Goruntuler Fotograf galeriler Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam
Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam 95 20.01.2019, 01:42

Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam

Angela Lindwall bir Amerikan süper modelidir veaktris. Onun oyunculuk kariyerinde en ünlü filmi, siyah komedi "Kiss Smile", ama filmografisinde başka kayda değer eserler var.

Model iş

Canlı görünümü sayesinde Angela LindvallZaten 14 yaşında şirket IMG ile bir sözleşme imzaladı. Modelleme kariyeri boyunca Chanel, Prada, Versace, Valentino, Tommy Hilfiger gibi markaların reklamını yaptı.

2011'de, Lindwall ve tasarımcı John Hardy ilk takı koleksiyonlarını çıkardılar. Onun yaratımı, dünya çapında seyahat ve antik halkların kültürüne olan ilgiden esinlenmiştir.

Angela Lindvall

film

Angela Lindvall, 2001 yılında sinemaya giriş yaptı. Yönetmen Roman Coppola komedi "Ajan" Dragonfly "in ona kadın kurşun sunulan ve o yeni bir şeye elini denemek için şans kaçırmadı. Film aynı yıl Cannes Film Festivali'nde yapıldı.

Angela Lindwall Filmleri

2005 yılında Lindvall, Flika'nın rolünü üstlendi.Shane Black'in ilk filmi olan "Kiss Bleed" filmi. Eleştirmenlerden, resim çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı ve bir ziyaret kartı başlangıç ​​direktörü oldu.

2019'da Sofia Coppola, herkesin tanınmış kızıYönetmen Francis Ford Coppola'nın dünyası, kendi senaryosuna, Angela Lindwall tarafından küçük bir rolün oynadığı dramatik bir film olan “Somewhere” i koydu. Sofia Coppola'nın filmleri, her zaman gerçekçiliği ve derinlikleri için film eleştirmenleri tarafından çok saygı gördü ve bu bir istisna değildi. Ancak bu, resmin bir gişe rekoru kırmasına yardımcı olmadı - gişe, 7 milyon dolarlık bir bütçeyle 14 milyon dolardı.

Ayrıca, Angela, “Project Podium: All Stars” adlı reality şovun ilk sezonunda görülebilir.

Kişisel hayat

2001 yılında, Lindwall bir tatil geçirdiVirgin Adaları. Orada Güney Afrika'dan bir rehberle tanıştı William Edwards. Bir yıl sonra, Lindwall Edwards ile evlendi, bir oğlu William Dakota vardı. 2005 yılında çiftin başka bir oğlu vardı - Sebastian. 2006 yılının Haziran ayında, çift boşandı.

Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşamresim Goruntuler

Related news

 • Avon Bizim Çocuklarımız Burs Programı
 • Balık biftek: pişirme özellikleri
 • İsyankârlığı Dedesinden Ceza’nın Gazete Satıcısı Dedesinin Tezgahı Dağıtılınca Cumhuriyet Gazetesine Yazdıkları

 • Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam 43

  Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam


  Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam 79

  Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam 10

  Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam 77

  Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam 84

  Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam 60

  Angela Lindvall: kariyer, kişisel yaşam 60