Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 2019

Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 2019
14.05.2019

Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 11

Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot

Ametist Stone Magic ÖzellikleriAmetist - neredeyse farkedilebilir tonlardan koyu renk tonlarına kadar, mor bir kuvars. Güneş ışığına uzun süre maruz kaldıkça koyu renk ametist solmaya başlar.

Ametist, taş. Büyü özellikleri

Endişeleniyorsan bu taş giykaygı ve duygusal huzursuzluk. Bu kuvartz ile bir ametist boncuk ya da bir halka giymek daha iyidir. Aşıklar sık ​​sık seçtikleri bu taşı uzun bir aşkın işareti olarak verirler. Geçmişte, bir kişi eşini kaybederse, kendisinden ayrılan ortağa sadakat simgesi olarak daima bir ametist taşıdı. Bu nedenle, ortak insanlardaki bir minerale "dul" denir.

Ametist taş: Aşktaki mücevherin büyülü özellikleri

Taşın sihirli özellikleri çok çeşitlidir,onun yardımıyla, kişinin iç yeteneklerini geliştirdiği düşünülmektedir. Eski gauger tabletlerde, bir ametistin, bir gemstone donörü için sevgi oluşturabileceği, sonuna kadar geçen kişinin başka bir armağana aşık olabileceği açıklanır. Bu nedenle, nişanlı ya da evli çiftler hiçbir şekilde bu mücevher ile kakma ürünleri hediye almak gerekmez.ametist değeri

Ametist taş: Farklı medeniyetler için sihirli özellikler

Antik Yunanlılar, kuvartumunvücudun gençleşmesi, çiller, kırışıklıkları ve yaşlanma noktalarını pürüzsüzleştirir. Antik Roma'da mineral alkollü bir camın içine kondu, zehirlenmelerden koruyacağına ve hatta zehir etkisini nötralize ettiğine inanılıyordu. Kabus gören rüyaların önüne geçmek için ametist yatmadan önce yastığın altına yerleştirildi. Ayrıca uykusuzluğa yardımcı olabilir, ametist taşı hoş hayal eder.

Büyü özellikleri. Zodyak işaretleri için Talisman. Doğru Kullanım

Aslanlara ve Toroslara taş giymemelisiniz. Terazi, İkizler Burcu ve Kova olacaktır özellikle yararlıdır. Sürekli bir taş taşırsanız, yalnızca sahibine gerçekten yardımcı olacaktır. Ancak, bu mücevherin ruh halini kolayca değiştirebileceğini ve sahibinin çatışmalar ya da sıkıntılar sırasında bu mor kuartzları çalıştırması durumunda ev sahibinin negatif enerjisine uyum sağlayabileceğini ve bunun da kötü sonuçlar doğuracağını hatırlamalıyız. Bu nedenle, ufak bir çatışma durumundan veya kavgadan sonra, taşın sakinleşmesine izin vermek için ametistli ürün akan bir su akımı altında 5 dakika tutulmalıdır. Taş için farklı çerçeveler de enerjisini etkiliyor. Eğer gümüş bir çerçevede giyerseniz, taş mutlaka başarı ile sonuçlanacak dostane toplantıları, iş bağlantılarını teşvik eder.taş ametist değeri

Ametist. Değer. isimler

Birçok insan ametistin bir sembolü olduğunu düşünüyorsamimiyet, barış, erdem ve samimiyet. Mineral ve onun çeşitleri için daha az bilinen diğer isimler vardır: Piskoposun taşı, varenik, Bacchus taşı, elçi Matthew taş. İsminin nimf ametistinin Yunan efsanesinden türemiştir.

Taş ametisttir. Alternatif tıp alanında önemi

Infertil kadınlar mücevher anlayışı yardımcı olacaktır, veerkek - aile ilişkileri kurmak. Kuvarsın boynuna takıldığı altın çerçeve, vücudu bir enerji dengesine götürür. Gece suya batırılmış, ametist onu suçlar ve soğuk algınlığı ile yardımcı olur. Taş, hafızayı güçlendirecek, cilt hastalıklarının ve sinir sisteminin tedavisine katkıda bulunacak, duygularını yönetmeye yardımcı olacak, kişiyi alkollü zehirlenmelerden koruyacaktır.

Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 2019

Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 2019

Related news

 • Rimel Fırçası Çeşitleri
 • Kedi sevmek artık yazarlara ve kötü adamlara mahsus değil
 • Kadayıf Tatlısı
 • Mas Çorbası Tarifi Videosu
 • İsrail Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığına çağrıldı

 • Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 13

  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot


  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 55

  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 70

  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 36

  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 99

  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 39

  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 42

  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 35

  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 29

  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 7

  Ametist taş: Taşın büyülü özellikleri. Zodyak belirtileri için maskot 83