterir) kaşıntı, parestezi, eritemli püskürmelerde artışa neden olabilir.

Dozaj rejimi

Solüsyon pamuklu çubuk ile uygulanır. Etkilenen alanlar ilacı ovarak bol miktarda nemlenirler. Kişi başı, tüketim 10 ila 60 ml arasında. Başvuru sonrasında mühür ile örtülür. Kırk dakika sonra ilaç, şampuan ya da sabun kullanılarak sıcak suyla yıkanır. Ölü parazitleri gidermek için saçınızı sık sık tarakla tarayın. Tedaviden bir hafta sonra bir parazit tespit edildiğinde, ilaç tekrar tekrar kullanılır. Enfeksiyon riski varsa başın yıkandıktan sonra uygulanması tavsiye edilir ve saç üzerinde kurutulduktan sonra bırakılmalıdır. Etkinlik MediFox (talimat bunu gösterir) on dört gün boyunca korunur. Uyuz için krem, baştan parmağa derideki masaj hareketlerini ovuşturdu. Yetişkin bir hasta için 30 g yeterlidir Çocuklar özellikle viski, alin ve kafa derisiyle tedavi edilir. İşlemden sekiz on dört saat sonra ilaç yıkanır. Kaşıntının gelişmesiyle, tedaviden on dört gün sonra ilaç tekrar tekrar kullanılır.

medofs talimatı

"Medifoks" anlamına gelir. Talimatlar. Fiyat. Ek bilgi

İlaç iyi havalandırılmıştesislerinde veya sokakta. İlacın müköz membranlara nüfuz etmesini ve gözler, burun, ağız ve dış genital bölgede bulunmasını önleyin. Koruma için pamuklu çubuk kullanmanız önerilir. Prosedürden sonra ellerinizi yıkayıp ağzınızı durulayın. Yanlışlıkla yutulursa, mide yıkanır. İlaçların maliyeti yüz ruble.Related news

 • Türk Büyükelçiden Müthiş Bir Fikir ve Alkışlanacak Hareket: Dilenen Çocuklara Para Yerine Kitap
 • 3 kilo verdiren sağlıklı diyet listesi
 • Tavuklu Patlıcan Yemeği Tarifi – Tavuklu Tarifler
 • Mad Max: Öfke Yolu: aktörler ve roller
 • Siyah Beyaz Aşk replikleri

 • Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 10

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat


  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 54

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 50

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 92

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 34

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 86

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 32

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 15

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 16

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 14

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 64

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 72

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 8

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 100

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 65

  Antiparazitik bir ilaç olan MediFox. talimat 51