Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisiAlexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi

22.05.2019

Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 34

Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi

Alexander PashkovAlexander Pashkov,kendilerini hayal kırıklığına uğratıyorlardı, sahnede hayal kurmak için rüyasına düşüyorlar, gerçek hayatın kahramanlarıyla yaşamak, sinematik görünümlerini sevmeye ya da nefret etmeye zorlamak için.

Çocukların rüyası

Bugün ekranda genellikle kredilerde görebilirsinizadı Alexander Pashkov. Aktörün biyografisi, bunun için zor gittiğini söylüyor. Alexander, 15 Kasım 1979'da Yekaterinburg'da, tiyatro dünyasıyla ilgisi olmayan sıradan bir ailede doğdu. Hepsi polis memuru. Annem, koreografide derinlemesine bir eğitim ile Sasha'ya bir tiyatro uzmanlığı okulu verdi. Çocuk muhteşem bir şekilde dans etti ve o kadar yetenekliydi ki 9 yaşında tiyatrodaki bale okuluna kabul edildi. Ekaterinburg müzikal komedi. Çocukluğundan beri sadece bir oyuncu olacağını söylemişti. Alexander özel bir tiyatro sınıfında okuldan mezun oldu. GITIS'i ve diğer tiyatro liselerini fethetmek tüm gruba gitti, ancak on bir arkadaşından sadece birini kaydetti. Ve Paşkov, tiyatro çevrelerinde tanındığı yerlisi olduğu şehre geri döndü. Çünkü 14 yaşından itibaren (bale okulunun bitiminden hemen sonra), Müzikal Tiyatro Komedi Tiyatrosu'nda resmi bir sanatçı olarak yer aldı. Alexander Pashkov, Yekaterinburg Devlet Tiyatro Enstitüsü'nde AV Petrov'un atölyesinde öğrenci oldu. 2001 yılında mezun oldu.

Ek yetenekler

Alexander Pashkov biyografiPashkov sorunlu bir insan, kendini denerfarklı alanlar. Babası okuldan önce bir araba öğretilen çünkü Örneğin, bir çocuk olarak, Alexander başarıyla, Sverdlovsk Film Stüdyosu şoför olarak hala olmaması haklarını, ama oldukça başarılı çalıştı. Alexander Pashkov da elini işinde denedi. Bir öğrenci ve arkadaşları elit bir üretim merkezi düzenlemek ve ünlü sanatçıların katılımıyla akşam Rus ilde tutun çalıştı. Bu küçük kasabalarda insanlar özgür TV'de görülebilir bir şey için büyük para ödemek istemiyorum çünkü bir şey ve borçlar ile sona erdi ve bu tür faaliyetlerin güvenilirliğini nedeniyle çok sayıda çiftler dumura uğratıldı. Ancak Alexander'ın yeni spesiyalitelerin gelişiminde durması zordur. Bir araba servisinde çalıştı ve macun ve boya arabalarını öğrendi. Ben airbrushing ilgilenmeye başladı, ama yine o şanslı değildi - oda alınmıştır, kapanmak zorunda kaldı. Şimdi kendi yöneltme aktör hayalleri, özenle bunun üzerinde çalışıyor ve gerçekten o sadece olur umuyoruz.

Başkent

Kendi yerli Sverdlovsk film stüdyosundaYavaşça sessizleşti ve Paşkov en sevdiği işi bırakmak istemedi. Alexander zaten hayatının tek kadını Angelica Pashkova ile evlendi. Ailemin desteklemesi için gece taksi ile çalışmak zorundaydım, çünkü Alina'nın kızı o zaman doğdu. Ama yine de başkente tek yakın arkadaşı yönetmen Alexander Meleshko'ya gitmeye karar verdi. Birlikte bir oda kiraladı ve Pashkov obbivat eşikleri stüdyoları ve ajanslar, minik bölüm alma, ama pes etmedi. İlk bölüm "İnsanlar ve gölgeler 2. Optik Illusion", ", o zaman "soruşturmanın önde gelen uzmanları" Polis bilinen filmlerde önemsiz roller bir dizi gitti "Muhtar Dönüşü" 2001 filmi "Paris yarım" in traktörün rolüydü Şehrimizin adamları "," 72 metre ". Para yoktu, ama hırslar vardı. Kesinlikle barbar şartlara sahip bir kurye olarak çalıştı. O kurtuldu. Filmlere sadece aşırı yorgunluk nedeniyle girdim, çünkü manzaraları karıştırdım. Ama sonuç harikaydı - "Ondine-2" dizisine davet edildi. Dalgaların tepesinde "ana role". Bu kimin biyografi referans azim ve hedefe ulaşmak için arzu olarak bu kişiye bizi tanıtır büyük ekran Alexander pashkov, belirdi.

