Analog Meteospazmila: incelemeler 2019

Analog Meteospazmila: incelemeler 2019
20.09.2019

Analog Meteospazmila: incelemeler 63

Analog "Meteospazmila": incelemeler

Bağırsak pek çok kişi tarafından bilinen bir sorundur. Enflamasyon yanlış diyet veya bağırsak mikroflorasının ihlaline neden olabilir. Hastanın durumunu iyileştirebilecek birçok ilaç var. Metosepazmil çare popülerdir.

meteospazm analogu Eczanede uyuşturucu bulamazsam ne olur? Uzman, kaliteli bir analog önerebilir. "Meteospazmil", "Espumizan", "Simikol", "Disflatil" gibi araçlarla değiştirilebilir.

Hazırlık "Espumizan"

İlaç, gaz sıkışmasının hafifletilmesi için tasarlanmıştır. Sarı ve saydam jelatin kapsüllerde bulunur. Aktif bileşen simetikon'dur. Ayrıca, gliserol, jelatin, kinolin boyası gibi maddeler kullanılır. Çare, her biri 25 parça kabarcık halinde yayımlanmaktadır.

Benzer bir bileşim Meteospazmil ilacına sahiptir. Talimat, analoglar, önerilen doz - tüm bu bilgiler tedaviye başlamadan önce incelenmelidir.

etki

Simetikon kapsüllerin aktif maddesi,gaz ve sıvı arasındaki sınırdaki yüzey gerilimini düşürme kabiliyeti. Bundan dolayı kabarcıklar birleştirilir ve köpük tahrip olur. Bağırsak peristaltizminin etkisi altında, bu gazlar doğal bir şekilde emilir veya vücuttan atılabilir.

meteospazmil analogları "Espumizan" ilacı, carmenative bir ajanın yanı sıra Meteospazmil ilacını ifade eder. Çoğu durumda analoglar vücut üzerinde benzer bir etkiye sahiptir.

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

İlaç aşırı miktarda gaz birikimi ile birlikte verilirbağırsakta. İlaç, postoperatif dönemde kan dolaşımında kullanılır. Ayrıca ajan, pelvik organların ve bağırsakların teşhis muayenelerinde kullanılır. İlaç, güçlü gaz oluşumu eşliğinde fonksiyonel dispepsi için reçete edilir.

meteospazmil öğretim analogları Bağırsak tıkanıklığı için ilaç yazmayın. Altı yaşın altındaki çocuklar ilacı almamalıdır. Bazı durumlarda, bireysel bileşenlere aşırı duyarlılık gelişebilir.

Tedavi başlangıcından önce, ilaç Meteospazmil durumunda olduğu gibi, kullanım talimatları gibi çalışılmalıdır. Analoglar, kural olarak, benzer endikasyonlara ve kontraendikasyonlara sahiptir.

dozaj

Yetişkinler ve çocuklar için artan gaz üretimiAltı yıldan daha eski, günde birkaç kez iki kapsül almalısınız. Her yemekten sonra ilacın az miktarda su ile kullanılması daha iyidir. Şişmanlıktan mustarip hastalar, gece için bir çare almak için gereklidir. İlaç bağımlılık yapmaz ve uzun süre içebilirsiniz.

Muayene için bağırsak hazırlanırkenultrasondan önceki günde üç kez iki kapsül içmek. Deterjanlar ile zehirlendiğinde, ilaç 10 ila 20 kapsül dozunda alınmalıdır. Çocuklarda, semptomlara bağlı olarak dozaj azaltılabilir.

İlaç Espumizan oldukça yerine geçebilirMeteospazmil anlamına gelir. Analogların yorumları hem negatif hem de pozitiftir. İlaç, vücudun bireysel özelliklerine uygun olarak herkes için seçilmelidir.

Tıp pratiğinde başka ne yaygın olarak kullanılmaktadır? "Meteospazmil", "Simikol" ve "Disflatil" ile değiştirilebilir.

Hazırlık "Simikol"

Bu ilaç hızla başa çıkmaya yardımcı olurYellenmek. Aktif bileşen bağırsaktaki veziküllerin yüzey gerilimini azaltır ve çürümelerine neden olur. Yayılan gazlar, bağırsakta kısmen dağılır ve ayrıca peristalsis nedeniyle vücuttan atılır. Kullanım endikasyonları, şişkinlik, gastro kardiyak sendrom, tanı çalışmaları için hastaların hazırlanmasıdır.

analogların kullanımı üzerine meteospazmil talimatı Artmış ilaç kullanmayınSimetikonlara duyarlılık Kontrendikasyon, bağırsak tıkanıklığıdır. Doz bireysel olarak belirlenir ve endikasyonlara ve yaşlara bağlıdır. Hiçbir yan etkisi yoktur. Sadece nadir durumlarda alerjik reaksiyon olabilir. Hamilelik ve emzirme döneminde içme kapsüllerine izin verilir. Ama herhangi bir analog gibi, bir jinekolog ile görüştükten sonra Meteospazmil bir kadına alınmalıdır.

İlaç "Disflatil"

Yerli araçlarla değiştirilmesi mümkün mü?ilaç Meteospazmil? Analoglar da Rusya'da yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunlardan biri ilaç "Disflatil" dir. Hastayı rahatlatmak için kullanılan ilaç, ananas kokusu ile süt emülsiyonu şeklinde damlacıklar içine alınır. Aktif madde simetikondur. İlaç koyu cam şişelerde üretilir. Üstte uygun bir dağıtıcı var. İlaç, bir yüzey aktivitesine ve köpük giderici özelliklere sahiptir. Ajan, gastrointestinal kanaldaki her türlü aşırı miktarda gaz birikmesi için gösterilmiştir. Ayrıca, damlalar ultrasondan önce reçete edilir.

meteospazmel yorumlar analogları Bağırsak ile ilaç içemezsinizkusma ve ağrı eşlik eden tıkanıklık. Bileşenlere aşırı duyarlılık ile ilacın kullanılması tavsiye edilmez. Dozaj hastalık formuna göre belirlenir. Çoğu durumda, yetişkinler her yemekten sonra ve gece boyunca 30 damla reçete edilir. Yenidoğanlar ve 6 yaşın altındaki çocuklar günde üç kez 10 damla ilaç verir.

Herhangi bir analog gibi, "Meteospazmil" (damla) hamilelik ve beslenme sırasında reçete edilir. Diabetes mellitus için kontrendikasyon yoktur. Bununla birlikte, bir doktora danışmak hala değerlidir.

Tarif edilen hastalar hastalara nasıl cevap verir?

İlaçlar uygun bir fiyata satın alınabilirpratikte herhangi bir eczanede. Fonlar iyi tolere edilir, hızlı bir şekilde gazdan kurtulabilirler. Eczanede istenilen ürün yoksa, problemsiz bir analog satın alabileceksiniz. Meteospazmil, Diflatil, Espumizan, Simikol - vücut üzerinde benzer bir etkiye sahip ilaçlar.

Açıklanan ilaçlarla ilgili uzmanlar yanıt veriyoriyi. İlaçlar hamile kadınlar ve okul öncesi çağındaki çocuklar tarafından alınabilir. Nadir durumlarda, bireysel bileşenlere zayıf alerjik reaksiyonlar gelişebilir.

Analog Meteospazmila: incelemeler 2019

Analog Meteospazmila: incelemeler 2019

Related news

 • Bahar Zinciri Bebek Yeleği Bayan Yelek Şal Akı Örgü Modeli
 • Inna Salmien
 • Katar Havayollarının 7500 TLye Türk personel arayışı izdihama neden oldu
 • SANDVİÇ EKMEĞİ NASIL YAPILIR
 • Gri Çizgili SiyahYelek

 • Analog Meteospazmila: incelemeler 17

  Analog Meteospazmila: incelemeler


  Analog Meteospazmila: incelemeler 44

  Analog Meteospazmila: incelemeler 20

  Analog Meteospazmila: incelemeler 30

  Analog Meteospazmila: incelemeler 85

  Analog Meteospazmila: incelemeler 69

  Analog Meteospazmila: incelemeler 27

  Analog Meteospazmila: incelemeler 98

  Analog Meteospazmila: incelemeler 1

  Analog Meteospazmila: incelemeler 56

  Analog Meteospazmila: incelemeler 40