gelişme

Aktör Alexander PashkovSinemaya ek olarak 2005'ten beri aktör olmuştur.Başkentte Devlet Tiyatrosu oyuncusu. Vinogradov ve başkaları tarafından yönetilen Jacko, "Figaro'nun Düğünü" baş rol yönettiği "Yemlikteki köpek" Pashkov tiyatro oyunları, Luci oyunda "Measure for Measure" ve, oyunda yönetmen Radomyslenskogo "aptal" in Pedro rolü "Lady Windermere'in Yelpazesi," yapımları. Her yıl, daha fazla emir vardı ve bugün Alexander Pashkov'un filmografisi, filmlerde ve dizilerde 55 rol oynadı. Kader onu büyük Fransız aktris Ani Girardot ile sette itti. Sabunlar "Thrown", "atılım", "Code of Honor", "Öteki", "Tycoons", "Kaktüs ve Elena", "Cennet elmalar" ve diğerleri tüm kanallarda doldurulmuş ve onların karakterlerini tanınmış ve tanınabilir hale getirmiştir. film yönetmeni Boris Tokarev ve Lyudmila Gladunko "My Prechistenka" yer aldı bunu Alexander, için, 2006-2007 yılları arasında Paris'te çekildi, bu harika bir deneyim ve az biçilmez anılar.

Favori rol - "Vorotily"

Filmografi Alexander Pashkov tarafındanAna rolün olduğu mini dizi "Vorotily"Alexander Pashkov tarafından oynanan, 2007 yılında piyasaya sürüldü. Film onun için bir dönüm noktası oldu. Anton Koskov tarafından yönetiliyor. İlk bölümün serbest bırakılmasından bir yıl sonra, Dmitry Cherkasov filmin çekilmesini geri çekti. Hikaye, 90'ların neslinin dört arkadaşını anlatıyor: Vsevolod, Dmitry, Mihail ve Nikolai, çocukluktan aşina ve birlikte iş yapmaya başladılar. İş programları meşrudur, fakat yerel yetkilileri rahatsız ederler. Kısa sürede arkadaşlar gerçek iş köpekbalığı oldu. Onur ve dostluğu korumayı başardılar. 90'ların sonlarında, "movers" Moskova'ya yerleşmeye karar verdi. Filmde, Pashkov ana rollerden birinde görünür. Onun kahramanı - Vsevolod - kârlı iş programları geliştirmek için yeteneklerini ve zekasını uygulayabilen iyi ve dürüst bir adam.

Dizinin devamı çok dizili bir projeydi"Tycoons. Birlikte olmak için. " Arkadaşlar-işadamları Beyaz taşa yerleşti. Başkentte işler pek iyi gitmiyor, ama Vsevolod, Dmitry ve Mihail ayaklarına dönmeyi başarabiliyorlar. Oyuncu bu röportajda favori rolünü çağırıyor.

Son yılların eserleri

Alexander Pashkov ile filmlerSon yıllarda, Alexander Pashkov ile filmlerdışarı çıkmaya ve genç adamın yetenekli taraftarlarını sevmeye devam edin. Cherkizon serisinde ikincil bir rol için. Tek kullanımlık İnsanlar bir nehir "(2019) filmlerinde birkaç epizodik çalışmalarını izledi" iki sahillere "" Mutluluk yere yakın "" Umudun White Rose "" Güvercin "" kuş kiraz rengi '' mutluluk formülü '' Defansçı ".

2012 yılında Paşkov, epizodik bir rol oynadı.fantastik bir dizi "Gözlerim". 2011 yılında aktör, "1941" serisinin ana rollerinden birini aldı. Bu savaş ve aşk hakkında dokunaklı bir hikaye. Daha sonra, "1942" ve "1943" kasetlerinin devamı çekildi.

2014 yılında aktör Alexander Pashkov başladı"Yaban" dizisinin dördüncü sezonundaki çekimler, vahşi bir takma adı verilen sert bir polisin maceralarını anlatıyor. Bu resimde Pashkov episodik rolü. Şu anda bu sanatçının son çalışması.

Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisiAlexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi

Related news

 • Havuçlu Tarçınlı Pasta
 • Pırasa Böreği Tarifleri
 • FETÖnün markaları, TMSF ve Hazineye devredildi
 • Nohut ve Kuru Fasulyenin Gazı Nasıl Alınır
 • Ayıcıklı Muffin Tarifi Enfes Yemek Tarifleri

 • Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 59

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi


  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 99

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 2

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 18

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 97

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 100

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 72

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 25

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 31

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 45

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 26

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 44

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 80

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 36

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 92

  Alexander Pashkov: aktörün biyografisi ve filmografisi 48